Mohla by to být ovulka a těh.?

189
15.3.16 08:56

Mohla by to být ovulka a těh.?

Ahoj, mám dotaz. Dne 21.2.jsem dostala mentruaci a poslední pilulku jsem měla (18.2.) další už jsem nebrala. Myslela jsem, že budu mít 13.-15.den ovulaci, ale nic jsem na sobě nevypozorovala. Až od 10.3 - jsem měla takový průhledný výtok (který běžně nemám) a strašnou chuť na sex :D s přítelem jsme se milovali 13.3. (udělal se do mě). Mohla bych otěhotnět? A které těhotenské testy by jste mi doporučili? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6681
15.3.16 09:17

Ahoj, po vysazení HA ani není jisté, jestli vůbec nějaká ovulace probíhá. Někomu určitě, jiným ne. Pokud to nemáš potvrzené testy, tak těžko říct. Možná ten průhledný hlen naznačoval ovulaci, možná i to těhotenství by mohlo být v úvahu, teď je ale na testování moc brzy. Dost možná s takovou by i menstruace přišla až za týden nebo dva, tak ještě vydrž ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
189
15.3.16 09:25

@Petule030 děkuji :-) mám MS dostat cca 21.3. s tou ovulací to je blbé, nemohla jsem dojít v tu dobu pro ovulační test, tak to jen odhaduju, podle příznaků. Tak uvidíme :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6681
15.3.16 09:31

@Beruska95 Moc se nespoléhej na počítání 28 denního cyklu, po vysazení HA bývá cyklus nepravidelný. Nechci strašit, ale já jsem po vysazení HA měla cykly příšerné, šla jsem na vyvolávačku, brala hormony, potom raději pila bylinkové čaje a zdaleka tu nejsem jediná. Proto raději vydrž do konce března a případně až potom testuj. Kdyby byl test stále negativní a ms nikde, tak zajdi na gynekologii. Ale nechci předbíhat, možná se do konce března ukáže, jestli se zadařilo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
189
15.3.16 09:46

@Petule030 jo s tím počítám, že MS nebude pravidelná, pokud nedorazí, tak si udělám test, ale budu z toho teď akorát nervózní a pořad nad tím přemýšlet :D jelikož mimčo moc chceme. Sice mi gynekolog říkal, že po vysazení HA je 2-3 měsíce vyšší šance na početí, ale na poprvé to asi nevyjde, to nemám takové štěstí :D i když jsem četla, že dost žen otěhotnělo i třeba týden po vysazení. Ale je to individuální :-/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6681
15.3.16 09:49

@Beruska95 :nevim: To je asi indiviální. V každém případě držím palce, ať se brzy zadaří :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
189
15.3.16 10:21

@Petule030 Ano, moc děkuju :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5888
15.3.16 10:52

@Beruska95 Proč se na to ptáš pořád dokola? Odpovědi už jsi dostala dříve. Nikdo ti tady přece neřekne, jestli jsi měla ovulaci nebo ne. Ty sama ani netušíš, jak dlouhý tento cyklus bude a jestli vůbec ovuluješ. Bazální teplotu neměříš, tak o nějaké ovulaci i ty můžeš jen polemizovat. Po vysazení HA se tělo dost často dává několik měsíců do kupy, cykly jsou rozházené a bývá i problém s anovulací. Je to hodně individuální. Hlavně nad tím neustále tak nepřemýšlej, to je často při snažení cesta do pekla. Psychika je potvora. Hodně se víc do klidu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
189
15.3.16 12:47

@bartsch já vím, ale prostě nedokážu myslet na nic jiného :) proto mě zajímají zkušenosti ostatních.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5888
15.3.16 13:04
@Beruska95 píše:
@bartsch já vím, ale prostě nedokážu myslet na nic jiného :) proto mě zajímají zkušenosti ostatních.

Každá jsme originál. Jen na epipi najdeš od každé zkušenosti nějaku uživatelku. Nejlépe pro sebe teď uděláš, když těhotnění hodíš za hlavu, užívej si sexu z radosti a ne s myšlenkou plození. Můžeš mít štěstí a být těhotná hned v tomto cyklu a také nebudeš těhotná ani po třičtvrtě roce - a pořád to ještě bude OK.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
189
15.3.16 13:15

@bartsch tjn, vím že bych se na to neměla upínat a že to k ničemu nepovede. Ale prostě je to jak nějaká droga, člověk to hrozně chce a pak to nejde…tak tomu musím holt nechat čas

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama