Lázně Jeseník Priessnitz

3
31.12.19 15:44

Lázně Jeseník Priessnitz

Ahoj chci se zeptat v únor jedu se synem do lázní do jubilejní vila nemá kdo prosím aktuální foto ják to na pokoji vypadá? Jedu se synem 2 roky tak jestli jde dát postilka aby mi nespadl s postele, jedem s problémem astma jaký jsou procedury? Nebo kdo jede v termínu 25.2-24.3?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2006
31.12.19 17:03

Tak si tam zavolej a třeba ti i postýlku zajistí. U většiny ubytování to je už standard.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
334
31.12.19 17:15

@truck Postýlku Vám tam zařídí, ale musíte jim to říct ;) jinak fotky určitě najdete na netu, záleží co máte za pokoj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
80
1.1.20 19:46

Postýlku budou mít určitě, ale pro jistotu si zavolej a zamluv dopředu. Akorát se připrav na to, že budeš na procedury běhat z jednoho domu do druhého. Na to jsou lepší Luhačovice. Tam je vše pod jednou střechou- Miramonti a nebo Vítkov. A procedury budou asi hodně podobné - inhalace, cvičení, koupele…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
1.1.20 22:39

@truck Dobry den, muzu se zeptat, kdy jste zadali o lazne? my na konci listopadu a cekam na termin zatim, budu si volat tento tyden. Dekuji.. pojedu prvne se synem a dcerkou :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
10.1.20 20:50

@Annsy hned 15.10 jsem psala a termín mi posunul chtěla jsem jiný ale bouzel nebyl místo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14
10.1.20 21:07
@truck píše:
@Annsy hned 15.10 jsem psala a termín mi posunul chtěla jsem jiný ale bouzel nebyl místo

Tak my jedeme asi uz 27.1. do Jubilejni vily, taky jsem zvedava co a jak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama