Reklama

Je to bradavice?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2006 příspěvků 30.04.18 00:47
Je to bradavice?

Prosím je takovýto útvar na nose klasická bradavice, které by se šlo zbavit nějakou domácí metodou (podvázání, přípravek z lékárny…), která by byla bezpečná pro použití na obličeji? Nebo jde o nějaký jiný kožní útvar, který bude potřeba odstranit pouze chirurgicky? Mám to už několik let na skoro stejném místě jako je na fotografii, nic se s tím neděje - stále stejná velikost i barva, nebolí, nesvědí, nešíří se, ale čím dál víc mi vadí z estetického hlediska.

Reklama

Reakce:

Janli
Kelišová 5369 příspěvků 9 inzerátů 30.04.18 00:57

Na kožním ti to odstraní prakticky bez jizvičky. Já bych to doma nedlachnila, už jen proto, že je to na obličeji. Navíc si myslím, že tohle samoléčbou nezmizí. Já si kožní nárůstky běžně odstraňuju podvázáním, ale tohle by snad ani nešlo.

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 30.04.18 05:54

Mně to jako bradavice nepřijde, máma měla na obličeji něco podobného, byla s tím na chirurgii, jizvu nemá a bradavice to nebyla.
Neaplikovala bych na obličej žádné domácí metody… Zvlášť, když ani 100% nevíš, co to je.

majdulacek
Zasloužilá kecalka 609 příspěvků 30.04.18 06:30

Ahoj :) Měla jsem něco podobného na tváři. Doktorka říkala, že je to znaménko, které leží na mazové žlázce. Jsem 3 týdny po odstranění laserem. Vůbec to nebolelo, už tam mám krásně růžovou kůžičku. Jinak mě to vadilo po estetické stránce :) Stálo mě to 700kč vč. anestezie. Akorát se obávám, že teď ti to už nikdo neudělá. Tato znaménka se odstraňují - podzim/zima, když nesvítí sluníčko. Já to chytla ještě tak, kdy sluníčko moc nesvítilo :)

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1922 příspěvků 30.04.18 07:41

@Michelle_M Zajít na kožní…tam si s tím poradí.

Russet
Extra třída :D 10270 příspěvků 30.04.18 08:53
@Michelle_M píše:
Prosím je takovýto útvar na nose klasická bradavice, které by se šlo zbavit nějakou domácí metodou (podvázání, přípravek z lékárny…), která by byla bezpečná pro použití na obličeji? Nebo jde o nějaký jiný kožní útvar, který bude potřeba odstranit pouze chirurgicky? Mám to už několik let na skoro stejném místě jako je na fotografii, nic se s tím neděje - stále stejná velikost i barva, nebolí, nesvědí, nešíří se, ale čím dál víc mi vadí z estetického hlediska.

Naní to bradavice. Babi to měla na stejném místě. Nechala si to odstranit a vidět to není.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama