Operace křečových žil bez narkózy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eva 13
Kelišová 5983 příspěvků 27.04.18 21:49
operace křečových žil bez narkózy

Dobrý večer, ahoj,
mám křečové žily na lýtkách, které mě dost bolí.
Chci jít na odstranění, ale nechci pod narózu, ráda bych ambulatně.
Našla jsem kliniku YES Visage, konzultace a vyšetření stojí 1700,– kč a operace/ zákrok 20000-30000 tis.
Přijde mi to dost, ale rekonvalescenece je minimální, jizvy také skoro žádné…

Máte někdo os. zkušenost kde toto provádějí a za rozumné peníze?
Děkuji Eva

PS: Jsem z Prahy

Reklama

Reakce:

Limi123
Ukecaná baba ;) 2360 příspěvků 27.04.18 21:53

Posilam sz

prokopa
Stálice 65 příspěvků 27.04.18 22:12

@Limi123 Moc se omlouvám autorce, že vstupuji do její diskuze, ale prosím také o sz. Sama mám podobný problém, ale podstupovat narkózu „jen“ kvůli křečovým žílám se mi nechce. Moc děkuji.

Limi123
Ukecaná baba ;) 2360 příspěvků 27.04.18 22:23

Holky, tak ja to napisu sem, nechtela jsem delat reklamu, ale pise mi uz vic lidi.

Jsem objednana na podzim k panu docentu Honkovi (Avicena Chirurgie). Je to byvaly primar z Motola a mam na nej reference primo od lekarky z Trombotickeho centra, ze on a jeho tym odvadeji kvalitni praci a cenove se pohybuje na nejnizsi urovni v Praze.

Konzultace ma zdarma na pojistovnu.
Kazda pojistovna prispiva jinou castkou, ja mam cenu 14 tisic za 1 nohu (myslim, ze kdybych potrebovala operovat obe, bylo by to jeste s nejakou slevou a myslim, ze VZP prispiva jeste vice).

Prubeh by mel byt takovy, ze myslim 3 tydny clovek musi po operaci nosit kompresni puncochy nonstop. Navrat do bezneho zivota ihned, da se realizovat i pri kojeni. 3 dny po operaci klidovejsi rezim.

Jinak kdo mate problem s krecakama, tak by se mel brat Detralex jako prevence.

V cekarne se mnou byl jeden pan a s vysledkem operace byl velmi spokojen.

Příspěvek upraven 27.04.18 v 22:28

Limi123
Ukecaná baba ;) 2360 příspěvků 27.04.18 22:25

A jinak ta klasicka operace neni jen o narkoze, ale jsi az 3 tydny vyrazena z provozu, boli to a mas obrovske modriny. Ja bych do toho nesla. Take riziko komplikaci (zanet atp.) je podstatne vyssi.

Dalsi krecaky se ti mohou tvorit po obou typech operaci.

Petra67
Kecalka 227 příspěvků 28.04.18 05:54

Ja bych se na yes visage vybodla. Kdysi jsem tam byla na konzultaci v ramci hledání spravne kliniky pro vybrany zakrok (ne krecove zily) a pusobilo to tam na mě jen jako vyhnane reklamou a ceny dvojnasobne oproti jinym. Navic konzultace se mnou delala nejaka doktorka na chodbě… :zed: Nakonec jsem vybrala kliniku jinou, taky soukromou, luxusni a byla jsem maximálně spokojená. Cena úplně jina…ale nejsou v Praze. Takže jestli ti hokky tady doporuci někoho jiného, spis bez tam

Eva 13
Kelišová 5983 příspěvků 28.04.18 21:09

Díky za příspěvky, asi se na tu klinika vyprdnu :pankac: :mavam:

admin
Extra třída :D 10609 příspěvků 12.07.18 12:25

Hezký den,

zkuste se zeptat v naší nové poradně. Určitě mají přehled. :kytka:

Mějte se krásně,
Zuzi

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

O záchranu fotbalistů se snaží čeští hasiči. Jaký plán Thajcům navrhli?

Situace dvanácti mladých thajských fotbalistů a jejich trenéra začíná být... číst dále >

Neupravená Hanka a příjezd sanitky! Krampol podruhé slavil narozeniny

V řadě druhou oslavu svých osmdesátých narozenin uspořádal v úterý večer... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Reklama