Kryze s UM

53
28.12.19 14:47

Krize s UM

Miminky prosím o radu.

Mám 4 měsíčního chlapečka a cca od 2 měsíců jsme na UM (kvůli stresu jsem přišla o mléko). Ze začátku jsem dávala bebu comfort, ale po týdnu mi ji začal odmítat. Přešla jsem na Sunar Premium, ale po něm měl zacpu a tak jsem se vrátila k Bebě. Pár dní to bylo o. k., ale pak zase odmítat a dostala jsem do něho jen 500ml za celý den, do toho ještě zapáchající stolice a moč. Teď jsem zacla dávat Kendamil. Po něm krásně kaká a chutná mu, ale má po něm bolení bříška, skoro vůbec neprdi a je nevrlý. Už nevím co mám vyzkoušet. Do toho mám podezření na zoubky. Má na spodní dásni dva bílý flíčky, ale není nic napohmat cítit. Děkuji za rady

Příspěvek upraven 28.12.19 v 14:57

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28.12.19 14:48

Krize :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
28.12.19 14:50

@k.a.t.u.s.i.k děkuji za upozornění, prehmatla jsem se

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6663
28.12.19 16:12

@Iveta-26 Vydržte, pokud mu mléko chutná a hezky po něm kaká, tak bych ho neměnila. Všechny děti prdět nemusí. Třeba mojí dcerce odcházely plyny jen se stolicí. Pokud má na dásní bílý flíček tak bych mrzutost přisuzovala růstu zubů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53
28.12.19 16:21

Děkuji.. Já už mu právě nechci jen tak měnit mléko, také to není dobré. Tak snad to jsou ty zuby a jestli jo, tak ať už jsou venku :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat