Lahve Sigg

3384
14.8.07 12:06

Lahve Sigg

Maminky má některá z Vás zkušenost s lahví od firmy SIGG dávám odkaz jen pro představu aby jste věděli.

http://www.mimibazar.cz/foto.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2569
14.8.07 12:20

Ahoj mamulinko,

nemám zku?enost s dětskými uzávěry, ale u? několik let pou?íváme siggovku s klasickým uzávěrem a spokojenost obrovská! ani se nám jí nepovedlo promáčknout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1234
14.8.07 13:22

Jo jo, my máme přesně tuhle
http://www.mimibazar.cz/foto.php?…
a je bezvadná. Už Matesovi několikrát spadla (i když na ní má popruh), nebo ji za sebou vláčel po chodníku a vydržela vše. Má jen odřeninky, ale na funkci to nemá vliv :lol:
Opravdu uvnitř nesmrdí, ale nemohu to 100% posoudit u šťáv a čajů, jelikož Mates pije jen vodu, která tam ale opravdu vydrží dlouho pěkně studená.
Z toho pítka se mu pije dobře, ale otočit mu ho musím sama.
Já Sigg chválím a sama jsem si od této značky pořídila termohrnek a je skvělej 8)
M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2786
14.8.07 13:27

lahev SIGG

Ahoj, lahev je super, nemsrdi, malemu se z ni pije dobre ale promacknutou uz ji mame, spadla mu ze stolu a uz to bylo.

nat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
228
14.8.07 13:35

Ahojky,
první láhev jsme dostali když měl malý rok a čtvrt. Od té doby vodu nepil pomálu z ničeho jiného . Vydží všechno, nárazy, pády z jídelní stoličky.Je opravdu perfektní. Nedávno jsme kupovali větší na půl litru. Navíc Sigg má k ní spoustu doplnků a náhradních dílů, náhradní těsnění, vlastní pítka i uzavíratelné kloboučky, kterýma se dá změnit vzhled láhve. Bez problému dávám do myčky.
Takže můžu opravdu jen doporučit i přes vyšší cenu, opravdu se to vyplatí . Koukni ještě na www.eclovicek.cz Tady mají široký výběr. Jinak je super na kolo, na běžky (dá se dokoupit termo obal, dokonce se dá přidělat i na kočárek)
Apolena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1274
14.8.07 14:04

Apolenko : dík za tip, právě jsem si u človíčka objednala láhev v akci jen za 239,– :wink:
Ještě jich mají 5 skladem.....

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3384
14.8.07 16:29

Verous - ted jsem si ted lahev objednala za ty penize to je dobrej kup a na obrazku nezalezi.

Mějte se hezky a díky za rady Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
14.8.07 22:27

Ahoj, my ji mame z detskydum.cz za 219,– uz druhou (pred rokem ji tam meli za 135 :( ), jinak spokojenost, ale pri nasem denim pouzivani byla hodne otriskana a pitko okousane. davam dcerce vodu s dzusem (dzusu malo) a musim tak ob den vymyt jarovou vodou, jinak smrdi. Zuzana

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama