Bradový pás proti chrápání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Gabriela Pavlíčková
Nováček 3 příspěvky 29.04.18 18:26
Bradový pás proti chrápání

Stále bojujeme s chrápáním. Kapky i klipd do nosu jsou vyhozené peníze. Teď chceme vyzkoušet bradový pás proti chrápání. Už jste ho někdo zkoušeli? Funguje?

Reakce:
pannda
Kelišová 6826 příspěvků 33 inzerátů 29.04.18 18:31

Tak s tím bych určitě chtěla spát…

Gabriela Pavlíčková
Nováček 3 příspěvky 29.04.18 18:41

Je to neopren a když už všechno selhalo, říkám si, že to prostě zkusíme. Doma už houstne atmosféra. Spíš mě zajímá, jestli to vážně pomáhá

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1748 příspěvků 29.04.18 19:05

Já bych řekla, že pomáhá fakt jen oprerace přepážky. Tyhle pomůcky mi přijdou na jedno brdo se zeštíhlujícím korzetem a push up legínami. Prostě na nic.

Janli
Echt Kelišová 7720 příspěvků 29.04.18 19:09

Jediný co pomůže je operace. Zbytek jsou vyhozený peníze.

Tichošlápek
Extra třída :D 12739 příspěvků 29.04.18 19:21

Oddelene ložnice ;) pak manžel začal hodně dřít v posilce a chrape uz jen mimořádně, stačí do nej šťouchnout a přestane. Nebo operace. Pásky apod jsou k ničemu

Králičice
Extra třída :D 13334 příspěvků 29.04.18 19:21

Muž šíleně chrápe, tak mě téma zaujalo.. Tak jsem začala googlit :-)

Zde cena 650 http://www.snore-solution-cz.com/#… :-) A na aliexpressu 40 kč :-) A k tomu další vychytávky :-)
 https://www.aliexpress.com/wholesale?…

Konnny
Závislačka 2758 příspěvků 29.04.18 19:26

To nemůže v noci otevřít pusu, strašný.

Lenka_Hal
Echt Kelišová 7613 příspěvků 29.04.18 19:26

Tak ja zkoncila nakonec se spunty do usi, ted se bez nich uz nevyspim nikde, to ticho je uzasne 8)

Lama Lama
Hvězda diskuse 51139 příspěvků 3 inzeráty 29.04.18 20:08
@Janli píše:
Jediný co pomůže je operace. Zbytek jsou vyhozený peníze.

a zhubnout u obézních

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.18 20:44

Můj taťka byl i na té operaci a taky nezabrala. A co se jich tam ptal, tak prý nezabere u většiny. Jsou 3 stupně. Ležel tam s ním chlap, který zrovna podstupoval tu třetí, protože ty první 2 prý chrápání ještě naopak zhoršily. Taťka byl jen na té první a teda, ikdyž je tvrďák, prý nic bolestivějšího nezažil. Naši teď spí odděleně. Jinak to nešlo. Já, co jsem ještě bydlela doma, tak jsem musela pravidelně usínat se sluchátky v uších a poslouchat písničky, jak to bylo zlé :lol: (a to mám pokoj ob dvoje zavřené dveře a celou chotbu.) Teď v něm spí mamka ;)

Gabriela Pavlíčková
Nováček 3 příspěvky 29.04.18 20:45
@Konnny píše:
To nemůže v noci otevřít pusu, strašný.

O to nejspíš jde, pokud člověk chrápe pusou.

Konnny
Závislačka 2758 příspěvků 29.04.18 20:47

@Gabriela Pavlíčková No jistě, ale představ si spát s neoprénovým náhubkem pověšeným za uši a nemoci tu pusu celou noc ani pootevřít. Chudák chlap.

mi.anetka
Kecalka 401 příspěvků 30.04.18 08:25

Pomáhá jen CPAP a zabraňuje apnoickým pauzám - teda alespoň z naší zkušenosti.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Místo vložky kus hadru! Heroinová Tereza zažívá v Pákistánu hygienické peklo

Byla zvyklá na život v přepychu, více než rok už ale trpí v pákistánské base,... číst dále >

Praha jede! V prestižním průzkumu strčila do kapsy Lublaň, Budapešť i Bratislavu

Česko v mezinárodní konkurenci opět zabodovalo. Městem s nejlepší kvalitou... číst dále >