Laringitida a vykašlávání

Anonymní
24.5.16 09:07

laringitida a vykaslavani

Ahoj holky, moc prosím o vaše zkušenosti. Maly 13 měsíců mi ze soboty na neděli v noci začal hrozne kašlat. Ráno jsme jeli na pohotovost a řekli mi, že se jedná o laringitidu. Poslali nás domů, dali nám fenistil, stoptusin, do nosu nasivin. A na noc proti dusnosti prášek. V pondělí jsme jeli k dr v poslech ta nám řekla že vykaslava ze to bude dobrý, dala nám prospan. Že včerejška na dnešek maly v noci dost kaslal, ale už to není davive ale vykaslava hleny. Dneska taky dost kašle ale zase to vykaslava. Je to lepší? Jsem zoufalá mám strach :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2289
24.5.16 09:12

Když už vykašlává, tak jste na dobré cestě. Pár dní ten kašel potrvá, nepřejde to ze dne na den. Hodně zvlhčujte kolem postýlky, ideální je vincentka, kdybyste měli inhalátor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.5.16 09:18

Ja zrovna lezim doma s anginou, od patku a furt teda mam strasny kasel. Tussin pouzivam, ale stejne nejvetsi ulevu prinasi stary dobry cibulovy odvar (nasekat cibuli, zalet vodou a chvilku povarit, event osladit medem a pak po lzickach pit). Taky se dava malym detem vedle postele rozkrojena cibule, ale na jakem principu to pomaha si nepamatuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama