Homeopatika Hekla lava na patní ostruhu - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lísteček1
Ukecaná baba ;) 1099 příspěvků 28.04.18 19:46
Hekla lava

Vsechny vas zdravim.
V jedne diskusi zde o PATNÍ OSTRUZE jsem se docetla o homeopatiku Hekla lava.Pry pomaha od bolesti.Mate s tim nekdo zkusenosti? Pomohlo vám to?

Reklama

Reakce:

dragoswoman1
Povídálka 26 příspěvků 29.04.18 12:29

Měla jsem před pár lety a po necelých dvou baleních Hekla lávy mám klid. Hekla není na bolest, ale má zapříčinit vymizení ostruhy. NEJSEM zastáncem homeopatik, takže efekt placeba u mě určitě nefungoval, ale po mnoha rehabilitacích různými metodami, jsem ze zoufalství zkusila Hekla lávu. Byla jsem velmi skeptická a nevěřila jsem tomu, ale faktem je, že od té doby jsou potíže pryč, přestože nevím, jestli tam ostruha je nebo není…na rentgenu už jsem pak nebyla. D.

lísteček1
Ukecaná baba ;) 1099 příspěvků 29.04.18 14:48

@dragoswoman1 Dekuji moc za reakci.Moc rada ctu, ze ti to pomohlo.Ja uz jsem zoufala, nepomohli mi obstriky a ani ultrazvuk.Ted me dr poslal na ozarky, ale tam se mi moc nechce. Zitra si to koupim a zkusim to.Jak dlouho jsi to brala, nez jsi pocitila ulevu? A cetla jsem, ze se pri brani musi dodržovat urcita pravidla - min 20 min pred a po požití nic nejist, nepit ani nečistit zuby. Dodržovala jsi to take?

lísteček1
Ukecaná baba ;) 1099 příspěvků 29.04.18 15:57

@admin mohu poprosit toho, kdo mi pozmenil nazev diskuze, at to alespon napise spravne? Dekuji :)

admin
Extra třída :D 10594 příspěvků 30.04.18 00:45
@lísteček1 píše:
@admin mohu poprosit toho, kdo mi pozmenil nazev diskuze, at to alespon napise spravne? Dekuji :)

Omlouváme se, napraveno :) :kytka:

Hezký večer,

Dominika

dragoswoman1
Povídálka 26 příspěvků 05.05.18 18:59
@lísteček1 píše:
@dragoswoman1 Dekuji moc za reakci.Moc rada ctu, ze ti to pomohlo.Ja uz jsem zoufala, nepomohli mi obstriky a ani ultrazvuk.Ted me dr poslal na ozarky, ale tam se mi moc nechce. Zitra si to koupim a zkusim to.Jak dlouho jsi to brala, nez jsi pocitila ulevu? A cetla jsem, ze se pri brani musi dodržovat urcita pravidla - min 20 min pred a po požití nic nejist, nepit ani nečistit zuby. Dodržovala jsi to take?

Já už si podrobnosti nepamatuji, ale určitě jsem dodržovala co bylo potřeba. Měla jsem dvě balení a z toho druhého mi pár pilulek zůstalo. Známá měla jen jedno balení a stačilo, takže je to individuální… někomu to nepomůže… také je důležité mít dobrou obuv.

dragoswoman1
Povídálka 26 příspěvků 05.05.18 19:08

Jo a měla jsem 9.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Dítě přejel vláček na rodinném festivalu. Přes snahy záchranářů nehodu nepřežilo

Pětiletého chlapce přejel vláček, který vozí děti. Ačkoliv se ho záchranáři... číst dále >

Galerie plná vězňů: 12 slavných celebrit, které skončily za mřížemi

Ne všechny celebrity se chovají jako andílci. Některé hvězdy občas řádí tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama