Kulička v prsu při kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  30.04.18 14:16
Kulicka v prsu pri kojeni

Dobry den, pred nekolika mesici jsem si v prsu nahmatala malou pohyblivou kulicka tak max 0,5 cm, neni tam vzdy, Jen nekdy a hmatnou uzlinku v podpazi. Kojim uz rok.
Obvodni doktorka me doporucila na ultrazvuk, kde mi rekli, ze vse vypada normalne. Ja si tu kulicku ale obcas stejne nahmatam. Muze to byt nahromadene mleko? A je ultrazvuk 100 procentni nebo mam trvat na vysetreni mamografem? Ziji v zahranici, tak nevim jaky je postup v CR.

Diky moc

Reklama

Reakce:

Beata.xy
Stálice 51 příspěvků 148 inzerátů 30.04.18 15:08

Já ti neporadím, pouze mohu napsat svou zkušenost s uzlíky během kojení. Mně se dělaly zatvrdliny hodně, často opakovaně na jednom místě, jednou jsem měla i zvětšenou uzlinu v podpaží, vždy šlo ale o velmi bolestivou záležitost, místo řezalo, pálilo, někdy byla i kůže na místě uzlíku zarudlá, naštěstí jsem to vždy zvládla sama doma bez nutnosti léků a vyšetření u lékaře.
Taky jsem někde četla, že ultrazvuk je pro vyšetření prsou vhodnější než rtg, ale víc si z obsahu textu už nepamatuji. Každopádně bych to nejspíš konzultovala i s jiným lékařem, např. gynekolog by toto měl mít v rámci specializace na starosti.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Lekce českým politikům: Polský poslanec nakládá hysterickým „vítačkám“ na BBC

Výrazně zaujatá moderátorka zpravodajského kanálu britské televizní stanice... číst dále >

Učíte za peníze kouřit děti! Youtuber Kovy griluje Boučka a spol. kvůli reklamě na IQOS

Mezinárodní filmový festival ve Varech nebyl letos jen ve znamení filmu a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Reklama