Kulička v prsu při kojení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  30.04.18 14:16
Kulicka v prsu pri kojeni

Dobry den, pred nekolika mesici jsem si v prsu nahmatala malou pohyblivou kulicka tak max 0,5 cm, neni tam vzdy, Jen nekdy a hmatnou uzlinku v podpazi. Kojim uz rok.
Obvodni doktorka me doporucila na ultrazvuk, kde mi rekli, ze vse vypada normalne. Ja si tu kulicku ale obcas stejne nahmatam. Muze to byt nahromadene mleko? A je ultrazvuk 100 procentni nebo mam trvat na vysetreni mamografem? Ziji v zahranici, tak nevim jaky je postup v CR.

Diky moc

Reklama

Reakce:

Beata.xy
Povídálka 38 příspěvků 161 inzerátů 30.04.18 15:08

Já ti neporadím, pouze mohu napsat svou zkušenost s uzlíky během kojení. Mně se dělaly zatvrdliny hodně, často opakovaně na jednom místě, jednou jsem měla i zvětšenou uzlinu v podpaží, vždy šlo ale o velmi bolestivou záležitost, místo řezalo, pálilo, někdy byla i kůže na místě uzlíku zarudlá, naštěstí jsem to vždy zvládla sama doma bez nutnosti léků a vyšetření u lékaře.
Taky jsem někde četla, že ultrazvuk je pro vyšetření prsou vhodnější než rtg, ale víc si z obsahu textu už nepamatuji. Každopádně bych to nejspíš konzultovala i s jiným lékařem, např. gynekolog by toto měl mít v rámci specializace na starosti.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Rodiče roku Smetana a Haj: Kvůli sadě nožů vzali spící dceru do klubu!

Emma Smetana a její partner Jordan Haj patří bezesporu k nejstylovějším... číst dále >

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Reklama