Reklama

Kýla u batolete - operace / rekonvalescence

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kkkristynka
Ukecaná baba ;) 1330 příspěvků 01.03.17 20:08
Kýla u batolete - operace / rekonvalescence

Zdravím,

Dceři byla zjištěna na 1,5roční prohlídce tříselná kýla. Dnes jsme byly ve Vinohradech na chirurgicke ambulanci, kde nás objednali na operaci do Krče. Zjímalo by mě, zda jste byli s batoletem na stejném zákroku, jak probíhal pobyt v nemocnici (speciálně hlavně pražská Krč.)
Také budu rada za zkušenosti s délkou rekonvalescence - jak jste dodržovali klidový režim? :-) Dá se to třeba tejpovat, aby si ditko neublizílo, kdybych ho neuhlídala a někde ulitlo? :-)
Nemáte zkušenosti s nějakým zdravotnickým zařízením, kde to třeba dělají ambulantne?

Proste jakékoli informace mi pomůžou.

Kristýna

Reklama

Reakce:

Eveelin
Echt Kelišová 9661 příspěvků 01.03.17 20:30

@kkkristynka syn měla také tříselnou kýlu v podobném věku. Ale neměli jsme doporučení k zákroku. Vím, že jste se v té době dívali i na jednodenní chirurgii v Praze…

kkkristynka
Ukecaná baba ;) 1330 příspěvků 01.03.17 20:42

@Eveelin Jako ze vám na té ambulanci řekli, ze není operace nutná? Nám pravé řekla, ze se boji, aby ji tam nevyhrožoval vaječník, tak ze je pro zákrok :-/
Na Budejarne je pravé ta jednodenní ambulance, tak třeba někdo napíše zkušenost.
Každopádně díky za zprávu!

Eveelin
Echt Kelišová 9661 příspěvků 01.03.17 21:41

@kkkristynka řešili jsem to s dětskou lékařkou. Něco podobného píší zde: http://mojebetynka.maminka.cz/…ma-dite-kylu. Záleží na nálezu :think:.

Lemonkas
Závislačka 4155 příspěvků 01.03.17 22:02

Syn byl na operaci ale v 5.mesicich coz je pohybove velky rozdil, ale ze bych ho nejak omezovala v pohybu to vubec

tartaletka
Ukecaná baba ;) 1076 příspěvků 01.03.17 22:54

@kkkristynka mne operovali miminko. Jen teda u nas pri podezreni, ze je to vajecnik, odesilali akutne do nemocnice, tam probehl utz, vajecnik se potvrdil, takze akut operace. Operovali v 15h a druhy den v 10 uz nas propustili. Pak za par dni kontrola a vyndani stehu. Tesne po na tom mela tekuty obvaz a pak jsme do zahojeni lepili prodysnou sterilni naplast. Par dni se nemohla koupat, jinak zadna omezení.

kkkristynka
Ukecaná baba ;) 1330 příspěvků 02.03.17 13:48

@tartaletka Děkuji za info. Jo, takhle jsem to od doktorky pochopila - ze to riziko, ze se tam dostane vajecnik nedoporučuje podstupovat. Proto operace co nejdříve. Díky za zkušenost!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama