Je to bradavice?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2119 příspěvků 30.04.18 00:47
Je to bradavice?

Prosím je takovýto útvar na nose klasická bradavice, které by se šlo zbavit nějakou domácí metodou (podvázání, přípravek z lékárny…), která by byla bezpečná pro použití na obličeji? Nebo jde o nějaký jiný kožní útvar, který bude potřeba odstranit pouze chirurgicky? Mám to už několik let na skoro stejném místě jako je na fotografii, nic se s tím neděje - stále stejná velikost i barva, nebolí, nesvědí, nešíří se, ale čím dál víc mi vadí z estetického hlediska.

Reakce:

Janli
Kelišová 6055 příspěvků 9 inzerátů 30.04.18 00:57

Na kožním ti to odstraní prakticky bez jizvičky. Já bych to doma nedlachnila, už jen proto, že je to na obličeji. Navíc si myslím, že tohle samoléčbou nezmizí. Já si kožní nárůstky běžně odstraňuju podvázáním, ale tohle by snad ani nešlo.

radkka
Generální žvanilka 20705 příspěvků 30.04.18 05:54

Mně to jako bradavice nepřijde, máma měla na obličeji něco podobného, byla s tím na chirurgii, jizvu nemá a bradavice to nebyla.
Neaplikovala bych na obličej žádné domácí metody… Zvlášť, když ani 100% nevíš, co to je.

majdulacek
Zasloužilá kecalka 906 příspěvků 30.04.18 06:30

Ahoj :) Měla jsem něco podobného na tváři. Doktorka říkala, že je to znaménko, které leží na mazové žlázce. Jsem 3 týdny po odstranění laserem. Vůbec to nebolelo, už tam mám krásně růžovou kůžičku. Jinak mě to vadilo po estetické stránce :) Stálo mě to 700kč vč. anestezie. Akorát se obávám, že teď ti to už nikdo neudělá. Tato znaménka se odstraňují - podzim/zima, když nesvítí sluníčko. Já to chytla ještě tak, kdy sluníčko moc nesvítilo :)

Annabela11
Ukecaná baba ;) 2342 příspěvků 30.04.18 07:41

@Michelle_M Zajít na kožní…tam si s tím poradí.

Russet
Extra třída :D 11748 příspěvků 30.04.18 08:53
@Michelle_M píše:
Prosím je takovýto útvar na nose klasická bradavice, které by se šlo zbavit nějakou domácí metodou (podvázání, přípravek z lékárny…), která by byla bezpečná pro použití na obličeji? Nebo jde o nějaký jiný kožní útvar, který bude potřeba odstranit pouze chirurgicky? Mám to už několik let na skoro stejném místě jako je na fotografii, nic se s tím neděje - stále stejná velikost i barva, nebolí, nesvědí, nešíří se, ale čím dál víc mi vadí z estetického hlediska.

Naní to bradavice. Babi to měla na stejném místě. Nechala si to odstranit a vidět to není.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš promluvil o synovi i jeho cestě na Krym: Občanem Švýcarska je už 10 let!

Nedávná reportáž serveru Seznam Zprávy pořádně otřásla pozicí premiéra... číst dále >

Plekanec v Česku jí svědčí! Takhle to Lucii Šafářové ještě nikdy neslušelo

Je tomu více jak týden, co se hokejista Tomáš Plekanec (36) po dlouhých... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >