5C56068D-08F0-408E-B349-3BD6BDE4C92B.jpeg
Hezké dopoledne, synovi se udělalo na noze toto a já nevím, zda to je bradavice nebo kuří oko... jelikož bradavici jsem nikdy neměla, tak ani nevím, jak vypadá. Co se Vám na to případně osvědčilo? Moc děkuji
- Autor: Teruna000
- Vloženo: 18.05.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána