Která lahvička je lepší

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
408
5.7.22 19:47

Která lahvička je lepší

Ahoj, plně kojím a taky odstříkavam mléko (zatím vylivam :roll: )
Chci si pořídit lahvičku, která neznemožni kojení a může tak nakrmit malou třeba i babča na prochazce apod…
Uvažuju buď Suavinex zero zero, nebo Medela pro kojené děti :nevim:
Víc se mi líbí suavinex, u medely mi přijde fakt dlouhá savička a prso mi to teda nepřipomíná. Nerada bych vyhodila peníze zbytečně.
Máte zkušenosti, která by byla lepší?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29627
5.7.22 19:59

Jak může babička na procházce dávat odstrikane mlíko? Jinak s tou lahví je to sázka do loterie, někomu nenaruší ani úplně obyč a některé dítě jen čichne k láhvi a prso už nechce :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43654
5.7.22 20:02

Proč krmit dítě z lahve, když neni s kojením problém? Já měla Medelu a zároveň se snažila kojit, ale moc se nedařilo. Ani odsát nešlo. Nakonec jsem stejně musela dávat UM.

Ve vedru snad babička nebude trajdat venku hodiny, aby se nemohla vrátit a dítě nakrmit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1330
5.7.22 20:06
@Kriss Tina píše:
Jak může babička na procházce dávat odstrikane mlíko? Jinak s tou lahví je to sázka do loterie, někomu nenaruší ani úplně obyč a některé dítě jen čichne k láhvi a prso už nechce :D

A proč by nemohla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29627
5.7.22 20:09
@Zuzanec píše:
A proč by nemohla?

Jak chceš venku v tom horku uchovávat a ohřívat mm?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43654
5.7.22 20:09
@Zuzanec píše:
A proč by nemohla?

Jako že babička bude s kočárkem hodiny pryč? Nebo jaký důvod má tahat s sebou láhev s odstříkaným mlékem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43654
5.7.22 20:10
@Kriss Tina píše:

Myslí mateřské… :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
784
5.7.22 20:11

Zkušenosti mám s Medelou Calma a MAM Anticolic 0+. MAM byla lepší. Kojení nenarušilo :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
846
5.7.22 20:14

Já kojim i odstříkávám jak je potřeba. Láhev používám MAM a nemám problém, že by prso nechtěla. ☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1605
5.7.22 20:21

1.proč to vylíváš? Zamraz si to na horší časy
2.u nás měla úspěch medela. Mám jednu nevyužitou, ani jednou použitá, kdybys chtěla, napiš sz :)
3.každá lahvička je fakt risk ale. Každá může narušit kojení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
553
5.7.22 20:44
@Russet píše:
Jako že babička bude s kočárkem hodiny pryč? Nebo jaký důvod má tahat s sebou láhev s odstříkaným mlékem?

Teda nevím, ale syn snad do půl roku jedl co hodinu a půl - dvě hodiny. Takže než by se nakojila atd. A vyšla by babička na procházku, mohla by dojít zpět. A ne každý to má, že dítě musí jen kojit. A nedá ho i na dvě, tři hodiny na procházku. Pokud je babička schopná, tak si mamča aspoň na chvíli odpočine ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43654
5.7.22 21:02
@Mkilus píše:
Teda nevím, ale syn snad do půl roku jedl co hodinu a půl - dvě hodiny. Takže než by se nakojila atd. A vyšla by babička na procházku, mohla by dojít zpět. A ne každý to má, že dítě musí jen kojit. A nedá ho i na dvě, tři hodiny na procházku. Pokud je babička schopná, tak si mamča aspoň na chvíli odpočine ;)

Tak zrovna v tyto dny na slunci stačí procházka kratší a umístit někde ve stínu. Nebo až navečer.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2451
5.7.22 22:09

Penize vyhodis tak ci tak. Zaprve ted to mimco nemusi prijmout (mi mimco lahev odmitalo, i kdyz tam bylo moje mliko), a zadruhe mu nemusi vyhovovat, i kdybychom Ti tu kazda danou lahev vychvalila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2348
5.7.22 22:16

Já mám teda avent, kojení nenarušilo, ale to je prostě sázka do loterie. Jinak mm 2 hodiny ve 30C se musí zkazit ne? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1330
7.7.22 22:33
@Kriss Tina píše:

Na to se ale nikdo neptá. Třeba to poresi nějakym thermoobalem, termoskou atd. Ptá se na lahev a už třeba teď po pár dnech je počasí ne tak horké. Třeba myslí i do budoucna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat