Krváceli jste a měli u toho //?

36
5.5.21 08:13

krváceli jste a měli u toho //?

Ahoj děvčata,

chtěla jsem se zeptat zda jste některá krvácela při //?

udělala jsem si TT a ukázaly se mi //. Den na to jsem začala krvácet jako při měsíčkách. Jela jsem k doktorce a ta mi řekla že sliznice odpovídá měsíčkům a že těhotenství vylučuje. Druhý den krvácení jsem si ze zvědavosti udělala TT a zase // ale pozitivní byla slabší. Doktorka mi řekla že mám špatně vypočítané testy ale 4 pozitivní testy od dvou značek snad není jen tak ne?

Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3511
5.5.21 08:21

@Pavlusha29 pokud jsi měla druhý den slabší čárku než předchozí den a krvácíš tak bohužel to vypadá na biochemické. je mi to líto, ale stává se to často

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
642
5.5.21 08:22

A nemohlo jít o biochemické těhotenství? Když je druhá čárka slabší…
Nevím co je sliznice odpovídající mesíčkům, ale mě takhle Dr. na konci cyklu říkal že podle sliznice přijde MS a za pár dní jsem měla pozitivní test :nevim:
Zkus test zas třeba za dva dny a uvidíš, ale asi bych s tím nepočítala když čárka slábne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1708
5.5.21 08:22

@Pavlusha29 Hele, klidně jsi mohla být těhotná ale odešlo to s menstruací. Bohužel, to se stává a docela často. Ten těhotenský hormon neklesá tak prudce, že den po začátku MS už bys neměla pozitivní test. Ten můžeš mít pozitivní klidně ještě několik dní po skončení MS ale těhotná prostě nebudeš.
Co se týče kontroly tak brzo, tak je to úplně zbytečné, protože doktorka by tam stejně vůbec nic nevykoukala. Dej tomu tak týden čas a pak si zkus udělat test znova, pokud bude pořád jasně pozitivní, tak bych počkala ještě další týden/dva a pak šla teprve k doktorce.
Jinak mi se stalo, že jsem měla MS, divnou, kratší, slabší, a těhotná jsem byla. Stalo se to švagrové - u obou dětí měla ještě dva měsíce menstruaci. Stalo se to kamarádce. Ale není to pravidlem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10182
5.5.21 08:25

Jen biochemické těhotenství. Stává se to často.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
5.5.21 08:28
@LilyJane píše:
@Pavlusha29 Hele, klidně jsi mohla být těhotná ale odešlo to s menstruací. Bohužel, to se stává a docela často. Ten těhotenský hormon neklesá tak prudce, že den po začátku MS už bys neměla pozitivní test. Ten můžeš mít pozitivní klidně ještě několik dní po skončení MS ale těhotná prostě nebudeš.
Co se týče kontroly tak brzo, tak je to úplně zbytečné, protože doktorka by tam stejně vůbec nic nevykoukala. Dej tomu tak týden čas a pak si zkus udělat test znova, pokud bude pořád jasně pozitivní, tak bych počkala ještě další týden/dva a pak šla teprve k doktorce.
Jinak mi se stalo, že jsem měla MS, divnou, kratší, slabší, a těhotná jsem byla. Stalo se to švagrové - u obou dětí měla ještě dva měsíce menstruaci. Stalo se to kamarádce. Ale není to pravidlem.

MS jsem měla první den silnější ale druhý den už ustupovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1708
5.5.21 08:32

@Pavlusha29 Ono to je opravdu těžko takhle říct. Opravdu počkej tak týden a uvidíš jestli bude test pořád pozitivní a nebo už ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22505
5.5.21 08:36

Počkej až dokrvacis, ale vidím to na biochemické. Odejde to s ms a test bude slábnout až druhá zmizí úplně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7334
5.5.21 08:58

Zřejmě potracis. HCG hormon se nevyloučí hned najednou, pár dní klidně test muze byt pozitivní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
180
5.5.21 09:43

@Pavlusha29 Moje zkušenost to není, ale babička mě vždycky strašila, že při prvním těhotenství měla “ms” do půl roku, než ji přestala a zjistila, že už je v 6. Měsíci těhotenství. Prý to měla slabé, ale pravidelné, jak u ms. Samozřejmě to ms nemohla být, zdravotně bylo vše OK. Tak že bůh ví. 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.5.21 12:00
@Maky12345 píše:
@Pavlusha29 Moje zkušenost to není, ale babička mě vždycky strašila, že při prvním těhotenství měla “ms” do půl roku, než ji přestala a zjistila, že už je v 6. Měsíci těhotenství. Prý to měla slabé, ale pravidelné, jak u ms. Samozřejmě to ms nemohla být, zdravotně bylo vše OK. Tak že bůh ví. 😁

Já měla při těhotenství ms 3 měsíce, vše mi vycházelo na den přesně. Hlavně jsem neměla ani žádné příznaky, nic. Jen jsem myslela, že mě bolí záda z práce, nosila jsem těžké věci. A to ještě v 5. měsíci mi kolegyně říkali, jak jsem hubená :lol: když se pak dozvěděly od nařízené, jak na tom jsem, dost se divily.

Na těhotenství jsem kvůli tomu přišla pozdě, protože máma mě vždy poučovala, že k těhotenství prostě neodmyslitelně patří zvracení a vynechání ms, jak to měla ona. :lol:

Doktorka mi řekla, že občas se to děje. Blíž mi to nevysvětlila. Ale já měla tenkrat dost problémů rozdýchat, že jsem tam přišla skoro v půlce těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
5.5.21 12:05
@Lesní přízrak píše:
Já měla při těhotenství ms 3 měsíce, vše mi vycházelo na den přesně. Hlavně jsem neměla ani žádné příznaky, nic. Jen jsem myslela, že mě bolí záda z práce, nosila jsem těžké věci. A to ještě v 5. měsíci mi kolegyně říkali, jak jsem hubená :lol: když se pak dozvěděly od nařízené, jak na tom jsem, dost se divily.

Na těhotenství jsem kvůli tomu přišla pozdě, protože máma mě vždy poučovala, že k těhotenství prostě neodmyslitelně patří zvracení a vynechání ms, jak to měla ona. :lol:

Doktorka mi řekla, že občas se to děje. Blíž mi to nevysvětlila. Ale já měla tenkrat dost problémů rozdýchat, že jsem tam přišla skoro v půlce těhotenství.

no teda to je zajímavý :) no uvidím nechám to alespon týden „odležet“ a pak si udělam znovu TT a uvidím :) jinak všem moc děkuji za názory :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.5.21 12:44

@Pavlusha29

Mně to vyrazilo dech. Občas příroda čaruje.

Přeji, ať to dobře dopadne ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
5.5.21 12:56
@Lesní přízrak píše:
@Pavlusha29

Mně to vyrazilo dech. Občas příroda čaruje.

Přeji, ať to dobře dopadne ;)

děkuji mockrát ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat