Laryngitida a možná zase zápal plic

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1917
7.4.15 22:22

V pohode ja jsem od vcera taky v nemocnici sem doma skolabovala a jdete na kontrolu?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
65461
7.4.15 22:25

@beruskafido když bude pořád kašlat…zkus olejový zábal na hrudník…najdeš na netu
klidně zabal i krk…studený obklad, na to suchý a nechat klidně půl noci
mates můj od malinka bronchitidy, laryngitidy, průdušky a dokola dokola…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10.4.15 20:59

Ahojky holky, já už jsem úplně vyrizena včera mi ještě do toho všeho trhali 8 a doufám, že už se z toho vyhrabeme a doktory dlouho neuvidíme ;) Jj olejové zábali dělám, ale žádná změna už kašle méně a odkašlává, ale pořad to v ní hrozně chrčí :( v pondělí jdeme na kontrolu tak pokud nebude změna budu už chtít rtg. V neděli stejně dobere antibiotika.
Katula9 to je mi strašně líto co se ti stalo? Už jsi doma?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1917
10.4.15 21:32

Jj už sem ale je to pořád stejné naopak mám teplotu skoro 39 takže mě zítra opět čeká pohotovost

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.15 07:33

Tak ti budu držet palečky ať se dáš brzo do kupy ;) ted jsou ty nemoci hrozně agresivní. Kamarádky dcera má 3× pícháné ouška i přes to že jí vůbec neboleli a to brala i antibiotika :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

GS Mamavit Prefolin + DHA

  • (4.5) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek