Urážlivý chlap

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.19 20:25
Urazlivy chlap

Holky, Tehulky, taky máte doma urazlivy ho chlapa? Pane bože, ten můj, povahové veselý, smej vtipek, srandičky, poslední dobou, co jsem těhotná se chová jak idiot. Nevím jestli je frustrovaný z práce, nebo ze mě, ale já hormonální bomba (jasny asi to teď semnou není jednoduchý) potrebuju oporu a ne ty vado chlapa který se 4krat denně uráží, odejde do ložnice a nemluví semnou. Další den je to ok a pak za další den se uráží třeba 3krat. Mluvit se sním o tom nedá, já nevím já už jsem taky vyřízená… Myslíte že to na něj taky nějak působí, nebo co mu Sakra je..

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.19 20:33

A kvuli cemu se urazi?

Ennny
Závislačka 3627 příspěvků 15.04.19 20:34

A jak to máme posoudit když nevíme kvůli čemu se uráží? :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.19 20:38

Když to je těžký. Já sama nevím co ho pořád sere. Pardon. Dneska Teda se urazil protože plánuji víkend s přáteli a oni po nás chtěli vědět, jestli v červnu pojedeme aby zarezervovali ubytko. Tak se ptam, on si odfrk. Říkám co je jako? Že neví jestli na to Budem mít. Přitom vydělává dost. Jindy jsem zas asi něco špatne řekla, co se ho dotklo.. Maká rukama, je to šikovnej chlap ale co bydlíme v bytě, tak nic sám neudělá. Pořád říká musíme udělat tohle, tamto a nikdy k ničemu nedojde, pokud ho k tomu nedostrkam, to pak zas říká že ho komanduju. Přitom se milujeme, máme krásný vztah ale jakmile mu něco prelitne přes nos tak je to úplně hrozný. On si samozřejmě v klidu usne a já tu pak přemýšlím co je zas špatně…

Cenarius
Kecalka 364 příspěvků 15.04.19 20:41

Tipuju to na nahromadene starosti plus starosti o budouci finance apod.

Ennny
Závislačka 3627 příspěvků 15.04.19 20:42

A nechceš ho třeba nechat dýchat? ;) Já taky nevím co bude v červnu…vám se má narodit miminko tak si asi uvědomuje že to bude něco stát…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.19 20:46

@Ennny máš pravdu, taky to semnou není lehký. Jen nechápu proč si to ty chlapi s nama nedokážou v říkat, říct co ho štve abych s tím něco udělala, on radši mlčí a pak zas chvíli jakože nic..

Cenarius
Kecalka 364 příspěvků 15.04.19 20:49

Treba ti nechce pridelavat dalsi starosti a chce to resit sam.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.19 20:50

@Cenarius to si nemyslím. Řešíme spolu vše. Převážně. snad to brzo přejde..

Ennny
Závislačka 3627 příspěvků 15.04.19 20:51
@Anonymní píše:
@Ennny máš pravdu, taky to semnou není lehký. Jen nechápu proč si to ty chlapi s nama nedokážou v říkat, říct co ho štve abych s tím něco udělala, on radši mlčí a pak zas chvíli jakože nic..

Já to nemyslím zle, ale taky jsem byla 2 x těhotná z toho jedno a půl těhotenství na rizikovém zpětně se divím že mě manžel nevystěhoval někam do lesa :lol: vadilo mi i pořadí v jakém uklízí byt, prostě magor jsem byla, teď pro změnu stavíme dům takže jsme všichni na nervy finance čas dětí no doufám že nakonec neskončime v blázinci…nech ho být a věci buď dělej sama nebo mu je oznamuj a neptej se ho ;)
A jinak s tím že mlčí za to bych vraždila, z manžela něco vytáhnout to je za trest :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.19 20:56
@Anonymní píše:
Když to je těžký. Já sama nevím co ho pořád sere. Pardon. Dneska Teda se urazil protože plánuji víkend s přáteli a oni po nás chtěli vědět, jestli v červnu pojedeme aby zarezervovali ubytko. Tak se ptam, on si odfrk. Říkám co je jako? Že neví jestli na to Budem mít. Přitom vydělává dost. Jindy jsem zas asi něco špatne řekla, co se ho dotklo.. Maká rukama, je to šikovnej chlap ale co bydlíme v bytě, tak nic sám neudělá. Pořád říká musíme udělat tohle, tamto a nikdy k ničemu nedojde, pokud ho k tomu nedostrkam, to pak zas říká že ho komanduju. Přitom se milujeme, máme krásný vztah ale jakmile mu něco prelitne přes nos tak je to úplně hrozný. On si samozřejmě v klidu usne a já tu pak přemýšlím co je zas špatně…

Podle popisu normalni chlap. Ten muj taky porad rika je potreba to a to, ale dokopat ho k tomu musim az ja. Kdyz bych se ho dnes ptala na dovcu v cervnu tak me odbyde. Dovolene resi zasadne na posldni chvili. Jo vadi mi to, ale jsou horsi veci.

Mytak
Kecalka 374 příspěvků 15.04.19 21:01

Anonym

Ennny
Závislačka 3627 příspěvků 15.04.19 21:03
@Anonymní píše:
Podle popisu normalni chlap. Ten muj taky porad rika je potreba to a to, ale dokopat ho k tomu musim az ja. Kdyz bych se ho dnes ptala na dovcu v cervnu tak me odbyde. Dovolene resi zasadne na posldni chvili. Jo vadi mi to, ale jsou horsi veci.

Kdyby dovolenou, ten můj by řešil nejradši všechno ráno v ten den co se má dana věc dít :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.19 21:03

Noo jako jsou horší věci. Ano. Jinak je super. Vlastně jsou to asi ty moje rozhaseny hormony. Nevím. Jen teď potrebuju vedle sebe chlapa kteréj ústoji ty moje stavy a ne kteréj se hned naštve..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.19 21:04

@Ennny no ten můj taky. Hlavně neplanovat, ale něco bez plánu prostě nejde, že.. Já jsem Teda taky na rizikovým, právě se na něj celej den těším a pak to dopadne hrozně :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama