Reklama

Ošklivé štípance

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rena621
Ukecaná baba ;) 1230 příspěvků 27.04.18 20:16
osklive stipance

Ahoj. Dnes cely den blbnu uklizim a peru jak blazen. Uz 3 den na sobe nachazim osklive kousance 3 a 4 vedle sebe. Kazdy den je ich vic. Mala a muz nic nemaji ani jeden.

Reklama

Reakce:

yweta
Závislačka 4157 příspěvků 27.04.18 20:20

Blecha, štěnice… :nevim:

rena621
Ukecaná baba ;) 1230 příspěvků 27.04.18 20:23
@yweta píše:
Blecha, štěnice… :nevim:

Taky myslim ale nic jsem nenasla. Madrace jsem vycistila dala chemii a pokoj cely komplet umyla vysala ale nic jsem neobjevila. Zvire nemame.

mgdln
Závislačka 4511 příspěvků 27.04.18 20:37

Hádanka:
Chodí to v člověčím prádle,
ale člověk to není. Co je to?

yweta
Závislačka 4157 příspěvků 27.04.18 20:37

Co strýček Google a fotky štípanců…štěnice vylézá jen v noci a běžný domácí úklid na ní nestačí…

rena621
Ukecaná baba ;) 1230 příspěvků 27.04.18 20:48
@yweta píše:
Co strýček Google a fotky štípanců…štěnice vylézá jen v noci a běžný domácí úklid na ní nestačí…

Na stenice nestaci ale nic sem nenasla nic ani trus vajicka nic. Blechy videt na bilem taky nic jsem nevidela a je to normalne ze skacou jen po me?

jdukolem
Hvězda diskuse 49255 příspěvků 27.04.18 20:54
@rena621 píše:
Na stenice nestaci ale nic sem nenasla nic ani trus vajicka nic. Blechy videt na bilem taky nic jsem nevidela a je to normalne ze skacou jen po me?

vybírají si spíš štěnice…někdo je jak štěnicolapka… jak to vypadá ty štípance

rena621
Ukecaná baba ;) 1230 příspěvků 27.04.18 21:00
@jdukolem píše:

No pro svuj klid zitra zavolam deratizatora. Tohle jsem nikdy resit nemusela. Co jsem cetla tak je s tym velky problem zbavit se toho. Jsem alergicka na kousance a vzdy jak me neco kousne natece to a boli. Komara bych nasla po 3 dnech.

rena621
Ukecaná baba ;) 1230 příspěvků 27.04.18 21:04
@jdukolem píše:

Natekle cervene misto a uprosted je tecka. Vypada to jak kousanec od komara. Kdyz jsem koukala na fotky tak to vypada i na blechu i na stenici

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >