Anestezie a astma b.+senná rýma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sluníčkoooo
Kecalka 180 příspěvků 11.02.17 08:58
Anestezie a astma b.+senná rýma

Ahoj, prosím, uklidnite mne někdo? :think:
V pondělí jsem přijata k příjmu na dg.LSK na gynekologii.

Před více jak týdnem jsem měla virózu. Tedy spíše jen větší rýmu bez teplot a celkových příznaků.
Nyní v pořádku…

Jsem však astmatik, alergik, s alerg. celoroční rýmou…

Interní vyšetření včetně spirometrie dopadlo v pořádku. Anestezilog též ok.

A můj dotaz zní…mam stále rýmu, tedy neteče mi momentálně z nosu jako z okapu, ale párkrát si smrknu.. (kapu OTRIVIN) a občas si zakaslu a odkašlu v důsledku astmatu.

Mám strach kvůli hlenum, aby neměl anestezilog problém… :nevim:

Děkuji za Vaše názory a reakce… :palec:

Reakce:

žabinka
Kecalka 486 příspěvků 11.02.17 09:04

JA bych tam radsi zavolala at to vedi… snad by to vadit nemelo, zeptala bych se na to obvodniho aspon po telefonu, astma urco nevadi.To vetsinou pred tim nadopujou cloveka, nejakymi leky :-D jako prevence

žabinka
Kecalka 486 příspěvků 11.02.17 09:05

Oni si to pojistí, ja bych se nebala :-D hlavne aby o vsem vedeli…

sluníčkoooo
Kecalka 180 příspěvků 11.02.17 09:05
@žabinka píše:
JA bych tam radsi zavolala at to vedi… snad by to vadit nemelo, zeptala bych se na to obvodniho aspon po telefonu, astma urco nevadi.To vetsinou pred tim nadopujou cloveka, nejakymi leky :-D jako prevence

Oni vše vědí… Jde mi o zkušenosti…

žabinka
Kecalka 486 příspěvků 11.02.17 09:09

Ja mam astma a zazila sem s nim oba porody, cisarem… ale s rymou teda nemam zkusenost, ale myslim ze kdyby to vadilo neco by uz dávno rekli.

Bobby
Extra třída :D 14048 příspěvků 11.02.17 09:15

@sluníčkoooo ja mam silnou rymu cely rok…byla jsem na lsk ted v lednu. Tesne pred zakrokem jsem si strikla do nosu na uvolneni a vse bylo ok…pokud o tom anesteziolog vi, tak nebude problem…

sluníčkoooo
Kecalka 180 příspěvků 11.02.17 09:40
@Bobby píše:
@sluníčkoooo ja mam silnou rymu cely rok…byla jsem na lsk ted v lednu. Tesne pred zakrokem jsem si strikla do nosu na uvolneni a vse bylo ok…pokud o tom anesteziolog vi, tak nebude problem…

Super díky…taky pořád smrkam…je to děs…

Bobby
Extra třída :D 14048 příspěvků 11.02.17 10:41

@sluníčkoooo oni hned po uspani budou intubovat a bude to ok…

sluníčkoooo
Kecalka 180 příspěvků 11.02.17 10:47
@Bobby píše:
@sluníčkoooo oni hned po uspani budou intubovat a bude to ok…

Dekujiii… dnes jsem se třeba ráno vysmrkala, vykapala nos a od ty doby ok…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Takhle ne, šéfová! Nástupci Pohlreicha jsou spíše bezradní profesionální požitkáři

Televize Prima v pondělí odstartovala kuchařskou show Ano, šéfová!, která... číst dále >

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >