Reklama

Kvasinky a umělé oplodnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Linda1
Echt Kelišová 7592 příspěvků 20.07.10 09:55
Kvasinky a umělé oplodnění

ahoj holky,
máte někdo zkušenost s kvasinkovým výtokem, když se jde na umělé oplodnění? My jsme přijeli z dovči, zítra mám začít stimulovat, a mám hrudkovitý výtok … Kdo poradí? 8-o

Reklama

Reakce:

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 20.07.10 13:16

Ahoj,
Zavedla bych okamzita opatreni - zadny cukr, zadne pecivo, caste myti cistou vodou, nekolikrat denne menit bavlnene kalhotky, prvni pomoc muze byt maznout do pochvy trochu ziveho jogurtu - kvasinky nerady kysele prostredi, pokud mas doma nejaky kyselejsi myci gel na intimni hygienu, tak je vhodny (mam saphorellu, dr mi ji primo na kvasinky doporucila, v drogerii prodavaji nemydlo od Sebamedu, tez je kyselejsi, klasika mydlo je zasadite, stejne tak sprchove gely)

Naklusala bych k dr, predepise globule, podle me se ten nejhorsi napor da zvladnout behem 3 az 4 dnu, takze na odber vajec uz bys mela byt v pohode. Ale resila bych to kamzite, z kvasinek muze byt zanet a v tom pripade by to byl podle me problem, protoze pres zanet ti nemuzou pichat tu jehlu na odber vajicek, mohli by ti zanest infekci dovnitr.

Aanndulkaa 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.13 12:27

Prosila bych o radu. 6 den si pícham stimulačni injekce k darcovstvi vajiček a navštivily mě kvasinky. Zkouším syrový česnek, ale mam zavolat raději na kliniku nebo jim to řici až pujdu na kontrolni ultrazvuk? Je to velký problém? Prostě jak zakon schvalnosti na kvasinky nějak netrpim.Mate nekdo zkušenost?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Novak Djokovič je v Praze! Na rozlučku Štěpánka si přivezl manželku Jelenu

Legendární český tenista Radek Štěpánek sice kariéru ukončil už loni v... číst dále >

Herečka Kristen Bell kritizuje Sněhurku: Dává to dětem špatný příklad

Pokud máte někdy pocit, že se lidstvo řítí do záhuby, tento článek vás o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >