Reklama

Laserová operace křečových žil

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jennydee
Povídálka 12 příspěvků 09.08.18 10:52
Laserová operace křečových žil

Má někdo prosím zkušenost s Laserovou operací křečových žil? Za jak dlouho jste šli do práce?? Cena?? Stál výsledek opravdu za to?? Obyčejná operace totiž strašně bolí+6týdnů neschopenka+se varixy stejně vrátí. Laserová operace je dost drahá ale varixy se prý už tak nevrací..

Reklama

Reakce:

Limi123
Závislačka 3313 příspěvků 09.08.18 10:59
@Jennydee píše:
Má někdo prosím zkušenost s Laserovou operací křečových žil? Za jak dlouho jste šli do práce?? Cena?? Stál výsledek opravdu za to?? Obyčejná operace totiž strašně bolí+6týdnů neschopenka+se varixy stejně vrátí. Laserová operace je dost drahá ale varixy se prý už tak nevrací..

Pujdu na ni v rijnu, cena Praha 14 tisic za 1 nohu. Ambulantne, domu pujdu po svych. 3 tydny nebudu smet sundat kompresni puncochu. Klidovejsi rezim 3 tydny, ale jinak budu moct hned fungovat. Neschopenka 1-3 dny. Pokud nemas extra narocnou praci, jinak mozna dele.

Varixy se vrati po obou. Neni to totiz navrat, ale tvorba novych, na to nema typ operace vliv.

Flyingfrog
Extra třída :D 12098 příspěvků 09.08.18 11:05

Mám ji za sebou od února letošního roku. Stála mě 12 000. Operace v místním znecitlivění plus oblbovák. Na dospávacím pokoji hodina. Fungovala jsem hned po tom. Celý den po operaci punčocha. Dalších 10 dní sundávat jen na sprchu. Po deseti dnech sundávat na noc další týden. Pak bez punčochy. Na bolest jsem nic nebrala. Jen se mně udělala obří modřina, která překvapila i doktora. Noha teď už vůbec nebolí. Měla jsem varixy na pravém vnitřním stehně.
Neschopenku jsem neměla, byla jsem na očr s dítětem. Jinak bych šla do práce.

Jennydee
Povídálka 12 příspěvků 09.08.18 11:10
@Limi123 píše:
Pujdu na ni v rijnu, cena Praha 14 tisic za 1 nohu. Ambulantne, domu pujdu po svych. 3 tydny nebudu smet sundat kompresni puncochu. Klidovejsi rezim 3 tydny, ale jinak budu moct hned fungovat. Neschopenka 1-3 dny. Pokud nemas extra narocnou praci, jinak mozna dele.Varixy se vrati po obou. Neni to totiz navrat, ale tvorba novych, na to nema typ operace vliv.

A máš varixy jen lehčí nebo už pořádné (že už tam jdou vidět tzv.uzly) ? Jo to jo, oni se vytvoří nové varixy ale ta Laserová operace je asi vhodnější než ta obyčejná bolestivá… Ještě přemýšlím nad Fakultní nemocnicí nebo LLC Klinikou- kde to bude asi dražší ale péče možná lepší. A to tě nebudou úplně uspávat, že ne?

Jennydee
Povídálka 12 příspěvků 09.08.18 11:13
@Flyingfrog píše:
Mám ji za sebou od února letošního roku. Stála mě 12 000. Operace v místním znecitlivění plus oblbovák. Na dospávacím pokoji hodina. Fungovala jsem hned po tom. Celý den po operaci punčocha. Dalších 10 dní sundávat jen na sprchu. Po deseti dnech sundávat na noc další týden. Pak bez punčochy. Na bolest jsem nic nebrala. Jen se mně udělala obří modřina, která překvapila i doktora. Noha teď už vůbec nebolí. Měla jsem varixy na pravém vnitřním stehně.
Neschopenku jsem neměla, byla jsem na očr s dítětem. Jinak bych šla do práce.

Jo tak to je super, že neuspávají jako u obyčejné operace varixů :potlesk: a měla jsi spíše jen metličky nebo už silnější varixy?

Limi123
Závislačka 3313 příspěvků 09.08.18 12:05
@Jennydee píše:
A máš varixy jen lehčí nebo už pořádné (že už tam jdou vidět tzv.uzly) ? Jo to jo, oni se vytvoří nové varixy ale ta Laserová operace je asi vhodnější než ta obyčejná bolestivá… Ještě přemýšlím nad Fakultní nemocnicí nebo LLC Klinikou- kde to bude asi dražší ale péče možná lepší. A to tě nebudou úplně uspávat, že ne?

Mam jednu zilu z uzlama, ale to je jedno, cena je za nohu. Na normalni bych nesla ani za nic. Drazsi neznamena lepsi, ja jdu na doporuceni k jednomu z nejlevnejsich v Praze a take nejlepsich (byvaly primar Motola), takze podle ceny se to neda rict.
Bude to v lokalnim znecitliveni. Muzu pak i kojit.

Flyingfrog
Extra třída :D 12098 příspěvků 09.08.18 20:58

@Jennydee Měla jsem hodně silné na stehně. Hodně vystouplé a hlavně bolestivé. Teď pohoda.

A taky bych pod celkovou narkózu nešla. Tohle bylo super. Já vnímala, ale byla jsem taková veselá. :-)

Limi123
Závislačka 3313 příspěvků včera v 14:09

Ahoj, tak hlasim, vcera jsem byla na operaci. Nic nebolelo, jen kdyz mi pichali do nohy injekce na lokalni umrtveni, tak to bolelo jako injekce :-D Prisla jsem v 8:30. Prohlidli me. Po pul hodine jsem byla odoperovana, dalsi pul hodinu jsem si polezela a po pul 10. jsem byla propustena, domu jsem dosla po svych. Nic neboli, nebo spis to jen malinko citim. 48h musim mit puncochu i v noci. Pak dalsich 5 dnu jeste pres den. 3 tydny nesportovat a nezvedat vetsi bremena (8kg syna muzu). Zvladla jsem to i pri kojeni. Klidne bych na to sla zitra znovu. Druhy den (nebo i tyz den) se muze do prace.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Za 50 až 100 let se podle vědců začne válčit o vodu! Kde dojde ke konfliktům?

Globální oteplování nebezpečně pokračuje, v Česku jsme to ostatně během léta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >