Renol energy - chronicke záněty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

deselu
Nováček 3 příspěvky 29.04.18 13:06
Renol energy - chronicke záněty

Ahoj, holky už několik let trpím na chronické záněty močových cest. Doktoři mi nikdy kloudně neporadili. Nasadili antibiotika a nazdar. Nevím co s tím..kdo někdy měl..ví jak to komplikuje život. Na internetu jsem narazil na přípravek renol energy. Beru asi týden..takže zatím nemůžu posoudit jak funguje. Každopádně dneska mám potíže zase. Může to být tímto pripravkem? Popřípadě nemá nějaký osvědčený způsob na zlepšení? Všechny zasady co jsem se dočetla na internetu poctivě dodržuji.. ????????

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 7829 příspěvků 65 inzerátů 29.04.18 13:24

@deselu u vsech pripravku energy muzes nastat zhorseni stavu. Sniz davkovani na minimum a prk ustupu potizi postupne navysuj. U chronickych potizi je to na dlouho, tak vydrz. Ale myslim, ze by bylo lepsi premereni od energy a stanoveni lecby primo na tebe. Oni i reknou vhodne davkovani.

Jinak dobra je i lichorerisnice, blokurima. Nasadit dobra probiotika. Upravit ph. Me dost pomahaji zelene potraviny. Sice to trva, ale postupne vidim zlepseni.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Američtí Homolkovi: Rodina Meghan zůstala za zdí, na svatbě by dělali ostudu

Zatímco rozvedená americká herečka Meghan Markle, nově známá jako vévodkyně... číst dále >

Nevěsta Meghan: Před svatbou uniklo peprné video

Královna možná pozvedne obočí, ale nám „smrtelníkům“ přijde bližší. Jen... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Marty: Manžel kolegyně není tak skvělý, jak si ona myslí

Mám v práci kolegyni, která neustále mluví o svém naprosto úžasném manželovi.... číst dále >

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Reklama