Lamya, přestala jsem mít chuť na sex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
monik89
Nováček 7 příspěvků 21.10.14 09:03
Lamya neni chut

Dobry den, mam takovy probrem jsem 5mesicu po cisarskem rezu a beru antinu Lamyu a nejak jsem prestala mit chut na sex, poprve kdyz jsme to zkousely tak me to hrozne bolelo a obcas kdyz to zkusime tak me to boli furt je to tim ze to neni zajety jako predtim :lol:???dekuji za odpovedi

Reakce:
Peczka
Nováček 21.10.14 09:12

Může to být antikoncepcí. Já sice brala jinou značku, ale chuť na sex jsem sama od sebe neměla. Kdyby nezačal chlap, tak to nemusím mít i rok :lol:
A nezkoušeli jste třeba lugrikační gel? Možná je to tam sušší :D, tak to třeba i více bolí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Babička utýraného Marka (†3) hrozí mstou: Simonu bych zašlapala do země!

Tím, kdo smrtí sotva tříletého Marečka z Loun nejvíce trpí, je nepochybně... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >