Je to bradavice?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 1867 příspěvků 2 inzeráty 30.04.18 00:47
Je to bradavice?

Prosím je takovýto útvar na nose klasická bradavice, které by se šlo zbavit nějakou domácí metodou (podvázání, přípravek z lékárny…), která by byla bezpečná pro použití na obličeji? Nebo jde o nějaký jiný kožní útvar, který bude potřeba odstranit pouze chirurgicky? Mám to už několik let na skoro stejném místě jako je na fotografii, nic se s tím neděje - stále stejná velikost i barva, nebolí, nesvědí, nešíří se, ale čím dál víc mi vadí z estetického hlediska.

Reklama

Reakce:

Janli
Závislačka 3788 příspěvků 7 inzerátů 30.04.18 00:57

Na kožním ti to odstraní prakticky bez jizvičky. Já bych to doma nedlachnila, už jen proto, že je to na obličeji. Navíc si myslím, že tohle samoléčbou nezmizí. Já si kožní nárůstky běžně odstraňuju podvázáním, ale tohle by snad ani nešlo.

Uživatel je onlineradkka
Neúnavná pisatelka 19334 příspěvků 30.04.18 05:54

Mně to jako bradavice nepřijde, máma měla na obličeji něco podobného, byla s tím na chirurgii, jizvu nemá a bradavice to nebyla.
Neaplikovala bych na obličej žádné domácí metody… Zvlášť, když ani 100% nevíš, co to je.

majdulacek
Zasloužilá kecalka 597 příspěvků 30.04.18 06:30

Ahoj :) Měla jsem něco podobného na tváři. Doktorka říkala, že je to znaménko, které leží na mazové žlázce. Jsem 3 týdny po odstranění laserem. Vůbec to nebolelo, už tam mám krásně růžovou kůžičku. Jinak mě to vadilo po estetické stránce :) Stálo mě to 700kč vč. anestezie. Akorát se obávám, že teď ti to už nikdo neudělá. Tato znaménka se odstraňují - podzim/zima, když nesvítí sluníčko. Já to chytla ještě tak, kdy sluníčko moc nesvítilo :)

Annabela11
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 30.04.18 07:41

@Michelle_M Zajít na kožní…tam si s tím poradí.

Russet
Kelišová 6716 příspěvků 30.04.18 08:53
@Michelle_M píše:
Prosím je takovýto útvar na nose klasická bradavice, které by se šlo zbavit nějakou domácí metodou (podvázání, přípravek z lékárny…), která by byla bezpečná pro použití na obličeji? Nebo jde o nějaký jiný kožní útvar, který bude potřeba odstranit pouze chirurgicky? Mám to už několik let na skoro stejném místě jako je na fotografii, nic se s tím neděje - stále stejná velikost i barva, nebolí, nesvědí, nešíří se, ale čím dál víc mi vadí z estetického hlediska.

Naní to bradavice. Babi to měla na stejném místě. Nechala si to odstranit a vidět to není.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bývalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

MikeJePán ze Zlaté mládeže očima Arména: Je to největší ostuda mé země!

Na svůj původ by měl být člověk hrdý. Když se mě tedy na něj kdokoliv zeptá,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Marty: Manžel kolegyně není tak skvělý, jak si ona myslí

Mám v práci kolegyni, která neustále mluví o svém naprosto úžasném manželovi.... číst dále >

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Reklama