Vždy si najdu ženu s dětmi, ale se mnou další nechce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.19 08:13
Žena s dětmi

Zdravím maminky, mám takový problém, je to již po třetí co jsem si našel ženu s dětmi, mně to nevadí rád se o ně postarám, ale moje vždy nejdůležitější otázka je, zda-li si udělá se mnou ještě jedno, protože jsem bezdětný a své dítě chci a na téhle otázce, vždy ztrozkotá náš vztah. Měl jsem přítelkyni s dvěmi dětmi, manžel neplatil alimenty, tak jsem se s ni chtěl oženit a vzít si i děti, abych na ne mohl pobírat kindergeld, které by jsme jim šetřili, s tím by přišlo samozřejmě i placeni alimentů po rozvodu, chtěl jsem do toho jít, ale moje podmínka je, že bych chtěl vlasní dítě, jak to máte vy? Potřebuji nějakou radu, nechci dítě hned co se s ženou poznám, ale třeba do dvou let. I když jsou do mě zamilované, tak mi stejně po dvou letech řeknou, ze další nechtějí. Chápu mamky co mají 3-4 děti. Je mi 30 let a nechci dítě ve čtyřiceti. Asi hledám špatně ne? Jenzě ženy v tomhle věku 26-35 co nemají děti, je většinou ani nechtějí.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Tarjei
Závislačka 4588 příspěvků 16.04.19 08:16

Hele ja to chapu. Ale nedelej kompromisy, hledej tak aby Ti s dotycnou bylo co nejlip, zkus vytesnit ten podvedomej tlak dite dite vlastni dite. Az najdes tu pravou uzasnakovou, nejak se to vyvrbi. Ten vztah by mel byt to nejdůležitější. Deti vyrostou a odejdou, hledej tu, se kterou budes chtit zestarnout.

LennyL1
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 16.04.19 08:20

Škoda, že nejsi z Prahy

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.19 08:21
@Tarjei píše:
Hele ja to chapu. Ale nedelej kompromisy, hledej tak aby Ti s dotycnou bylo co nejlip, zkus vytesnit ten podvedomej tlak dite dite vlastni dite. Az najdes tu pravou uzasnakovou, nejak se to vyvrbi. Ten vztah by mel byt to nejdůležitější. Deti vyrostou a odejdou, hledej tu, se kterou budes chtit zestarnout.

Já Vám děkuji za odpověď, ale už od 20ti jsem chtěl dítě, mám děti rád a chlap chce prostě po sobě něco nechat na tom světě, jelikož nemám žádnou rodinu, neměl bych ani komu přenechat firmu, někomu darovat vědomosti co jsem se naučil apod.. nedokážu si představit, ze bych dítě neměl. Všichni ze slabších rodin rodí jak o život, mají pět šest děti.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.19 08:35

No musíš hledat spíš bezdětnou nebo max s jedním dítětem, když chceš své dítě, což já chápu
já mám jedno dítě jako matka samoživitelka a je hodně náročné, už nikdy jsem toto znovu nechtěla absolvovat, radovala jsem se z každého pokroku dítěte, že už bude velké a rozumné
no nyní současný přítel též chce své dítě a asi do toho půjdu teda znova :think:
takže ano, ono se to může vyvrbit, ale my ženy máme vždy strach, když nás pak ten muž opustí, zda ty děti samy uživíme, a též do toho druhého dítěte půjdu jedině v případě svatby, jako svobodná už fakt ne!

unuděná
Kelišová 6962 příspěvků 16.04.19 08:35
@Anonymní píše:
Zdravím maminky, mám takový problém, je to již po třetí co jsem si našel ženu s dětmi, mně to nevadí rád se o ně postarám, ale moje vždy nejdůležitější otázka je, zda-li si udělá se mnou ještě jedno, protože jsem bezdětný a své dítě chci a na téhle otázce, vždy ztrozkotá náš vztah. Měl jsem přítelkyni s dvěmi dětmi, manžel neplatil alimenty, tak jsem se s ni chtěl oženit a vzít si i děti, abych na ne mohl pobírat kindergeld, které by jsme jim šetřili, s tím by přišlo samozřejmě i placeni alimentů po rozvodu, chtěl jsem do toho jít, ale moje podmínka je, že bych chtěl vlasní dítě, jak to máte vy? Potřebuji nějakou radu, nechci dítě hned co se s ženou poznám, ale třeba do dvou let. I když jsou do mě zamilované, tak mi stejně po dvou letech řeknou, ze další nechtějí. Chápu mamky co mají 3-4 děti. Je mi 30 let a nechci dítě ve čtyřiceti. Asi hledám špatně ne? Jenzě ženy v tomhle věku 26-35 co nemají děti, je většinou ani nechtějí.

Myslím, že lépe uděláš, když si najdeš mladší ženu bez dětí. Pokud žena už nějaké děti má a není jí zrovna 25, tak je poměrně velká šance, že už další chtít nebude (ona narozdíl od tebe ví, do čeho by šla).

Tarjei
Závislačka 4588 příspěvků 16.04.19 08:40
@Anonymní píše:
Já Vám děkuji za odpověď, ale už od 20ti jsem chtěl dítě, mám děti rád a chlap chce prostě po sobě něco nechat na tom světě, jelikož nemám žádnou rodinu, neměl bych ani komu přenechat firmu, někomu darovat vědomosti co jsem se naučil apod.. nedokážu si představit, ze bych dítě neměl. Všichni ze slabších rodin rodí jak o život, mají pět šest děti.

Uzus místních diskuzi je tykani ;)
Jo, takze dulezity je dite a ne partnerka? Hm tak s timhle pristupem to prostě nemuze dopadnout dobre. Ale komu neni rady…

Kobdoner
Nováček 9 příspěvků 16.04.19 08:46
@Tarjei píše:
Uzus místních diskuzi je tykani ;)
Jo, takze dulezity je dite a ne partnerka? Hm tak s timhle pristupem to prostě nemuze dopadnout dobre. Ale komu neni rady…

Jsem slušně vychovaný, proto všude vykám.
Zřejmě jsem se špatně vyjádřil, nebo jsi mě jen špatně pochopila, chci mít šťastnou rodinu, chci se postarat i o její děti, ale chtěl bych i jednou vlastní na tom nemůže byt snad nic špatného. Taky chápu ženy samoživitelky, že podruhé by to nechtěli, ale jak píše paní nahoře, chci se oženit aby měla jistotu, u bývalé partnerky jsem chtel přepsat cely barák na ni, nechci aby jsi si myslela, ze se chci chvástat, ale peníze nejsou problém, možná kvůli tomu se na mě lepily pouze ženy co chtěli peníze, ne lásku a už vůbec ne děti. Nebudu se schovávat za anonym stejně jsem si účet založil, kvůli tomuhle problému co mě trápí.

unuděná
Kelišová 6962 příspěvků 16.04.19 08:49

@Kobdoner Hele a kolik ti je, jestli se můžu zeptat? Mluvíš jako padesátník ;) Mám trochu dojem, že ženy cítí, že tlačíš moc na pilu (viz. ty majetky a přepsání dětí apod). Možná kdyby ses zamiloval a víc pracoval na tom vztahu, než na řešení na koho do budoucna napíšeš firmu, tak bys byl někde jinde ;)

Kobdoner
Nováček 9 příspěvků 16.04.19 08:52
@unuděná píše:
@Kobdoner Hele a kolik ti je, jestli se můžu zeptat? Mluvíš jako padesátník ;) Mám trochu dojem, že ženy cítí, že tlačíš moc na pilu (viz. ty majetky a přepsání dětí apod). Možná kdyby ses zamiloval a víc pracoval na tom vztahu, než na řešení na koho do budoucna napíšeš firmu, tak bys byl někde jinde ;)

Je mi 30, netlacim to vůbec ne, ale chci tady popsat svůj problém, měl jsem od 20 ti 3 vztahy nejdelší byl s ženou s dětmi 5 let, to jsem přepsat barák chtěl, aby měla jistotu a hodně jsme se milovali, jenže dítě nechtěla, ale tam jsme se kvůli tomuhle problému nerozesli.

Lioness34
Ukecaná baba ;) 2122 příspěvků 16.04.19 08:54
@Kobdoner píše:
Jsem slušně vychovaný, proto všude vykám.
Zřejmě jsem se špatně vyjádřil, nebo jsi mě jen špatně pochopila, chci mít šťastnou rodinu, chci se postarat i o její děti, ale chtěl bych i jednou vlastní na tom nemůže byt snad nic špatného. Taky chápu ženy samoživitelky, že podruhé by to nechtěli, ale jak píše paní nahoře, chci se oženit aby měla jistotu, u bývalé partnerky jsem chtel přepsat cely barák na ni, nechci aby jsi si myslela, ze se chci chvástat, ale peníze nejsou problém, možná kvůli tomu se na mě lepily pouze ženy co chtěli peníze, ne lásku a už vůbec ne děti. Nebudu se schovávat za anonym stejně jsem si účet založil, kvůli tomuhle problému co mě trápí.

Podívej - otevřené a narovinu nespechej. Rozhodne se divej na ženy které deti nemají / ve svým veku a financím postavení plus snu o tom mít velkou rodinu… Tvl proč by jsi měl hledat ženu která má dvě deti?? Není lepší si najít bezdetnou a s ni si postupně ty tři deti pořídit??? Se trosku zamysli nad sebou a svým životem dal… ;) trosku víc do budoucna. A na nikoho nic nepřepisuj, to mi přijde úplně mimo. Chlapce vzpamatuj se. ;)

Kriss Tina
Echt Kelišová 9422 příspěvků 16.04.19 08:54

Já tě chápu, můj chlap je stejný, děti miluje, mě si „vzal“ i se synem a je pro něj plnohodnotným tátou, ale jasně chtěl i svoje děti. Jenže, mě není kolem 30 (čím starší žena s detma, tím větší pravděpodobnost že další chtít nebude), zadalší většina žen nechce děti hned po pár měsících nebo roce vztahu, když chceš mít dítě do 2 let tak je to taky omezující, když se ta ženská už jednou třeba spali nebude se hnát hned do dalšího děcka, co kdyby skončila zase sama? (já vím že mi teď řekneš že neskončí, ale ta jistota tu není nikdy). Musite se prostě víc poznat, ona musí mít nějakou životní jistotu, nejlíp svatbu, společný dům třeba a pak bude uvažovat třeba o třetím dítěti. Idealni je najít si holku klidně mladší než těch 26 a bez dětí.

Kostroma
Kecalka 271 příspěvků 16.04.19 08:55

To jsi asi nemel proste stesti. Ja mam nekolik kamaradek kolem triceti let, i nad tricet, nemaji deti ani partnera, ale chtely by. A nenachazi. Zkus se orientovat na mamky s jednim deckem nebo proste bezdetne, se kterymi muzes vybudovat vsechno nove. Takovy zensky jsou, to si nemyslim ze mas pravdu s tim, ze kdyz nemaji dite kolem triceti, tak ani nechteji. Takovou jsem v zivote nepotkala. Kdyz to vztahnu na sebe, tak s jednim ditetem, co mam, si dokazu predstavit zalozeni rodiny s novym chlapem, kdyby se postestilo najit nekoho spravnyho, jedno dalsi bych si asi troufla, ale mit uz dve… ty jo, nesla bych do tretiho. Nechtela bych to absolvovat vic nez 2×. Pro zenskou je to uz fakt velky riziko. Mel bys zalovit v jinych vodach :)

unuděná
Kelišová 6962 příspěvků 16.04.19 08:55
@Kobdoner píše:
Je mi 30, netlacim to vůbec ne, ale chci tady popsat svůj problém, měl jsem od 20 ti 3 vztahy nejdelší byl s ženou s dětmi 5 let, to jsem přepsat barák chtěl, aby měla jistotu a hodně jsme se milovali, jenže dítě nechtěla, ale tam jsme se kvůli tomuhle problému nerozesli.

No a proč si hledáš ženy s dětmi? Jak píše @Lioness34 -vzpamatuj se! Je ti 30, máš barák a prachy a máš nouzi o bezdětný ženský? Nevěřím :mavam: Vůbec nechápu, proč bys měl vybírat mezi (pardon za výraz) použitým zbožím :nevim:

Lama Lama
Hvězda diskuse 51826 příspěvků 16.04.19 08:56

Jako rozvedená se dvěma dětmi jsem už další děti nechtěla. Ale taky jsem tomu přizpůsobila výběr partnera. A hledala dětného a snad ještě před prvním rande si vyjasnila, že další nee.
Jak jste todle spolu komunikovali vy?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama