Krvácím mimo menstruační cyklus

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Romi99
Nováček 5 příspěvků 13.12.17 14:03
Krvácím mimo menstruační cyklus

Ahoj, uz 3 dny spinim. Je mi to divne, protože menstruaci mam dostat az za dlouho. Beru antikoncepci uz pul roku. Tohle se mi jeste nestalo ze bych spinela mimo menses. Ale o vikendu v sobotu jsem si zapomnela vzit pilulku tak jsem v nedeli vzala hned dve. Poradte mi co prosim co to je nebo co to ma znamenat?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 13.12.17 14:12

@Romi99 to, že ji bereš podle plotu - proč jsi brala 2? ono je to v návodu, že když zapomeneš, máš vzít 2?

giny52
Kecalka 297 příspěvků 13.12.17 14:30

@martina.se já to tak v návodu měla, že když zapomeneš, tak si jí máš vzít co nejdříve, i kdyby to znamenalo si vzít dvě najednou…

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 13.12.17 14:31

@giny52 jo, proto se ptám, někde je, někde není

giny52
Kecalka 297 příspěvků 13.12.17 14:33

Já špinila jen když jsem otěhotněla, jak se mi zahnizďovalo vajíčko. Jinak ne :mrgreen:

dendishek
Zasloužilá kecalka 501 příspěvků 13.12.17 14:43

@martina.se Já vždy brala 2, když jsem zapomněla, ale nikdy jsem nekrvácela ani nešpinila. Normálně mi to takhle řekl gyndař.
@Romi99 zavolala bych si svému dr a poptala se. Je možné, že ti tělo špatně reaguje na HA. Hodně holek to muselo vysadit. A já být tebou, tak si najdu vhodnější ochranu než je HA. V budoucnu můžeš mít potíže s otěhotněním (nemusí ti naskočit cyklus apod.).

Elísek1983
Kecalka 166 příspěvků 13.12.17 17:39

Já jsem takhle špinila mimo menzes a dle Dr. to bylo ovulační krvácení, řekl ať si koupím ascorutin…

Romi99
Nováček 5 příspěvků 13.12.17 21:40

A ted je to docela o hnědé špinění a zvláštně to zapáchá :(

Elísek1983
Kecalka 166 příspěvků 13.12.17 23:50
@Romi99 píše:
A ted je to docela o hnědé špinění a zvláštně to zapáchá :(

Zítra bych zavolala na gyndu :nevim:

Romi99
Nováček 5 příspěvků 14.12.17 00:28

@Elísek1983 … Jsem objednana na úterý tak uvidim. Ale to není příznak otěhotnění nebo jo? Hnědé špinění, svedeni. Jsem z toho nervozni, protoze je mi teprve 18 a pritel mi rikal ze si je jisty ze to vzdycky stihnul, ale beru jeste antikoncepci takze to je mala sance…

Elísek1983
Kecalka 166 příspěvků 14.12.17 07:31
@Romi99 píše:
@Elísek1983 … Jsem objednana na úterý tak uvidim. Ale to není příznak otěhotnění nebo jo? Hnědé špinění, svedeni. Jsem z toho nervozni, protoze je mi teprve 18 a pritel mi rikal ze si je jisty ze to vzdycky stihnul, ale beru jeste antikoncepci takze to je mala sance…

Příznak by to být neměl, hlavně to svědění…mě říkal doktor, že je ovulační krvácení běžná věc a naoopak to znamená, že jsem úplně zdravá, držím palce, ale určitě to nic není, napiš pak jak jsi dopadla.

Elísek1983
Kecalka 166 příspěvků 14.12.17 07:32
@Romi99 píše:
@Elísek1983 … Jsem objednana na úterý tak uvidim. Ale to není příznak otěhotnění nebo jo? Hnědé špinění, svedeni. Jsem z toho nervozni, protoze je mi teprve 18 a pritel mi rikal ze si je jisty ze to vzdycky stihnul, ale beru jeste antikoncepci takze to je mala sance…

a hlavně když bereš antikoncepi, tak by to mělo být ok

dendishek
Zasloužilá kecalka 501 příspěvků 14.12.17 08:53

@Romi99 může se jednat klidně o nějaký zánět. Výtok je hlavním příznakem. Při braní HA žádné ovulační špinění podle mě není, tělo je blokováno hormonama.. uvidíš, co ti řekne Dr, a dej nám pak vědět :kytka:

Romi99
Nováček 5 příspěvků 14.12.17 19:19

@dendishek @Elísek1983 dekuju moc za podporu. V utery dam vedet ;)

Elísek1983
Kecalka 166 příspěvků 14.12.17 20:13
@Romi99 píše:
@dendishek @Elísek1983 dekuju moc za podporu. V utery dam vedet ;)

určitě napiš

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >