Zpět na web

  • načítám...

IMG_20201003_225335.jpg

Ahoj holky, myslíte, že jde o bradavici? Při práci se mi na palci udělala malá oděrka. Po po pár dnech mi pak kůže na tom místě stvrdla a udělal se mi tam malý bílý tvrdý pupínek. Nejdřív mi to přišlo jako mozol, ale pupinek už mám měsíc a vypadá pořád stejně. Jsem objednaná na kožní, ale doktorka mě vezme až za 3 týdny, což je hrozně dlouho, tak přemýšlím, zda nekoupit nějaký přípravek na bradavice z lékárny. Co myslíte, je to bradavice?

  • Autor: Anonymní
  • Vloženo: 03.10.20

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...