Krvavý hlen ve stolici kojence

Anonymní
21.11.20 16:30

Krvavý hlen ve stolici kojence

Ahoj,

mám 8 týdenního chlapečka, kterému se už pár dní objevuje ve stolici hlen. Volala jsem doktorce a ta mi po telefonu řekla, že to pravděpodobně bude zadní rýma a že máme počkat, psy to zmizí. Dneska jsem už dvakrát objevila v plence krvavý hlen.. Nemáte s tím některá zkušenost? Máme jet na pohotovost, nebo vyčkat do pondělí na doktorku? Mám rovnou vysadit všechny mléčné výrobky?
Plně kojím,.ale mám hodně obtíží. Nemám nalitá prsa a musím mít 2× denně Máma help, navíc jsem na doporučení z porodnice vysadila vše, co by mohlo nadýmat, takže vlastně jim namazané kneckerbrody, maso, brambory, rýží a kuskus. 😬

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4334
21.11.20 16:52

Ja by som na pohotovost zavolala a dohodla sa. u takto maleho. miminka by som nic nepodcenovala. Deti mavali casto hlen v stolici, ale nikdy nie krvavy :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5552
21.11.20 17:08

Vysadila bych mléčné výrobky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2006
21.11.20 17:27

U nás se takto začala projevovat alergie na ABKM. Takže bych vynechala mléčné výrobky :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.11.20 19:30

A myslíte, že by se ta alergie projevila i tak, že by jedno kakání bylo v pohodě?

• Citovat
  • Nahlásit
99
21.11.20 22:53

Ano, několik jich může být v pohodě a pak se objeví hlen nebo krev, bylo to tak u nás.
Pokud je problém s kojením, nemusí to být hned alergie, ale i problém s nedostatečným příjmem mléka - zkusila bych i pro kontrolu laktační.
Co se týče rýmy, naše doktorka řekla, že je to není možný a bylo by to natrávený a nejednalo by se o jasně červenou krev.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama