KVĚTŇÁTKA 2007

3.9.06 17:24

KVĚTŇÁTKA 2007

Ahoj vsichni, taky se uz nemuzete dockat? Jsem asi teprve mesic tehu, ale cpu se jako mlejnice a porad mam hlad…hlavne v noci :D . A taky je vam porad spatne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

692
3.9.06 17:38

Ahoj Zdendule :D
Gratuluji ke //,znám tě z diskuse tehotenství? :wink:
Už jsem si říkala kdy se objeví květen.Já už to bohužel nestihnu,ale tobě i všem dalším přeji krásné a pohodové těhu :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6337
3.9.06 17:49

taky gratulaci k //

A Hanko, neboj my to stihneme na červňátko :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
184
3.9.06 19:52

Zdravím květňátka 2007, tak ať Vám hezky rostou bříška jako u nás v březňátkách :D

Martina z březňátek 2007

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
410
3.9.06 22:10

Ahoj Holky

Je to uz je zalozeny Kveten 2007 ? No to to leti teda.. jen co je pravda :-D Tak preju Vam bezproblemove tehu VSEM.. a at va, brzy zmizi nevolnosti a zacnete si to poradne uzivat, jako zaciname my v Breznatkach!

Taky at vam krasne rostou pupiky

Cacorka z Breznatek 2007

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1372
3.9.06 22:14

Re: KVĚTŇÁTKA 2007

AHOOOOOOOOOOJ,

mno to teda čučím, toto letí 8O 8O 8O Už je diskuse Květen 2007…

Všem květnovým těhulinkám přeji pohodové těhotenství !!!

Mischiina + srpňátko 2006

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1372
3.9.06 22:16

Re: KVĚTŇÁTKA 2007

AHOOOOOOOOOOJ,

mno to teda čučím, toto letí 8O 8O 8O Už je diskuse Květen 2007…

Všem květnovým těhulinkám přeji pohodové těhotenství !!!

Mischiina + srpňátko 2006

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
4.9.06 12:29

Ahoj Zdenule,
taky už jsem se nemohla dočkat tého diskuse :-) Já čekám druhé mimi a cítím se jako u prvního docela dobře. Termín jsem si vypočítala někdy na 4. nebo 5. května (poslední MS 28.7.2006) a k Dr. jdu až 13. září, tak snad je vše v pořádku. Jsme opatrní a rozlásit těhotenství se chytáme až po 12. tt, tak se omlouvám, pokud na sebe neprásknu hnedka všechno :-)
Taky se těším, že těhulky s termínem v květnu budou jen přibývat :-)
Co ty, kdy máš termín a už jsi byla u Dr.?
Bett

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
4.9.06 12:40

Ahojky tak se hlásím ke květňátkům, poslední MS 29.7 a TP 5.5.2007. Čekám první mimi, je mi 22let. K doktorovi jdu 11.9, už se nemůžu dočkat. Cítím se dobře jako by mi nic nebylo
Bett Máme skoro stejný TP :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4011
4.9.06 13:30

jéé květňátka :-) holky všem co tu jsou a všem co přibudou přeji pohodové ničím nerušené těhu :-) nebojte, všechno bude v pořádku ;-)

kdybyste si chtěli přijít pokecat tak budete vítány ;-)

Dajana z dubňátek 2007 ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
4.9.06 13:59

Kaviku - ty jsi ale mladice:-) Já mám 26 let a děti budou zhruba 3 roky od sebe. To je bezva, že máme tak podobný termín :-)

DaJano - díky za pozvání k vám, přiznám se, že k vám občas nahlížím. Ale doufám, že nás tady v květňátkách bude časem taky více a pokecáme. I když vlastně nevím, jestli nebudeme nakonec mít taky dubňátko, první dítě se nám narodilo o pár dnů dříve.

Bett

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
4.9.06 15:02

Zdravim vsechny, Bett, až se mi narodí mimi tak mi bude 23, a jestli dobře počítám tak si měla první mimi taky tak 23-24letech, takže jaký mládě :lol: . Nicméně si myslim že na věku nezáleží. Píšeš že to zatím nikomu neřekneš, já sem si udělala první test 21.8 a hned sem všem řekla že je pozitivní, snažily sme se o mimi přesně rok, takže pro oboje rodiče a sourozence, prostě pro všechny příbuzný to byla radostná událost. Jsem moc stastna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
4.9.06 15:47

Kaviku - máš pravdu, první dítě jsem měla ve 24 :-) já si už jaksi připadám z těch starších, hihi. Moooc ti gratuluju, že to po roce konečně vyšlo a přeju ať si těhotenství krásně užiješ. Asi teď chodíš do práce, že?
Já se testovala až 30.8. a vyšlo opět napoprvé :-) A to jsem se hrozila toho, že mám zakloněnou dělohu. Teda vlastně jsme to zkoušeli jednou minulý podzim a nevyšlo a pak jsem se na zimní mimi moc necítila, tak jsme počkali na jarňátko. Teď jsem zkoušela měřit druhý měsíc i BT, kdyby se náhodou nedařilo, ať mám o sobě trochu přehled. Takže pak jsem čekala těch 18 dnů zvýšených teplot po ovu a pak zkusila ten test a už před tím jsem si byla skoro jistá. Ale docela mě dostal, normálně jsem ho musela naklonit,aby fungoval.
Jinak já už se taky moc těším, až tu novinku budu moct všem říct a povídat si o tom. Moooc se na miminko těším a manžel taky. Ale u prvního jsme to vydrželi, pořád máme strach co kdyby náhodou… :-(, ale i kvůli zaměstnání, bylo to tam tehdy nějaké divoké. Teď bych chtěla rodiče překvapit fotečkou z ultrazvuku. Minule to bylo sice bez fotky, ale byl to takový dárek k Mikuláši.
A berete holky nějaké vitamíny?
Bett

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1614
4.9.06 16:02

Ahoj maminy z květňátek,přeji vám všem bezproblémové těhu a zdraví miminka :D :D :D :D :D :D :D

To je skvělé jak to letí........já jsem v květnu narozená,krásný měsíc k porodu :wink: :wink:

Ahoj Jitka z dubna2007 a od profisnažilek :P :P :P :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
4.9.06 17:46

Ahojky, Bett, beru mamavit, až ho doberu tak budu brat betakaroten, vápník, a kyselinu listovou. a pak už asi nic. Strašně mě těší že jsi ve stejné situaci jako já, mám radost když si čtu tvoje odpovědi. Chodim do prace ale dělám 13hodin denně takže nevím jak dlouho budu moc dělat. Ted se asi čtrnact dní nepřihlasim, budu si užívat poslední dovolenou ve dvou. mrzí mě to ale nedá se nic dělat.Budu se těšit na nové info od tebe a na nové těhulky, zatim všichni papa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama