Krvácení 10. DC

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.19 13:19
Krvácení 10.DC

Chci se zeptat jestli se někdo z vás setkal s krvácením 10.den cyklu, menstruaci jsem měla 19.3 do 21.3,normálně mívám menstruaci 25.-26.den,většinou trvá 5-6 dní, přišla jako obvykle, jen první den mírné krvácení, zbylé dva dny jen slabší špinění, nikdy jsem ji tak krátkou neměla, a slabou už vůbec ne, ale od 9.dc slabě krvácím, nikdy jsem se s tím nesetkala, ha neberu, a nikdy jsem ji nebrala, s manžou se nijak nechráníme, až to přijde tak to přijde. Od toho 9.dne po ms mírně krvácím a dnes slabé bolesti v podbřišku, podle kalendáře bych měla mít ovulaci v sobotu. zašla bych k dr ale má dovču do pátku, tak nevím.
Nemáte některá tady s tím taky nějakou zkušenost? :think:

Reakce:
villa
Zasloužilá kecalka 831 příspěvků 30.03.19 06:39

Já to mám takhle tento měsíc, spinim od 10.dc a ja vždycky začínám spinit cca týden pred klasickou MS. Nikdy dříve se mi to nestalo. Chvíli jsem si myslela, ze je to ovulační špinění, ale ted uz vím, ze ne. A to jsem zrovna mesic pred plánovaným ivf. Jenže ja se o víkendu hodně moc nervla a v práci toho mam nad hlavu, tak si říkám, ze je to určitě ze stresu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.19 06:49

@villa no,ovulace to není,nikdy jsem to neměla,stres nemám,jsem v naprostý pohodě,IVF plánujeme taky,ale až tak za dva tři měsíce,ms mám dostat až 15.4.
tak nevím,dneska stále krev,kdyby tady aspoň ten doktor byl,ale opět má dovolenou,je na čase ho vyměnit.

Váš příspěvek
Reklama