Homeopatika Hekla lava na patní ostruhu - zkušenosti

1373
28.4.18 19:46

Hekla lava

Vsechny vas zdravim.
V jedne diskusi zde o PATNÍ OSTRUZE jsem se docetla o homeopatiku Hekla lava.Pry pomaha od bolesti.Mate s tim nekdo zkusenosti? Pomohlo vám to?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29.4.18 12:29

Měla jsem před pár lety a po necelých dvou baleních Hekla lávy mám klid. Hekla není na bolest, ale má zapříčinit vymizení ostruhy. NEJSEM zastáncem homeopatik, takže efekt placeba u mě určitě nefungoval, ale po mnoha rehabilitacích různými metodami, jsem ze zoufalství zkusila Hekla lávu. Byla jsem velmi skeptická a nevěřila jsem tomu, ale faktem je, že od té doby jsou potíže pryč, přestože nevím, jestli tam ostruha je nebo není…na rentgenu už jsem pak nebyla. D.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1373
29.4.18 14:48

@dragoswoman1 Dekuji moc za reakci.Moc rada ctu, ze ti to pomohlo.Ja uz jsem zoufala, nepomohli mi obstriky a ani ultrazvuk.Ted me dr poslal na ozarky, ale tam se mi moc nechce. Zitra si to koupim a zkusim to.Jak dlouho jsi to brala, nez jsi pocitila ulevu? A cetla jsem, ze se pri brani musi dodržovat urcita pravidla - min 20 min pred a po požití nic nejist, nepit ani nečistit zuby. Dodržovala jsi to take?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1373
29.4.18 15:57

@admin mohu poprosit toho, kdo mi pozmenil nazev diskuze, at to alespon napise spravne? Dekuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13717
30.4.18 00:45
@lísteček1 píše:
@admin mohu poprosit toho, kdo mi pozmenil nazev diskuze, at to alespon napise spravne? Dekuji :)

Omlouváme se, napraveno :) :kytka:

Hezký večer,

Dominika

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.5.18 18:59
@lísteček1 píše:
@dragoswoman1 Dekuji moc za reakci.Moc rada ctu, ze ti to pomohlo.Ja uz jsem zoufala, nepomohli mi obstriky a ani ultrazvuk.Ted me dr poslal na ozarky, ale tam se mi moc nechce. Zitra si to koupim a zkusim to.Jak dlouho jsi to brala, nez jsi pocitila ulevu? A cetla jsem, ze se pri brani musi dodržovat urcita pravidla - min 20 min pred a po požití nic nejist, nepit ani nečistit zuby. Dodržovala jsi to take?

Já už si podrobnosti nepamatuji, ale určitě jsem dodržovala co bylo potřeba. Měla jsem dvě balení a z toho druhého mi pár pilulek zůstalo. Známá měla jen jedno balení a stačilo, takže je to individuální… někomu to nepomůže… také je důležité mít dobrou obuv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.5.18 19:08

Jo a měla jsem 9.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie