Je to bradavice?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 1935 příspěvků 30.04.18 00:47
Je to bradavice?

Prosím je takovýto útvar na nose klasická bradavice, které by se šlo zbavit nějakou domácí metodou (podvázání, přípravek z lékárny…), která by byla bezpečná pro použití na obličeji? Nebo jde o nějaký jiný kožní útvar, který bude potřeba odstranit pouze chirurgicky? Mám to už několik let na skoro stejném místě jako je na fotografii, nic se s tím neděje - stále stejná velikost i barva, nebolí, nesvědí, nešíří se, ale čím dál víc mi vadí z estetického hlediska.

Reklama

Reakce:

Janli
Závislačka 4683 příspěvků 30.04.18 00:57

Na kožním ti to odstraní prakticky bez jizvičky. Já bych to doma nedlachnila, už jen proto, že je to na obličeji. Navíc si myslím, že tohle samoléčbou nezmizí. Já si kožní nárůstky běžně odstraňuju podvázáním, ale tohle by snad ani nešlo.

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 30.04.18 05:54

Mně to jako bradavice nepřijde, máma měla na obličeji něco podobného, byla s tím na chirurgii, jizvu nemá a bradavice to nebyla.
Neaplikovala bych na obličej žádné domácí metody… Zvlášť, když ani 100% nevíš, co to je.

majdulacek
Zasloužilá kecalka 607 příspěvků 30.04.18 06:30

Ahoj :) Měla jsem něco podobného na tváři. Doktorka říkala, že je to znaménko, které leží na mazové žlázce. Jsem 3 týdny po odstranění laserem. Vůbec to nebolelo, už tam mám krásně růžovou kůžičku. Jinak mě to vadilo po estetické stránce :) Stálo mě to 700kč vč. anestezie. Akorát se obávám, že teď ti to už nikdo neudělá. Tato znaménka se odstraňují - podzim/zima, když nesvítí sluníčko. Já to chytla ještě tak, kdy sluníčko moc nesvítilo :)

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1649 příspěvků 30.04.18 07:41

@Michelle_M Zajít na kožní…tam si s tím poradí.

Uživatel je onlineRusset
Echt Kelišová 8305 příspěvků 30.04.18 08:53
@Michelle_M píše:
Prosím je takovýto útvar na nose klasická bradavice, které by se šlo zbavit nějakou domácí metodou (podvázání, přípravek z lékárny…), která by byla bezpečná pro použití na obličeji? Nebo jde o nějaký jiný kožní útvar, který bude potřeba odstranit pouze chirurgicky? Mám to už několik let na skoro stejném místě jako je na fotografii, nic se s tím neděje - stále stejná velikost i barva, nebolí, nesvědí, nešíří se, ale čím dál víc mi vadí z estetického hlediska.

Naní to bradavice. Babi to měla na stejném místě. Nechala si to odstranit a vidět to není.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zoufalý otec Meghan Markle: „Budu dělat ostudu, dokud se mnou nezačne komunikovat!“

Otec Meghan Markle dál útočí na Kensingtonský palác v médiích a vyhrožuje, že... číst dále >

Jiří Čunek debatoval s nejslavnější českou transsexuálkou. A bylo to ostré!

FTV Prima na svém Facebooku už nějakou dobu vysílá online pořad s názvem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Jak tělo varuje před rakovinou? Krvácením, závratí i chronickým kašlem

Tělo nám vysílá spoustu varovných signálů. Většinou poukazují jen na drobné... číst dále >

Reklama