Kuchařky pro batolata, kojence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MelissaMuray
Stálice 81 příspěvků 13.03.19 21:38
kuchařky pro batolata, kojence

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat zda poradíte, které knížky jsou dobré ohledně stravy kojenců, batolat atd? :)
Na trhu jich je spousty, proto bych ráda, když poradíte ty co Vám vyhovují nejvíce.
Děkuji moc

Přečtěte si článek: Příkrmy a jak s nimi začít?

Reakce:
janickaIII
Závislačka 3802 příspěvků 13.03.19 21:49

@MelissaMuray Jídelníček kojenců a malých dětí - GREGORA, Martin (není obrázková, ale info jsou super), Vaříme pro kojence a batolata - Mengerová, Olga (obrázková)

Celeste97
Zasloužilá kecalka 927 příspěvků 13.03.19 22:02

Knížku nevím ale pokud máš Instagram tak @matkavkuchyni má super recepty pro děti od půl roku :kytka:

Tableta
Závislačka 4482 příspěvků 13.03.19 22:13

Já mám kuchařku Máma v kuchyni. Je fakt parádní. Jsou tam recepty pro všechny věkové kategorie. Pokud je to třeba recept pro tříleté děcko, tak je tam uvedena i modifikace pro mladší :palec: Mně z tama všechno moc chutnalo. I recepty z hokkaido, kterou ze srdce nenávidím :mrgreen: Ale nejlepší je jáhlový dezert a lassie z červené řepy :srdce: Většinu receptů má na svém stejnojemnném blogu ;)

modravlocka
Zasloužilá kecalka 968 příspěvků 13.03.19 22:31

Pár knížek mám doma-pro mě jsou to vyhozené peníze, zkusila jsem podle nich několik receptu a zas odložila. Polovina receptu pro mě byla nepoužitelná (suroviny těžko dostupné a když už, tak v pochybné kvalitě, případně ne úplně vhodné pro tak malé děti). Druhá polovina mým dětem nechutnala, měly své oblíbené druhy potravin a jakoukoliv mou snahu o inovaci tvrde odmitaly. Takže jsem ve vysledku točila polévky, rizoto, kus kus a cuketu ala kvetakovy mozecek. ;)
Dnes inspiraci hledám na netu.

Váš příspěvek
Reklama