Kam jedete letošní sezonu lyžovat?

195
27.12.19 19:07

Jedete letošní sezonu lyžovat , kam?

Ahoj,
Byli jste už lyžovat /Pojedete v roce 2020 na lyže? Kam se chystáte?
Zajímá mě to spíš u maminek s velkýma dětma a ktery děti už umí fakt hodně dobře lyžovat. Jezdí s vama na lyže i pubertaci? A jaký program máte vecer na hotelu?
Po jaké barvě jezdíte :P?
Zvědavá, já vim :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
27.12.19 19:11

Je nam se sestrou 23 a 25 a jezdime stale s rodici a to uz tedy nejsme pubertaci :mrgreen:
Ale v cechach je malo snehu, byli jsme v krkonosich a vetsina vleku mimo provoz.
Po vecerech koukame na pohadky (ted behem vanoc), hrajeme spolecenske hry nebo jdeme do sauny :mrgreen: :mavam:
Jako pubertacky jsme s rodici moc nejezdily, protoze jsme jeste neumely lyzovat. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
21132
27.12.19 19:13

Jezdime do Alp a po Čechách do Liberce nebo na Lipno, ale tady na tech nasich kopeckach se o pořádném zalyžování moc neda mluvit…
jezdime vetsinou cervene, obcas si strihnem cernou. Teenageři s námi jezdi, vecer na hotelu mastime karty, bereme hry nebo si čteme, popr neco pustíme na tabletu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2233
27.12.19 19:19

Rakousko, konkrétně hinterstoder, děti 9 a 11, červené jezdí v pohodě, občas jdou na černou-ale tam jen s manželem (po modrých/červených si rotují samy)
večer někdy sauna/bazén a nebo hry, pohádka na noťasu, procházka… podle nálady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16083
27.12.19 19:50

Letos teda nejedem, ale jinak jezdime italske a francouzske Alpy, vyjimečně i do Rakouska. Jezdíme se ségrou s rodiči na hory i teď v dospělosti a jezdili jsme i v pubertě. Po večerech jsme hráli hry, pak si třeba četli nebo koukali na film, když byl v ubytování bazén tak i koupání nebo procházka, záleželo na náladě a počasí.

já s taťkou jezdím modrou, já měla jednou takovou nehodu, že jsem pak několik let na lyže nestoupla, a ted si na jinou než modrou netroufnu. Taťka se rád kochá a je na sebe opatrný. Mamka se ségrou krosí červenou a černou. Bylo to tak skoro od dětství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9947
27.12.19 20:02

Ve ctvrtek jedeme do Švýcarska a tak 3 dny z peti plánujeme prolyzovat, ve Švýcarsku mam rodinu - proto tam jedeme…
Dcera je rada, ze si prodlouží o den prazdniny :lol:.
Potom pojedem jeste do rakouskych Alp na tyden a pak takova víkendová klasika na Lipno, do Krkonoš.
Dcera s nama jezdi, nekdy jedeme na hory i se znamyma, ktery maji taky pubertaky, tak je to fajn :palec:.
Vecer relaxujeme, jdem do welness nekdy si i zahrajem hru atd., se znamyma si povídáme u nejake dobrého napoje :).
Jezdime vetsinou po černé, ale mam 16-tiletou dceru, ktera lyžuje od 4 let, takze černá pro ni neni problem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
195
27.12.19 20:32

Holky, dík za komentáře @Hanka1 @_.Emilyyy @debra.morgan @spiky01
Je to skvělý si užívat rodinnou pohodu, že? :)
@_.Emilyyy me všechny děti lyžují od 3 let, sportovci z nich nejsou a boji se na cernou :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4074
27.12.19 21:37

Vetsinou do Val Gardeny nebo do Schladmingu, starsimu je 19 a sjede cokoliv a mladsimu staci cervena na Arberu v Bavorsku. Ale tam zrovna ted jsme a na lyzovani to neni ani nahodou. Do Dolomit pojedou asi v lednu ale jenom s manzelem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.19 22:03

Už jsme byli, děti 10 a 8, lyžují fakt hodně dobře. Stubai.
V lednu jedem do Badgasteinu.

• Citovat
  • Nahlásit
128
31.12.19 18:40

Tak já jezdila s mamkou a jejíma kámoškama jako puberťačka a jezdím s něma i teď..
Hlavně do Alp, u nás se pořádně zalyžovat nedá, špatný sníh a více času jedete nahoru než dolů.
Líbilo se mi asi nejvíc ve Francii - Risoul/Vars a na začátku tohoto roku Rakousko- Zillertal (taky hezké střediska)

Jezdíme hlavně červené a modré, na začátku spíše modré, ať se rozjezdime a pak už červené.

A večer? Jídlo, pití, hry, karty a masáž nohou :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.19 18:51

Momentalne jsme v Obertauren a na jarnaky jedeme do Serfaus.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.19 18:53

A vecer bazen, sauna nebo hrajeme Osadniky z Katanu. Popripade si poustime stazene filmy. Deti 10, 12 a 14 let.

• Citovat
  • Nahlásit
2233
1.1.20 23:05

@GitD přiznám se že pro mě jsou hory za trest, ale já nelyžuju. Jen fotím a nosím batoh s teplým čajem, suchýma rukavicema a další nezbytnou výbavou :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat