Kvasinky a umělé oplodnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Linda1
Echt Kelišová 7592 příspěvků 20.07.10 09:55
Kvasinky a umělé oplodnění

ahoj holky,
máte někdo zkušenost s kvasinkovým výtokem, když se jde na umělé oplodnění? My jsme přijeli z dovči, zítra mám začít stimulovat, a mám hrudkovitý výtok … Kdo poradí? 8-o

Reakce:
čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 20.07.10 13:16

Ahoj,
Zavedla bych okamzita opatreni - zadny cukr, zadne pecivo, caste myti cistou vodou, nekolikrat denne menit bavlnene kalhotky, prvni pomoc muze byt maznout do pochvy trochu ziveho jogurtu - kvasinky nerady kysele prostredi, pokud mas doma nejaky kyselejsi myci gel na intimni hygienu, tak je vhodny (mam saphorellu, dr mi ji primo na kvasinky doporucila, v drogerii prodavaji nemydlo od Sebamedu, tez je kyselejsi, klasika mydlo je zasadite, stejne tak sprchove gely)

Naklusala bych k dr, predepise globule, podle me se ten nejhorsi napor da zvladnout behem 3 az 4 dnu, takze na odber vajec uz bys mela byt v pohode. Ale resila bych to kamzite, z kvasinek muze byt zanet a v tom pripade by to byl podle me problem, protoze pres zanet ti nemuzou pichat tu jehlu na odber vajicek, mohli by ti zanest infekci dovnitr.

Aanndulkaa
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.13 12:27

Prosila bych o radu. 6 den si pícham stimulačni injekce k darcovstvi vajiček a navštivily mě kvasinky. Zkouším syrový česnek, ale mam zavolat raději na kliniku nebo jim to řici až pujdu na kontrolni ultrazvuk? Je to velký problém? Prostě jak zakon schvalnosti na kvasinky nějak netrpim.Mate nekdo zkušenost?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >