Kytka sama sobě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.19 17:02
Kytka sama sobě

Ahoj ženy chci vedet vas nazor na vec :* jde o to ze muj chlap si me prestal vsimat…a ja chci v nem vzbudit aspon malou zarlivost abych se zacal snazit a vsimal si mne :think: :kytka: :kytka:.
Napadlo me ze si necham poslat kvetiny jako anonym sama sobe od tajneho ctitele myslite ze by to mohlo zabrat :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Tomkins
Kecalka 388 příspěvků 16.04.19 17:05
@Anonymní píše:
Ahoj ženy chci vedet vas nazor na vec :* jde o to ze muj chlap si me prestal vsimat…a ja chci v nem vzbudit aspon malou zarlivost abych se zacal snazit a vsimal si mne :think: :kytka: :kytka:.
Napadlo me ze si necham poslat kvetiny jako anonym sama sobe od tajneho ctitele myslite ze by to mohlo zabrat :nevim:

Takhle řeší problémy malý děti.

edit adminem - umazána urážka

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 13683 příspěvků 16.04.19 17:06

Ne. Možná by spis stalo za to zjistit, proč už si tě nevšímá

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.19 17:06
@Tomkins píše:

@Tomkins Taky ti preji krasny den :*

Tableta
Závislačka 4519 příspěvků 16.04.19 17:06

Zkusit to můžeš, ale dost pravděpodobně to nezabere ;)

divine woman
Extra třída :D 11034 příspěvků 16.04.19 17:07

Zeptej se, proč si tě nevšímá nebo si ho nevšímej taky a najdi si nějaký koníček. Posílat kytku sama sobě mi přijde trapné.

Jeanny21
Kecalka 327 příspěvků 16.04.19 17:08

To bych nedělala :think:

Anndy9
Kecalka 190 příspěvků 16.04.19 17:09

Spíš by chtělo zjistit proč už si tě nevšímá, tak si s ním normálně promluv :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.19 17:09
@Jeanny21 píše:
To bych nedělala :think:

@Jeanny21 Proč? :mavam:

hani28
Ukecaná baba ;) 1291 příspěvků 16.04.19 17:10

Kvetiny domu od ctitele? To si spis bude myslet, ze mas nekoho jineho a tahas si ho domu, kdyz zna adresu.

1mila2
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 16.04.19 17:10

Klidne si kup kytku sama sobe, kdyz ti to udela radost. Ale nehraj na nej, ze nekoho mas, to je fakt blbost.
Kup si kytku a kdyz se zepta kdes ji vzala, tak rekni ze sis ji koupila. Ze uz jsi dlouho zadnou nedostala, tak ze sis potrebovala udelat radost.

cecetka
Echt Kelišová 8069 příspěvků 16.04.19 17:11
@Anonymní píše:
Napadlo me ze si necham poslat kvetiny jako anonym sama sobe od tajneho ctitele myslite ze by to mohlo zabrat :nevim:

To jako fakt? :roll: A ceho myslis, ze tim docilis?

Jeanny21
Kecalka 327 příspěvků 16.04.19 17:11
@Anonymní píše:
@Jeanny21 Proč? :mavam:

Přišlo by mi to blbý, radši bych si s ním narovinu promluvila :palec:

Russet
Neúnavná pisatelka 15156 příspěvků 16.04.19 17:12
@Anonymní píše:

A zabere to i u tebe, když víš, že je posíláš ty sama? To jsi asi dobrá hérečka.

Russet
Neúnavná pisatelka 15156 příspěvků 16.04.19 17:14
@Tomkins píše:
Seš kráva. Pardon, ale takhle řeší problémy malý děti.

Ale copak copak? Inteligentní diskuze na úrovni už tě neba, tak urážíš? :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama