Láska či nemoc?

6
20.6.13 23:31

Láska či nemoc?

Dobrý večer,
chtěla bych se zeptat, jak mám chápat svého bývalého přítele a zda jste se některá setkala s něčím podobným nebo jaký na to máte názor. S přítelem jsme spolu byli cca 4 roky. Je to teď rok, co už spolu nejsme a on si není schopný najít jinou přítelkyni. S některou to zkouší, pak uvidí mě a ukončí to s ní. Po rozchodu dost vyváděl a asi v zoufalosti nebo nevím v čem, mě dost pomlouval, vyhledával moji přítomnost, zajímal se o mě, psal mému novému příteli a hlavně mě psal spousta sms denně, což ho naštěstí docela rychle přešlo a napsal mi třeba jednou za týden - jak mu chybím, jak beze mě nemůže žít apod. Teď po roce, jsme se snažíme spolu komunikovat v klidu, ale opět opustil kvůli mě ženu, s kterou chtěl začít vztah, prý nemůže, nejde to a hnusí se mu to. Přemýšlím nad tím, jestli tohle je opravdu láska a doopravdy je tak hrozně zamilovaný nebo je v tom už něco v nepořádku a nezdravého. Co myslíte? Děkuji všem za reakce ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7662
20.6.13 23:35

Mě to teda zní docela patologicky. A určitě bych se spíš snažila ho odstřihnout, než se s ním pokoušet „komunikovat v klidu“. Myslím, že se dost vystavuješ riziku stalkingu, pokud mu budeš dávat najevo zájem o jeho život. Koneckonců jeho chování po rozchodu, jak ho popisuješ, by se už za stalking považovat dalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6536
20.6.13 23:36

Třeba hraje na city jak nemůže být s jinou a jen s tebou, protože vidí že ty někoho máš a jsi šťastná a to asi nezkousne ten pocit že je ti bez něj dobře, ale snad ho to časem přejde pokud se z toho nedostal a nebo to může bejt už nějaká nemoc kdy tě vyhledává obtěžuje sms - stalking

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4541
20.6.13 23:50

Může určitě trvat rok i víc, než se smíří s rozchodem a dá se s někým jiným dohromady. MOžná to ještě nevstřebal a jiné vztahy prostě nejsou to pravé, do čeho by chtěl jít. Jen nevím, jak ses dozvěděla, že to bylo „kvůli tobě“, jestli ti to vzkazuje nebo říká, to je divné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12785
20.6.13 23:59

Nemoc…predpokladam, ze ty s nim.byt nechces a rok by mela byt dost dlouha doba na to, aby to pochopil a vyrovnal se s tim. Byt tebou prerusim kontakt :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
agora
21.6.13 00:19

Budu strucna: RUCE PRYC. Evidentne patologicka osobnost

• Citovat
  • Nahlásit
nepř. G12
21.6.13 06:35

Evidentně dosáhl svého- ty se o to zajímáš, řešíš to. Nechápu, proč spolu vůbec komunikujete.

• Citovat
  • Nahlásit
21.6.13 07:37

Mě takhle bývalý „terorizoval“ půl roku - psal mi neustále sms, volal, zjišťoval si o mě informace, když jsem byla na nějaké akci, zjistil si to a přijel tam taky - tam mě nepustil z očí… Po půl roce to docela ustálo, ale kdykoliv mě potkal, bylo zase zle. Asi po dvou/třech letech se zamiloval a do půl roku i oženil… Chce to čas.
Být na tvém místě, ignoruju jakoukoliv komunikaci z jeho strany… Ono ho to přejde… :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5342
21.6.13 07:38

Nemyslim, ze by musel byt zrovna nemocny, proste pro tebe ztratil hlavu a asi jsi pro nej zivotni partnerka. Nicmene pokud s nim komunikujes, ztezujes mu odpoutani a mozna ma falesne nadeje. Neni to fer.
Mela jsem neco. podobneho s byvalym…a jeste po si po osmi letech nikoho nenasel a pokud vim nema ani bokovky na jednu noc :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1957
21.6.13 12:11

Jestli byl zamilovaný a zakladatelka se s ním chce bavit „normálně“, tak on se může uzoufat. Boha jeho, nechat ho být a vyhýbat se mu. To chce čas. Rok je málo. Dala bych ještě rok a pak šup do blázince. :mrgreen:

Mně ex po letech chtěl balit že na kafe. Slušně jsem odmítla. Později jsem zjistila, že mně dost hnusně pomlouvá. Po cca 18-ti letech od rozchodu a rok po odmítnutí toho kafe! Stojí mu to za to, moct mi aspoň trochu uškodit. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1656
21.6.13 12:20

No ještě existuje typ chlapa, nazvala bych ho „věčný uháněč nedostupného“. To je jedinec, se kterým když seš ve vztahu, tak on uhání další holky, popř. svoje bejvalky, protože tam je to nejjednodušší, tam ví, že už jednou skóroval. A ve chvíli, když se rozejdete se ty vlastně taky zařadíš do téhle skupiny a on začne uhánět i tebe, různýma kecama přesně co popisuješ, že bez tebe nemůže být..bla, bla, bla. Víš jistě že to nedělá i těm dalším co se s nima jakoby rozešel kvůli tobě? Jediná rada je utnout absolutně kontakt, takovej člověk se nezmění, lepší o něm už neslyšet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
670
21.6.13 12:46

Pokud jste se rozešli, přerušila bych s ním veškeré kontakty.
Podle mě už každý jdete jinou cestou a je zbytečné se stále navzájem jakkoliv ovlivňovat. :nevim:
Možná je Ti jeho náklonnost i příjemná, ale blokujete se tak navzájem. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.6.13 13:00

Ak mas noveho priatela, ex Ti ohrozuje vztah.
Ja som sa tiez tak stretla s ex, pokecali sme zo tri hodinky, ani mi to neprislo, prijemne straveny cas to bol, vtedy este snubenec mi to schvalil… a potom sa priznal ze cele tie tri hodiny sedel jak na trni a cakal ze sa vratim s tym, ze sa vraciam k byvalemu :nevim: Dalsie schodzky uz neboli. Hlavne preto, ze mi byvaly povedal ze ma chce naspat… a ja som mu v tom momente prestala verit ze by niekedy bral ohlad na to, ze som zadana :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6371
21.6.13 13:59
@nepř. G12 píše:
Evidentně dosáhl svého- ty se o to zajímáš, řešíš to. Nechápu, proč spolu vůbec komunikujete.

souhlas

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat