Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
V pohode ja jsem od vcera taky v nemocnici sem doma skolabovala a jdete na kontrolu?
@beruskafido když bude pořád kašlat…zkus olejový zábal na hrudník…najdeš na netu
klidně zabal i krk…studený obklad, na to suchý a nechat klidně půl noci
mates můj od malinka bronchitidy, laryngitidy, průdušky a dokola dokola…
Ahojky holky, já už jsem úplně vyrizena včera mi ještě do toho všeho trhali 8 a doufám, že už se z toho vyhrabeme a doktory dlouho neuvidíme
Jj olejové zábali dělám, ale žádná změna už kašle méně a odkašlává, ale pořad to v ní hrozně chrčí
v pondělí jdeme na kontrolu tak pokud nebude změna budu už chtít rtg. V neděli stejně dobere antibiotika.
Katula9 to je mi strašně líto co se ti stalo? Už jsi doma?
Jj už sem ale je to pořád stejné naopak mám teplotu skoro 39 takže mě zítra opět čeká pohotovost
Tak ti budu držet palečky ať se dáš brzo do kupy
ted jsou ty nemoci hrozně agresivní. Kamarádky dcera má 3× pícháné ouška i přes to že jí vůbec neboleli a to brala i antibiotika ![]()