Reklama

Kypr 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ella7
Povídálka 15 příspěvků 08.05.18 08:57
Kypr 2018

Holky jak se vám na Kypru líbilo? Chystáte se letos znovu? Chtěli jsme původně do Řecka, ale přijde mi drahé. Nemám moc zkušenosti s cestováním takže hledáme přes cestovku. Kypr se mi podle recenzi co jsem četla moc líbil. Mate už koupenou dovolenou na Léto 2018 na Severni Kypr nebo čekáte na last minute? Doporučte mi klidně i hotel :)

Reklama

Reakce:

marfra
Generální žvanilka 23200 příspěvků 28 inzerátů 08.05.18 09:24

Byli jsme vloni a moc se nam libilo, urcite se tam vratime. Za mesic letime do USA, takze letos Kypr uz neeee. Snad pristi rok :) Jen teda je tam fakt vedro, takze more i sprchy tepla voda, chodila jsem se schladit do detskeho bazenu, tam byla nejstudenejsi :mrgreen:

Ella7
Povídálka 15 příspěvků 08.05.18 09:27
@marfra píše:
Byli jsme vloni a moc se nam libilo, urcite se tam vratime. Za mesic letime do USA, takze letos Kypr uz neeee. Snad pristi rok :) Jen teda je tam fakt vedro, takze more i sprchy tepla voda, chodila jsem se schladit do detskeho brouzdaliste, tam byla nejstudenejsi :mrgreen:

To rada slyším mám rada teplo :D V jakem termínu jste tam byla a v jakem hotelu? Moc se mi nechce přestupovat v Turecku, ale jinak to asi nejde :)

marfra
Generální žvanilka 23200 příspěvků 28 inzerátů 08.05.18 09:42

@Ella7 byli jsme v srpnu v resortu Acapulco. Jako byli tam male mouchy, ale ve finale to bylo super. Decka se vyradili na toboganech a atrakcich, vecer diskoteky a programy pro deti, kolotoce, letni kino, jidlo super. Prestupovat bohuzel musite, kazde letadlo letici na Severni Kypr musi dostat v Turecku povoleni pro vstup.

jancabr
Kecalka 316 příspěvků 28 inzerátů 08.05.18 17:23

Na Severním Kypru jsme byli na přelomu září a října a bylo stále dost teplo. Takže letťe kdykoliv. Bohužel bez mezipřistání to nejde. Ale zase se nemusí vystupovat z letadla a ještě dostanete zdarma drobné občerstvení, tak je to pohodlnější. Mě se z nabídky cestovek líbí LA resort. Acapulko je taky v pohodě, jen v okolí nic není třeba večer na procházku.

marfra
Generální žvanilka 23200 příspěvků 28 inzerátů 08.05.18 17:33

Jj to je pravda, v okoli nic neni. Pustina :mrgreen: Ale nam to nevadilo, protoze pres den tam byly takove vedra, ze chodit nekde venku se nedalo a vecer nebyl cas. Nez jsme se dostali na veceri bylo skoro 8, po veceri chteli decka na kolotoce a diskoteku a v 10 odpadli (meli jsme deti 4 a 6 let). My to chteli co nejvic pro deti - tobogany, hriste apod. Na poznavacky pak jezdime s manzelem sami bez deti :mrgreen:

jancabr
Kecalka 316 příspěvků 28 inzerátů 08.05.18 18:51

Záleží, co zadavatelka tématu od dovolené očekává. Jako člověk z oboru cestovního ruchu ještě odpovím na otázku last minute. Pokud vám nezáleží na termínu, místu odletu a typu ubytováni, tak klidně čekejte. Ale s nějak výraznou slevou taky nepočítejte. Již několik let se last minute ceny chovají jinak než tomu bývalo dříve.

XYZ1234
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 14.05.18 18:18

Holky, které zvažujete Kypr, zdá se vám to jako relativně bezpečná destinace? Přece jenom je to celkem blízko Sýrie, trošku mě to zchladilo z mého nadšení, když jsem koukala na nabídky cestovek. Zřejmě je to zbytečná obava, ale jen jestli jste některá k tomu něco nezjišťovala. Na stránkách Min. zahr. žádné upozornění není, tak nevím, jestli mé obavy nejsou přehnané.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama