Vzala jsem si dva prášky najednou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Domcula17
Nováček 6 příspěvků 29.04.18 10:25
Vzala jsem si dva prášky najednou

Ahoj, lékařka mi po 5 letech vyměnila HA, normálně jsem na ni přešla a vše bylo v pohodě, jenže týden před dobranim HA jsem si zapomněla vzít prášek tak jsem si druhy den ráno vzala dva.
Jenže jsem začala odpoledne strašně špinit a mám i bolesti jako vždy když to mám dostat.
Tak co a tím?? Mate někdo s tímto nějakou zkušenost?? Děkuji

Reklama

Reakce:

Kamkam
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 29.04.18 11:06

Předně, v letáku k tomu nic není? A pak máš dvě možnosti, buď to dobrat nebo udělat pauzu už teď a nechat proběhnout krvácení a radši se do dalšího plata chránit i jinak.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Vychcaný Bartoška to umí za každého režimu, míní Václav Klaus ml.

Poslanec za ODS a syn bývalého prezidenta Václav Klaus mladší opět dosáhl... číst dále >

Brněnská hvězdička Nela Slováková: Údajně bohatého přítele Martina pustila k vodě

Vítězka reality show Hotel Paradise Nela Slováková (28) je zase volná! Vztah... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Když hrála, radši jsem uklízela, vzpomíná maminka tenistky Novotné

Je to přesně dvacet let od chvíle, kdy klekla na wimbledonský trávník a... číst dále >

Reklama