Kulička na krku

Anonymní
6.1.21 21:00

kulička na krku

Na pravé straně krku se mi udělala boulička tak o velikosti třešně. Je nebolestivá, ale je pohyblivá a tvrdá. Myslíte, že se jedná o zvětšenou mizní uzlinu? Nevím, jak dlouho to mám, ale nemocná momentálně nejsem. Jen mám trošku kašel. Ale ta kulička mě znepokojuje, šli by jste s tím na ORL nebo to nemám řešit?
Děkuji za Váš názor

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
371
6.1.21 21:05

Ano jedná se o uzlinu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2792
6.1.21 21:06

Může to být klidně tuková kulička.. Partner ji měl a na chirurgii mu ji odsali pomoci vetsi injekční stříkačky s lokální anestezii. Od te doby vse v poradku :) Zákrok ho vůbec nebolel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
694
6.1.21 21:11
@Anonymní píše:
Na pravé straně krku se mi udělala boulička tak o velikosti třešně. Je nebolestivá, ale je pohyblivá a tvrdá. Myslíte, že se jedná o zvětšenou mizní uzlinu? Nevím, jak dlouho to mám, ale nemocná momentálně nejsem. Jen mám trošku kašel. Ale ta kulička mě znepokojuje, šli by jste s tím na ORL nebo to nemám řešit?
Děkuji za Váš názor

Jak dlouho ji tam máš? Ona ta nemoc může teprve přijít, zvlášť jestli kašleš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.1.21 21:15

Ahoj já mám taky takové boule někdy velké někdy male pak zase zmizí dělají se my i za ušima

• Citovat
  • Nahlásit
7013
6.1.21 21:31

Mam uz x let na krku taky malou pohyblivou boulicku. Nezvetsuje se ani nezmensuje. Dle vice doktoru pokud nebude menit velikost, bolet a bude pohybliva, tak v pohode. Pravdepodobne se zvetsila uzlina a uz to zustalo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
282
6.1.21 21:52

Stačí jít k praktikovi, když bude třeba, tak tě někam dál pošle. Ale aspoň kvůli diagnóze si k dr. zajdi.
Me se kdysi objevila boulicka na zápěstí. Dr. mi nabídla punkci nebo to nechat být, tak jsem to nechala být kvůli strachu z jehel. Samo to pak zmizelo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat