Krev ve stolici – vnitřní hemeroidy

Anonymní
11.2.17 23:11

krvaci pri stolici

Dobry den. Jsem 3,5 r. Po porodu. Vsimla jsem si vnitrich hemeroidu az nedavno. Od prosince jsem mela obcasnou krev pri stolici a urputne svedeni konecniku…ale opravdu malo vylonte krve. Nyni posledni 3 dny mam dost janse cervene krve na wc papiru i pri malem tlaceni.. Byla jsem na jare 2016 na kolonoskopii z duvodu poboliva mista kde je tenke strevo(brich). Zjistili mi ze mam „klidne“ vnitri hemerody nic vic. Jenze posledni dobou je te krve az moc… I zachodove mise. Bolest ani teplotu nemam. Problem ze je i ze pri plynatosti mam kre. V pondeli jsem objednana k dr. Nevim zda na gyndu nebo na chrirurgii. Mame v rodine jak rak. Tl. Streva tak hemerody. Na koho se mam teda v pondli obratit?
PS,: Nejsem trol.
Anonym. T.

  • Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

21793
11.2.17 23:14

Na praktického lékaře. Ten tě odešle na příslušné pracoviště. Bude to v pořádku, hodně štěstí.

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
12016
11.2.17 23:23

Jestli je to jasně červená krev, tak to není známka rakoviny střev, ale právě těch hemeroidů.

Zajděte do lékárny pro nějaké čípky a diosimin (generiku detralexu) - ten užívejte v hemeroidovém protokolu - tedy první týden 3×2 tablety denně, druhý týden 2×2 tablety denně a pak udržovací dávku 1×2 tablety denně.

jde o antioxidanty extrahované z kůry hořkého pomeranče a obecně to má velmi pozitiviní vliv na spoustu dalších zdravotních aspektů. Pokud by to po těch 3 týdnech užívání nepomohlo, zajděte k lékaři a domluvte se na nějakém zázkroku.

Zároveň se pokuste minimalizovat sezení a když už musíte sedět, tak vždy po 40 minutách se na chviličku projděte a udělejte pár dřepů, aby se minimalizovalo překrvení hýždí. A hlídejte si dostatek tekutin, vlákniny a zdravých tuků, abyste nepřekrvovala rektum při tlačení příliš tuhé stolice.

další možností je pořídit si k záchodu stoličku, aby se člověk vyprazdňoval fyziologicky a tím snížil tlak v oblasti rekta, který vede k hemeroidům.
http://technet.idnes.cz/…f-/veda.aspx?…

  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama