Úžeh? Poraďte mi

4144
22.5.16 19:40

Úžeh?Poraďte mi

Dnes jsme byly s dcerou 13 měsíců venku a bohužel si pořád sundávala čepičku. Hodinu po tom co jsme přišly domů měla horečku 38,7 a byla unavená. Hodinu se prospala, ale horečku má pořád. Může to být úžeh ze slunka? Jaké jsou další příznaky? Díky..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10206
22.5.16 19:42

@madanga hodne děti taky zvraci -tak to aspon mel ten nas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4144
22.5.16 19:47
@Jitusee píše:
@madanga hodne děti taky zvraci -tak to aspon mel ten nas.

takv tom případě bude mít něco jiného, nezvrací..normálně si hraje i něco snědla, ale ta horečka je pořád..trochu jsem se uklidnila, že to asi není úžeh, ale zase nevím co ji je, ráno jdeme k Mudře..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
45022
22.5.16 19:50

@madanga nemyslím si, že z hodiny na prvním sluníčku může mít dítě úžeh, ale možné je všechno. Každopádně my trávíme léto venku a syn měl úžeh (nebo úpal, nevím :oops: ) jen jednou, kdy byl přes poledne v bazénu a byly fakt velký horka. K večeru byl hodně unavený, k večeru dostal horečku a bolesti hlavy. Nezvracel. Trvalo to asi dva tři dny a pak byl v pořádku.
Já bych neplašila, mimina mívají teploty běžně, vyčkej do zítra a uvidíš. Pokud k tomu nemá nic jiného, ani bych asi zatím k doktorovi nešla :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10206
22.5.16 19:52

@madanga třeba se z toho vyspí, neboj :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4144
22.5.16 19:56
@Moise píše:
@madanga nemyslím si, že z hodiny na prvním sluníčku může mít dítě úžeh, ale možné je všechno. Každopádně my trávíme léto venku a syn měl úžeh (nebo úpal, nevím :oops: ) jen jednou, kdy byl přes poledne v bazénu a byly fakt velký horka. K večeru byl hodně unavený, k večeru dostal horečku a bolesti hlavy. Nezvracel. Trvalo to asi dva tři dny a pak byl v pořádku.
Já bych neplašila, mimina mívají teploty běžně, vyčkej do zítra a uvidíš. Pokud k tomu nemá nic jiného, ani bych asi zatím k doktorovi nešla :oops:
úžeh je ze slunka a úpal je z přehřátí v místnosti…no do zítra počkat chci na pohotovost nepoletím to by musela mít i něco jiného..jen jsem měla obavy jestli už to slunko moc na její hlavu nehřálo..
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4144
22.5.16 19:57
@Jitusee píše:
@madanga třeba se z toho vyspí, neboj :)

snad jo jen se bojím že jen tak spat nepůjde když se vyspala hodinu ted..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
45022
22.5.16 19:59

@madanga jo já vím, jedno z toho měl :mrgreen:
Já chodím s dětmi s teplotou k dr. až druhý třetí den, když se to nelepší, kolikrát teplota odezní sama od sebe (když nejsou žádné další příznaky) a vláčení dítěte po dr. stejně ničemu nepomůže. Neboj, jak píše @Jitusee třeba se z toho vyspí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4144
22.5.16 20:03
@Moise píše:
@madanga jo já vím, jedno z toho měl :mrgreen:
Já chodím s dětmi s teplotou k dr. až druhý třetí den, když se to nelepší, kolikrát teplota odezní sama od sebe (když nejsou žádné další příznaky) a vláčení dítěte po dr. stejně ničemu nepomůže. Neboj, jak píše @Jitusee třeba se z toho vyspí

je to 14 dní co je zdravá předtím taky teploty, nakonec z toho byl zánět průdušek který přešel v zápal plic tak jsem trochu nesvá z té horečky..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10206
22.5.16 20:05

@madanga třeba i málo pila, obcas se to stane.. Dala bych si sirup na horečku a spat. Do rána myslim bude fit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
45022
22.5.16 20:07
@madanga píše:
je to 14 dní co je zdravá předtím taky teploty, nakonec z toho byl zánět průdušek který přešel v zápal plic tak jsem trochu nesvá z té horečky..

a nebylo toho na ní po nemoci moc? :think: Naše malá měla v podobném věku taky zápal plic, vím že po nemoci měla nějakou dobu klidový režim a nesměla na slunce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4144
22.5.16 20:12
@Moise píše:
a nebylo toho na ní po nemoci moc? :think: Naše malá měla v podobném věku taky zápal plic, vím že po nemoci měla nějakou dobu klidový režim a nesměla na slunce

nj ale to už je 14 dní a dokonce proběhlo ve středu odložené očkování..jak píše @Jitesee dala jsem ji sirup a zkusím ji dat spat a snad to bude dobrý..díky za uklidnění :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
22.5.16 21:02
@madanga píše:
Dnes jsme byly s dcerou 13 měsíců venku a bohužel si pořád sundávala čepičku. Hodinu po tom co jsme přišly domů měla horečku 38,7 a byla unavená. Hodinu se prospala, ale horečku má pořád. Může to být úžeh ze slunka? Jaké jsou další příznaky? Díky..

muze ale uvidíš zitra ;)

• Citovat
  • Upravit
330
22.5.16 21:12
@madanga píše:
nj ale to už je 14 dní a dokonce proběhlo ve středu odložené očkování..jak píše @Jitesee dala jsem ji sirup a zkusím ji dat spat a snad to bude dobrý..díky za uklidnění :kytka:

A nemůže to být ještě reakce na to očkování? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4144
23.5.16 06:29

Tak ženy zatím to vypadá dobře po 9 včer jsem ji dala spat a spí jeste ted..a neni horka nic..reakce na ockovani @polic001 co byla ockovana tak reakci nemela a ockovala ji doktorka ve stredu a ze by v nedeli teprv mela reakci? mozny to je nevim…zatim je dobra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama