Kulhání u 21 měsíčního prcka

93
28.1.20 18:54

Kulhání u 21 měsíčního prcka

Zdravím, chtěla bych se poradit. Předem chci říct, že zítra jdu se synem k doktorce. Teď moje otázka. Syn začal kulhal na pravou nožičku. Začal tak něco přes týdnem, možná i déle. Začal to dělat jen v botičkách a tak mě napadlo, že mu už jsou malé. Ale zkoušela jsem kolik tam má ještě místa a VŠ v pořádku. Ale od včera začal už kulhat i doma. Nic ho nebolí. To by dal najevo. To už se mi nezdá a tak jdeme raději k doktorce. Jinak u nás je velký problém chůze po špičkách. Po špičkách chodí jen na podlaze bez koberce a když běhá, tak to taky nedělá. To už jsem řešila, ale stále to dělá. Máte s tím prosím někdo zkušenost? Předem děkuji za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10.2.20 19:56

@Lusybb me 19mes dcera take chodi po špičkach, ale jen občas, nedaři se me vystihnout kdy, jestli jen na plovoučce nebo i po koberci…A to uz od 14mes chodila krasne po patach. Snad nam nekdo poradi..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
93
11.2.20 06:57

@BeLindaR Já zítra jedu na ortopedii, tak se tam na vše zeptám. Potom Vám napíšu co mi řekli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.2.20 08:59

@Lusybb to byste byla moc laskava, budu ráda. děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
93
12.2.20 13:19

@BeLindaR Zdravím, tak dnes jsem byla na Ortopedii-protetikum. Pan doktor zkontroloval synovi chodidla a taky se předním prošel. Řekl, že je naprosto v pořádku. Ptala jsem se na chození po špičkách a taky po patách( což je u nás právě aktuální ). Když dítě chodí po špičkách občas, tak to není na škodu. Ale samozřejmě nesmí to dělat furt. Musí umět i normálně chodit. Nesmí třeba běhat po špičkách, to už by se muselo řešit. U nás nastal problém, když jsme se přestěhovali a máme všude parkety. On na tvrdém povrchu má problém, ale na koberci je v pohodě. Máme kotníčkové bačkůrky a v nich budem pokračovat. To malému pomáhá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.2.20 14:01

@Lusybb dobry den, moc dekuji za pozitivni zpravy, dnes me take napadlo dat ji kotnickove botky na doma. u nas to je jen obcasne spickovani, ale samozrejme budu pozorovat obezretne dale, dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama