Opožděná menstruce

13.3.16 15:37

Opožděná menstruce

Zdravím všechny…Chci se zeptat, menstruaci mám pravidelnou, minulý měsíc jsem měla pár dní před ovulací nechráněný sex…Test negativní ale už 3 dny mě mešká menstruace. Bolí mě prsa a před pár dny se mě objevily výrazné žilky na prsou…Pobolívá mě v oblasti pupíku…Takové tupé a krátkodobé píchání…Měla jste někdy něco podobného? Testovat chci zítra, pokud se mrška nedostaví :mavam:

děkuji za vaše odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

166
13.3.16 16:00

3 dny jsou bez problému, pokud to nedostaneš ani zítra a v úterý, tak si zajdi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
176
14.3.16 17:49

@Bonbonek11 Může to být jen zpoždění, 3 dny je nic, nebo těhotenství a na test je brzy.Taky třeba cysta, ale nechci strašit. Já nedávno měla zpoždění 12 dní díky cystě. Dr. píchnul Agolutin a bylo vymalováno. Až po injekci ms přišla. Taky mě pobolívalo v podbřišku a dokonce i pocity na zvracení, občas. Ale to je moje zkušenost, udělej si test za dva dny a uvidíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.3.16 17:53

Děkuji, ms nepřišla ani dnes…test negativní…tak uvidím ještě pár dní, já pocity na zvracení nemám, jen se mě zvětšily prsa a sem tam mě bolí v oblasti pupíku… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
176
14.3.16 18:07

@Bonbonek11 a ovulace byla kdy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.3.16 19:41

@Ajvina1 to nevím ale dnes jsem měla ducha na testu a MS pořád nikde :( :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
176
15.3.16 19:59

@Bonbonek11 Jé,že by nakonec přeci těhotná? Já osobně bych byla šťastná, ovšem netuším jak ty. Mám pomalu gratulovat? :roll: Duch na testu může značit, že ovulace byla později a hcg není ještě vysoké.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.3.18 22:15

rodinkka50

Dobry den mam dve deti po druhe dceri my byla doporucena antikoncepce depo provera mestruaci jsem mnela pravidelne v zari jsem mnela jit na 3 injekci ale uz jsem nesla zkracenej duvod nesedla my… menstruace naposled 22.12.2017 to je den ukonceni od te doby se ms nedostavila byla jsem i na vyvolani ms a nic ted je to 2 mnesice po vivolavacce a stale ms nikde

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama