Nemohu se rozhodnout mezi dvěma muži

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.03.19 22:11
Kterého?

Ahoj, chtěla bych znát váš upřímný názor.

Dva roky jsem měla vztah s mužem o 20 starším, mně je 21. Má už děti, se ženou nebydlí, ale není úplně rozvedený. Milovala jsem ho a opravdově. Ale musela jsem se s ním rozejít, protože si mě nepoustel k tělu, neseznamil mě s dětmi, nikam jsme nejezdili, prostě takové o ničem. Ale také mě miloval.
Pár měsíců na to jsem potkala kluka, ve stejném věku, bez rodiny atd. Jako chlap je dokonalý ve všech ohledech, ale bohužel do něj nejsem zamilovaná a ani chemii tam necítím. On mě miluje, plánuje se mnou doslova život.
Jenže se mi ozval ten bývalý, že měl teď ten čas odstup a že ví, co chce. Doresi rozvod, seznámí mě s dětmi, chce abychom spolu bydleli a prostě všechny věci, po kterých jsem celou dobu toužila. Vím, že ho stále miluji, ale nevím, jak dál. S ním se cítím prostě jinak, každá všední chvíle je pro mě dokonalost.

Reakce:
Lexter
Zasloužilá kecalka 969 příspěvků 3 inzeráty 31.03.19 22:13

Já bych bral toho třetího. Ale když mě bylo 20 taky jsem nebyl zrovna moudrý člověk. :roll: Třeba tě čeká dobrý vztah s tím prvním a nebo s tím druhým. To tady nikdo neví.

Každopádně hodně štěstí s tvým výběrem.

Příspěvek upraven 31.03.19 v 22:15

Russet
Neúnavná pisatelka 15024 příspěvků 31.03.19 22:13
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych znát váš upřímný názor.Dva roky jsem měla vztah s mužem o 20 starším, mně je 21. Má už děti, se ženou nebydlí, ale není úplně rozvedený. Milovala jsem ho a opravdově. Ale musela jsem se s ním rozejít, protože si mě nepoustel k tělu, neseznamil mě s dětmi, nikam jsme nejezdili, prostě takové o ničem. Ale také mě miloval.
Pár měsíců na to jsem potkala kluka, ve stejném věku, bez rodiny atd. Jako chlap je dokonalý ve všech ohledech, ale bohužel do něj nejsem zamilovaná a ani chemii tam necítím. On mě miluje, plánuje se mnou doslova život.
Jenže se mi ozval ten bývalý, že měl teď ten čas odstup a že ví, co chce. Doresi rozvod, seznámí mě s dětmi, chce abychom spolu bydleli a prostě všechny věci, po kterých jsem celou dobu toužila. Vím, že ho stále miluji, ale nevím, jak dál. S ním se cítím prostě jinak, každá všední chvíle je pro mě dokonalost.

Když se ptáš epipi, tak žádného. Možná až toho „třetího“.

Kriss Tina
Echt Kelišová 9381 příspěvků 31.03.19 22:18

Ani jedno, jeden vztah bez chemie a druhý kde si tě chlap neváží (s neříkej že váží, protože to by se choval jinak)

CocoCoco13
Povídálka 50 příspěvků 31.03.19 22:23

Brala bych taky až toho třetího. K prvnímu bych se nevracela a s druhým bych se rozešla, když k němu nic necitis a ať i on má šanci najít si někoho kdo ho bude milovat.

Aduš8
Závislačka 4120 příspěvků 31.03.19 22:29

Tak u toho prvního bych jeho chování k tobě i pochopila, byl těsně po rozchodu, ztratil rodinu, což dětem ublížilo a najednou ještě přivést novou,, tetu", ke všemu o dost mladší. S tím pak souvisí i ten zbytek. Otázka je, vo budoucnost? On děti má, bude je chtít jednou s tebou? Věkový rozdíl neřeším, sama mám manžela staršího o šestnáct let. Jde o to, zda máte společné plány do budoucna. Jak dobře se znáte, jak dlouho vztah trval? O mladíkovi se ani nezmiňuji, nech ho jiné, která ho za jeho plusy bude opravdu milovat, jen bys mu ubližovala a sama nebyla šťastná.

Knihomyš
Extra třída :D 10671 příspěvků 31.03.19 23:33

@Aduš8 pozor, ten první „není úplně rozvedený“ :)

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 01.04.19 00:11
@Anonymní píše:
Ahoj, chtěla bych znát váš upřímný názor.Dva roky jsem měla vztah s mužem o 20 starším, mně je 21. Má už děti, se ženou nebydlí, ale není úplně rozvedený. Milovala jsem ho a opravdově. Ale musela jsem se s ním rozejít, protože si mě nepoustel k tělu, neseznamil mě s dětmi, nikam jsme nejezdili, prostě takové o ničem. Ale také mě miloval.
Pár měsíců na to jsem potkala kluka, ve stejném věku, bez rodiny atd. Jako chlap je dokonalý ve všech ohledech,ale bohužel do něj nejsem zamilovanáa ani chemii tam necítím. On mě miluje, plánuje se mnou doslova život.
Jenže se mi ozval ten bývalý, že měl teď ten čas odstup a že ví, co chce. Doresi rozvod, seznámí mě s dětmi, chce abychom spolu bydleli a prostě všechny věci, po kterých jsem celou dobu toužila. Vím, že ho stále miluji, ale nevím, jak dál.S ním se cítím prostě jinak, každá všední chvíle je pro mě dokonalost.

Jdi do něj. :palec:

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 01.04.19 00:12
@Lexter píše:
Já bych bral toho třetího. Ale když mě bylo 20 taky jsem nebyl zrovna moudrý člověk. :roll: Třeba tě čeká dobrý vztah s tím prvním a nebo s tím druhým. To tady nikdo neví.

Každopádně hodně štěstí s tvým výběrem.

A taky tě miloval 41 letej? 8)

Váš příspěvek
Reklama