Ošklivé štípance

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rena621
Ukecaná baba ;) 1033 příspěvků 27.04.18 20:16
osklive stipance

Ahoj. Dnes cely den blbnu uklizim a peru jak blazen. Uz 3 den na sobe nachazim osklive kousance 3 a 4 vedle sebe. Kazdy den je ich vic. Mala a muz nic nemaji ani jeden.

Reklama

Reakce:

yweta
Závislačka 4157 příspěvků 27.04.18 20:20

Blecha, štěnice… :nevim:

rena621
Ukecaná baba ;) 1033 příspěvků 27.04.18 20:23
@yweta píše:
Blecha, štěnice… :nevim:

Taky myslim ale nic jsem nenasla. Madrace jsem vycistila dala chemii a pokoj cely komplet umyla vysala ale nic jsem neobjevila. Zvire nemame.

mgdln
Závislačka 4293 příspěvků 27.04.18 20:37

Hádanka:
Chodí to v člověčím prádle,
ale člověk to není. Co je to?

yweta
Závislačka 4157 příspěvků 27.04.18 20:37

Co strýček Google a fotky štípanců…štěnice vylézá jen v noci a běžný domácí úklid na ní nestačí…

rena621
Ukecaná baba ;) 1033 příspěvků 27.04.18 20:48
@yweta píše:
Co strýček Google a fotky štípanců…štěnice vylézá jen v noci a běžný domácí úklid na ní nestačí…

Na stenice nestaci ale nic sem nenasla nic ani trus vajicka nic. Blechy videt na bilem taky nic jsem nevidela a je to normalne ze skacou jen po me?

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 27.04.18 20:54
@rena621 píše:
Na stenice nestaci ale nic sem nenasla nic ani trus vajicka nic. Blechy videt na bilem taky nic jsem nevidela a je to normalne ze skacou jen po me?

vybírají si spíš štěnice…někdo je jak štěnicolapka… jak to vypadá ty štípance

rena621
Ukecaná baba ;) 1033 příspěvků 27.04.18 21:00
@jdukolem píše:

No pro svuj klid zitra zavolam deratizatora. Tohle jsem nikdy resit nemusela. Co jsem cetla tak je s tym velky problem zbavit se toho. Jsem alergicka na kousance a vzdy jak me neco kousne natece to a boli. Komara bych nasla po 3 dnech.

rena621
Ukecaná baba ;) 1033 příspěvků 27.04.18 21:04
@jdukolem píše:

Natekle cervene misto a uprosted je tecka. Vypada to jak kousanec od komara. Kdyz jsem koukala na fotky tak to vypada i na blechu i na stenici

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama