Silvestr, alkohol a kojení

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
28.12.19 11:18

Silvestr, alkohol a kojení

Zdravím všechny. Mám doma 12 týdenní mimco a na silvestra bych si chtěla trochu něco dát. Piju hlavně cidery jako frisco, strongbow a tak. Tvrdý moc nemusím, takže to se ani pít nechystám, víno ani normální pivo taky nepiju. K mému dotazu. Kolik toho můžu na silvestra vypít? A kdy můžu následně kojit? Mléka mám v mrazáku odstříkaneho dost, takže by mi to vyšlo na skoro celý následující den. Nehodlám se střískat do němoty, samozřejmě budu pít jen do míry, abych se o malou zvládla postarat, ale chtěla bych si dát trochu víc, než tři cidery. Tak mě zajímá, kdy pak můžu kojit, pokud to „přeženu“ a vypiju jich třeba 8?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1198
28.12.19 11:25

Nemela sis ani porizovat dite kdyz mas potrebu pit a mohla si jich vypit misto 8 treba 30

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28366
28.12.19 11:25

Vykašlala bych se na to, Silvestrů ještě bude. Nedokážu si představit jak se pak po 8 ciderech budeš o dítě starat… A druhý den to samý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12362
28.12.19 11:26

Pro jistotu bych nekojila ten následující celý den. Jak se budeš cítit je věc druhá a je to jen a jen tvoje věc :D :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
794
28.12.19 11:27

Jestli ti to za to stojí… Když chceš chlastat tak sis neměla pořizovat děcko… A osm cideru už je celkem dost, to bych tě chtěla vidět jak se normálně o dítě postaras..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24807
28.12.19 11:29

Taky moc nechápu tu potřebu se na Silvestra opít, když máš miminko. Fakt to nevydržíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71620
28.12.19 11:32
@pikola píše:
Vykašlala bych se na to, Silvestrů ještě bude. Nedokážu si představit jak se pak po 8 ciderech budeš o dítě starat… A druhý den to samý

To snad ani žádný alkohol neobsahuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3299
28.12.19 11:35

@Venetia má to asi stejně alkoholu jako 12° pivo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3299
28.12.19 11:37
@Anonymní píše:
Zdravím všechny. Mám doma 12 týdenní mimco a na silvestra bych si chtěla trochu něco dát. Piju hlavně cidery jako frisco, strongbow a tak. Tvrdý moc nemusím, takže to se ani pít nechystám, víno ani normální pivo taky nepiju. K mému dotazu. Kolik toho můžu na silvestra vypít? A kdy můžu následně kojit? Mléka mám v mrazáku odstříkaneho dost, takže by mi to vyšlo na skoro celý následující den. Nehodlám se střískat do němoty, samozřejmě budu pít jen do míry, abych se o malou zvládla postarat, ale chtěla bych si dát trochu víc, než tři cidery. Tak mě zajímá, kdy pak můžu kojit, pokud to „přeženu“ a vypiju jich třeba 8?

Ty jo, já bych si teda aspoň sehnala někoho, kdo se bude o to dítě starat, když se chceš opít :think: Jako nic proti tomu, klidně pij, ale bez někoho, kdo tam bude střízlivý, bych víc jak 2 cidery nevypila. Hlavně ten druhý den bude peklo, dítě se ptát, jestli ti je dobře, nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35
28.12.19 11:40

Taky se priklanim k tomu, ze jeden silvestr bez alkoholu prezijete.. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.12.19 11:45

A kde píše, že se chce opít? Dat si 1 cider to je zločin? Já bych teď mléko odstříkala do zásoby ( dala zamrazit) pak ho rozmrazila podle potřeby. Druhý den bych kojila třeba až odpoledne. Nevím jak je to s vyprchanim alkoholu.

• Citovat
  • Nahlásit
56917
28.12.19 11:46

Tak si představuju, jak bych vypadala po osmi ciderech po minimálně roční abstinenci… v souhrnu je to skoro jak dvě lahve vína. Bude u vás někdo, kdo bude schopen se o to mimčo postarat - přebalit, nakrmit, utěšit, pochovat… když dá kojící matka osm ciderů, jak na tom budou ostatní?
Já jsem teda nikdy nebyla velký pijan, ale po té dlouhé abstinenci mě pomalu položila i decka vína, bacha na to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71620
28.12.19 11:46
@Jitul.kaaa9 píše:
@Venetia má to asi stejně alkoholu jako 12° pivo…

vazne? Ja to beru jako limonadu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28366
28.12.19 11:48
@Anonymní píše:
A kde píše, že se chce opít? Dat si 1 cider to je zločin? Já bych teď mléko odstříkala do zásoby ( dala zamrazit) pak ho rozmrazila podle potřeby. Druhý den bych kojila třeba až odpoledne. Nevím jak je to s vyprchanim alkoholu.

Chce si dát víc než 3. Já si třeba dala na vánoce vaječný likér a půl sklenice bublin (za den, ne najednou) a normálně jsem kojila dál, ale pít celý večer to ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56917
28.12.19 11:48
@Anonymní píše:

Píše o trochu víc než tři, třeba osm. Myslím, že nad jedním ciderem by se tu nikdo neozastavil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat