Pocit svědění zevnitř nohy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Klaranovakova19
Povídálka 21 příspěvků 29.04.18 22:05
Pocit svědění zevnitř nohy

Dbry večer,.mam. Pocit, ze zesilim… porad me svedi cela levá noha.. jenze svedi jakoby vevnitř, takže nemam šanci se ani nějak poskrabat!! Mate někdo podobné zkušenosti? Svedi cela… :zed:

Reklama

Reakce:

Šaruš 79
Stálice 60 příspěvků 29.04.18 22:14
@Klaranovakova19 píše:
Dbry večer,.mam. Pocit, ze zesilim… porad me svedi cela levá noha.. jenze svedi jakoby vevnitř, takže nemam šanci se ani nějak poskrabat!! Mate někdo podobné zkušenosti? Svedi cela… :zed:

Tak tohle znám taky a docela mě zajímá, jestli tady někdo napíše čím to je :). Je to hrozně nepříjemné, občas to mám i pod žebrem :lol:. Na té noze mě napadají žíly. Většinou to mám na kousku nohy ne na celé, nahoře je kůže jakoby umrtvená a pod ní to svědí. :think:

Klaranovakova19
Povídálka 21 příspěvků 29.04.18 22:16

@Šaruš 79
Přesně, žily mě napadly taky! Cévní mi řekl, ze mam male vnitřní krecove žily.. tak možná to je tim. Ovšem ten pocit, ze nevíte kde se poskrabat je hrozny :D

Šaruš 79
Stálice 60 příspěvků 29.04.18 22:20

@Klaranovakova19 Na noze bych ty žíly jako vysvětlení brala, ale co pod tím žebrem, není to teda úplně pod žebrem, ale taky jakoby hluboko pod kůží v místě, kde jsou žebra. Máte to i jinde nebo jen tu nohu? Pocit je to fakt blbý, ale naštěstí to netrvá moc dlouho. :mavam:

Terulli
Zasloužilá kecalka 642 příspěvků 29.04.18 22:28

Ano, žíly a ano, máš pravdu, je to děsně nepříjemný :cert: Chce to k cévaři, anammézu, ať na ně koukne, sono žil, přes den komprese, zobat rutin, železo, příp. na doporučení lékaře Detralex :)
Občas se můžu udrbat a když doma řeknu že mě svědí žíly tak jsem za blázna :mrgreen:
Pod-nad tím žebrem bych to spíš viděla na nějakej podrážděnej nervík ;)

Příspěvek upraven 30.04.18 v 12:16

Klaranovakova19
Povídálka 21 příspěvků 29.04.18 22:34

@Terulli
No já u něj už byla, a on mi řek akorát o těch křečových žilách :D průchodnost dobrá a tak. Kompresní puncochy nosim, ovšem ted v tom horku ne.. nosím sukne a vypada to opravdu blbě a pod riflema se mi nohy muzou horkem upect :D

xsaleen
Echt Kelišová 9122 příspěvků 30.04.18 07:38

Taky se mi stává. jednou na prsu. vydrapala jsem si to az skoro do krve, vypadalo to jak cucflek pak

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Dostal radu nad zlato? Pattinson změnil své chování a věnoval se fanouškům

Když dorazil, zdálo se, že z něj bude druhá Uma Thurman, která si tady loni... číst dále >

Superštíhlá Herzigová s párkem: Jen pózovala, nebo se konečně pořádně najedla?!

Topmodelka a příležitostná herečka Eva Herzigová (45) hned několikrát čelila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Velká fotosoutěž na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama