Kuře KFC - recept

1979
2.8.10 08:28

Kuře KFC

Nevíte někdo jak docílit kuřete jako z KFC.Myslim,ty pikantní stehnýnka,jak udělat doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Caty
2.8.10 08:51

nothign, kupuje se na to pešl směs, ale přímo tu rcepturu neseženeš nikde. Já obaluju v rozdrcených kornflejkách a okořenim dle libosti. Lepšé smažit ve friťáku než na pánvičce.Nám to všem moc chutná.

• Nahlásit
  • Citovat
4491
2.8.10 09:06

Nejlíp ho docílíš, když ho koupíš v KFC, doneseš domů a budeš za hvězdu :pankac: . Taky ho mám hrozně ráda a KFC žádný daaaleko nemáme, tak holt nic…dělám taky kuře na různý způsoby, ale takový jsem ještě ani od nikoho jinýh nejedla, to je ta jejich „tajná receptura“ :mrgreen: . Samozřejmě, můžeš udělat podobný, ale stejný asi opravdu těžko…tak dobrou chuť a hezký den :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46669
2.8.10 09:44

Taky jsem to jednou zkoušela, dělala jsem stripsy z prsou. Obalila jsem v takovém prapodivném těstíčku vlastní výroby - strouhanka, vejce, sůl, pepř, pikantní koření, jaký chceš a podle potřeby naředit mlíkem. Bylo to dobrý, chuť dost podobná, ale stejný asi nedocílíš, když přesně nevíš, co tam je. Přijde mi, že stačí, když to pálí a hnedle to je podobný KFC… 8-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9206
2.8.10 09:53

Miluju KFC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :srdce: :srdce: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
hubi
23.11.10 20:14

kfc

můj brácha je šéf kfc v Českých Budějovicích

• Nahlásit
  • Citovat
1290
23.11.10 20:50

To je ovsem podstatna informace :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ovsem prd platna......ten recept ti nerekne ani on…pac ho nevi.....leda, ze by sebral to koreni,malej pytlicek, ktery se sype do asi 10kg mouky…ja tam pri skole zas pracovala…ale recept ti fakt nikdo neni schopen poskytnout :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2891
24.11.10 00:02

já jsem někde četla, že ten recept znají snad jen 2 lidi na světě :-) jasně že pytlíčky se směsí se třeba při troše štěstí dají sehnat, ale nikdo nikdy nepřijde na to, co a v jakém poměru v tom vlastně je. nejlepší je zajít si do KFC :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2457
28.11.10 22:15

Já dělám tohle http://www.baby-cafe.cz/modules.php?…. Není to teda uplně stejné ale je to dobré. Jen tam přidávám ještě chili, protože manželovi je to málo pálivé a vynechávám muškátový oříšek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ameaf
29.9.11 20:55

kure

jednou sem to delal ve skole a deckam to tak chutnalo ze si to odeme kupovali :cert: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
Verinek
21.10.11 18:09

ahoj a jakej to byl teda receptík :)

• Nahlásit
  • Citovat
maxs
22.10.11 14:41

skoro KFC receptůra

Jasně, receptůra je tajná, ale mnoho pokusů přineslo ovoce. Povedlo se mi vypátrat jakýsi ověřený pokus, prý je to 100% chuťově ono :dance: . Nezbývá, než vyzkoušet:

Směs koření po lžičce : 1× pepř, 1× chilli, 1× basalka, 1× oregano, 1× šalvěj, 1× majoránka, 1× česneková sůl, 1× cibulová sůl a konečně 2× sladká paprika a 2× sůl obyčejná. Smíchat :potlesk:

Dále naložit do této směsi (z receptu Vám zbyde i na příště) a oleje kuřecí maso alespoň na 24h, obalit klasicky jen místo strouhanky do kukuřičných lupínků (doporučuju je předtím zabalit do utěrky a rozmlátit paličkou nebo jen tak o zeď na menší kousky :zed: ).

! TIP: některé recepty navádí k tomu, aby se získaná směs koření navíc přidala i do vajíčka, ve kterém maso obalujeme. Záleží na chuti každého. Rozhodně vyzkoušejte :srdce: .

• Nahlásit
  • Citovat
Romellll
11.1.12 11:23

doplnek

maxs píše:
Jasně, receptůra je tajná, ale mnoho pokusů přineslo ovoce. Povedlo se mi vypátrat jakýsi ověřený pokus, prý je to 100% chuťově ono :dance: . Nezbývá, než vyzkoušet:

Směs koření po lžičce : 1× pepř, 1× chilli, 1× basalka, 1× oregano, 1× šalvěj, 1× majoránka, 1× česneková sůl, 1× cibulová sůl a konečně 2× sladká paprika a 2× sůl obyčejná. Smíchat :potlesk:

Dále naložit do této směsi (z receptu Vám zbyde i na příště) a oleje kuřecí maso alespoň na 24h, obalit klasicky jen místo strouhanky do kukuřičných lupínků (doporučuju je předtím zabalit do utěrky a rozmlátit paličkou nebo jen tak o zeď na menší kousky :zed: ).

! TIP: některé recepty navádí k tomu, aby se získaná směs koření navíc přidala i do vajíčka, ve kterém maso obalujeme. Záleží na chuti každého. Rozhodně vyzkoušejte :srdce: .

Ahoj.. ještě ti tam chybí skořice ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
Halten
11.1.12 12:10

MSG

Doporučuji použít glutaman sodný - MSG. Je to výrazné a dobré koření, používá se často v asijské kuchyni. Jinak fajn recept je tady (bohužel v angličtině) http://kfcsecretrecipes.blogspot.com/…spy%20Strips

hodně štěstí při vaření je to PEKELNĚ DOBRÝ. :twisted:  :evil:

• Nahlásit
  • Citovat
s3vo
19.1.12 15:41
  • Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama