Kukuřice na přibrání?

190
15.3.16 17:46

Kukuřice na přibrání?

Kamarádka mi jednou řekla, že na dovolený jedla pořád kukuřici a za týden přibrala něco přes 5 kilo. Je pravda, že kukuřice to může udělat? Vážím 45 kilo při 160 cm (20 let). Už strašně dlouho chci nabrat, ale nejde to a to jím pořád, pořád mám něco v puse. Doktorka mi řekla, že mám takhle nejspíš nastavený metabolismus, ale přeci aspoň ty tři kila nějak nabrat jít musí. Mám z toho depky. Takže kukuřice? A nějaké jiné tipy? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2668
15.3.16 17:48

@valetyna No a nezkoušelas někdy nabrat posilováním, jakože svaly?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5812
15.3.16 17:49

Zkus a uvidíš :-D ale docela by mě to překvapilo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
190
15.3.16 17:51
@entropy píše:
@valetyna No a nezkoušelas někdy nabrat posilováním, jakože svaly?

Zkoušela, sice jenom měsíc, ale ani půl kilečka navíc, A nemám na cvičení vůbec čas. A navíc nemůžu posilovat většinu cviků ze zdravtních důvodů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2668
15.3.16 17:52
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2668
15.3.16 17:52

Glukozo-frukt. sirup se taky dělá z kukuřice. Ale takovou cestou, že už to kukuřici tedy moc nepřipomíná. Myši po něm tloustnou ukázkově. Ale je to ten nezdravý typ obezity.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2668
15.3.16 17:55

A čím se tak normálně živíš? @valetyna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
190
15.3.16 17:57
@entropy píše:
Glukozo-frukt. sirup se taky dělá z kukuřice. Ale takovou cestou, že už to kukuřici tedy moc nepřipomíná. Myši po něm tloustnou ukázkově. Ale je to ten nezdravý typ obezity.
@entropy píše:
A čím se tak normálně živíš? @valetyna

s tím že je to nezdravé souhlasím, jen tam čtu, že je vede k obezitě, tloustne řicho a tak… Jsem student, denně dojíždím a jsem doma až večer

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2668
15.3.16 18:16

@valetyna hehe, já myslela jako jídlo, co jíš? :mrgreen: Nezpochybňuji, že nemáš čas posilovat :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
190
15.3.16 18:27
@entropy píše:
@valetyna hehe, já myslela jako jídlo, co jíš? :mrgreen: Nezpochybňuji, že nemáš čas posilovat :mavam:

já myslela že tím slovem živíš myslíš práci :lol: :lol: jím všechno možný, a po každý když někam jdu tak mám jídlo sebou v kabelce :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.3.16 18:38

A tak nasim sa prasiatka po kukurici pekne gulatili… aj sliepocky na kukurici boli po osklbani peknucke, zltucke… aj sadla sa z nich natopilo :think:

A moje decka po kukuricnej diete v lete mali v plienkach just to, co ostavalo za slepicami :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.3.16 18:39
@valetyna píše:
já myslela že tím slovem živíš myslíš práci :lol: :lol: jím všechno možný, a po každý když někam jdu tak mám jídlo sebou v kabelce :D

Ja sa zivila slaninou opekanou na sucho pekne o polnoci, za studentskych cias… a mala som krasnych 45 kil, len ma do truhly polozit :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1730
15.3.16 18:44
@Bábi Zlopočasná píše:
Ja sa zivila slaninou opekanou na sucho pekne o polnoci, za studentskych cias… a mala som krasnych 45 kil, len ma do truhly polozit :jazyk:

Bych tě nejradši… :lol: (samozřejmě závidím až na půdu 8) )Tyhle typy miluji, to já si ji dát jen jednou, tak už to na mě poznáš :,(.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
190
15.3.16 18:46
@Lucie008 píše:
Bych tě nejradši… :lol: (samozřejmě závidím až na půdu 8) )Tyhle typy miluji, to já si ji dát jen jednou, tak už to na mě poznáš :,(.

Každy to ma jinak, Nekdo pribira starsne rychle a nekdo ne. Ale dle meho nazoru je pribrat mnohokrat tezsi nez nez hubnout :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
190
15.3.16 21:04
@Gosi píše:
Zkus a uvidíš :-D ale docela by mě to překvapilo…

Mě by to hodně zajímalao :D navíc je kukuřice moc chutná :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama