Kurýrní služba

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

czechamerican 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 22:56
Kurýrní služba

Dobry vecer.. Mam otazku je nekdo kdo pracoval jako kuryr pro Fedex, Intime, DHL, PPL, DPD, DB schenker aj… Diky za zkusenosti.

Reakce:

Kriss Tina
Kelišová 5461 příspěvků 21.12.16 22:59

Pritel delal u intime, hodne casto sem jezdila s nim a pomahala mu, takze vim jak to tam chodi…

czechamerican 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 23:01

PRosim blizsi info

Kriss Tina
Kelišová 5461 příspěvků 21.12.16 23:02

@czechamerican a o cem presne? Nejak nechapu o co presne ma v diskuzi jit…

czechamerican 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.16 23:03

Prosim o zkusenosti, plat…@Kriss Tina

Kriss Tina
Kelišová 5461 příspěvků 21.12.16 23:10

Plat zavysel na poctu dorucenych baliku a na lokalite (pokud nekdo vozil vesnice kde ujel 100km a dorucil 2 baliky mel priplatky cca 500 na den, mesto kde meli balik na kazdym rohu se pocitalo jenom co se rozveze), v 6rano vyfasnete nekolik palet baliku co mi musite napipat, nahazet do auta a jedete, cestou obvolavate jednotlivy zakazniky jestli jsou doma a podobne. Za kazdej nedorucenej balik pak mate strzeny penize, takze to je dost na houby… Pracovni doba je na vas, proste musite stihnout rozvest co dostanete, nekdy to mate za dopoledne, jindy ste radi ze to stihnete rozvest do 10 hodin a pak este do depa, odevzdat papiry, auto a podobne, domu sme dycky dorazili na pulnoc a pred 6 uz bejt zas nastoupeny je dost masakr. Ja osobne bych se k tomu nevratila ani nahodou, penize zadny, vecnej stres, pak sou nastvany i zakaznici, protoze kolikrat neni v silach jednoho cloveka to za den stihnout…

glitterball
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 22.12.16 00:07

To je zase nějaký průzkum? Nejdříve diskuze jak jsme spokojení s internetem a tv od UPC a teď kurýrní služby? Co bude zítra? Jestli čteme letáky z Kauflandu?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.16 02:09

Manžel dělá u DPD a je spokojen. Zaměstnává ho dopravce, ne DPD…o vánocích chodí do práce už na půl 6, ale jinak na 6. Jinak je to podobné jak psala @Kriss Tina. Akorát teda oni jezdí domu cca kolem 3-5..jen pokud se pokazí auto tak do večera

jakanas
Kelišová 6286 příspěvků 22.12.16 08:26
@Kriss Tina píše:
Plat zavysel na poctu dorucenych baliku a na lokalite (pokud nekdo vozil vesnice kde ujel 100km a dorucil 2 baliky mel priplatky cca 500 na den, mesto kde meli balik na kazdym rohu se pocitalo jenom co se rozveze), v 6rano vyfasnete nekolik palet baliku co mi musite napipat, nahazet do auta a jedete, cestou obvolavate jednotlivy zakazniky jestli jsou doma a podobne. Za kazdej nedorucenej balik pak mate strzeny penize, takze to je dost na houby… Pracovni doba je na vas, proste musite stihnout rozvest co dostanete, nekdy to mate za dopoledne, jindy ste radi ze to stihnete rozvest do 10 hodin a pak este do depa, odevzdat papiry, auto a podobne, domu sme dycky dorazili na pulnoc a pred 6 uz bejt zas nastoupeny je dost masakr. Ja osobne bych se k tomu nevratila ani nahodou, penize zadny, vecnej stres, pak sou nastvany i zakaznici, protoze kolikrat neni v silach jednoho cloveka to za den stihnout…

jojo a právě proto jsem s intime skončil. Jezdili mi pro svoz okolo 22h, na vanoce přijel dokonce ve 23h. To jsem mu nadal a okamžitě ukončil smlouvu.
Asi jsou jejich řidiči tak špatně placeni že si toho naberou moc a potom to nezvládají.

Kassy
Závislačka 3292 příspěvků 22.12.16 09:14
@jakanas píše:
jojo a právě proto jsem s intime skončil. Jezdili mi pro svoz okolo 22h, na vanoce přijel dokonce ve 23h. To jsem mu nadal a okamžitě ukončil smlouvu.
Asi jsou jejich řidiči tak špatně placeni že si toho naberou moc a potom to nezvládají.

A ty myslíš, že si řidiči sami určují, kolik balíků povezou? :roll:

jakanas
Kelišová 6286 příspěvků 22.12.16 09:53
@Kassy píše:
A ty myslíš, že si řidiči sami určují, kolik balíků povezou? :roll:

tak zrovna u intime mi řidiči tvrdili že ano, že můžou ovlivnit to kolik balíků povezou. Jeden řidič mi přímo říkal že ten na kterého nadávám že jezdí pro svoz v noci si toho nabere moc aby vydělal, ale nezvládá to.

Kriss Tina
Kelišová 5461 příspěvků 22.12.16 10:08

@jakanas mi sme si teda nikdy nemohli vybírat kolik toho povezem, vždycky přidělili množství podle lokality, každej řidič musel stihnout tu svojí část, kolikrát se nestíhalo, tak pak pomáhali ty co měli už odvezeno. Hlavně tam bylo taky „super“, že se nám střídali ty oblasti, jednou jsem jeli město, jednou sme jeli po bůhvíjakejch vesničkách, to pak dost zpomaluje, když je člověk zvyklej na jeden okruh a oni mu to mění jak se jim zachce…

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >