Meduzárium Praha

455
28.12.19 22:35

Meduzárium Praha

Prosím, byli jste už někdo v meduzárium v Praze? Je to tam pěkný? Přemýšlím, že bychom tam vzali syna na narozeniny. Máme to poměrně daleko, tak jestli to vůbec stojí za to. Popřípadě máte ještě nějaký typ kam zajít s dětmi? Dětem je 9 a 4

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21153
28.12.19 22:39

Dítě 11 let tam chce jít, ale upřímně mne se vubec nechce, medůzy nesnasim, dvakrat mě u moře žahly a nic moc pocit, snad kdyby to bylo zadarmo, tak jeste dejme tomu…
Takze tuhle diskusi budu sledovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1279
28.12.19 22:41

Chystáme se. Byla tam kámoška a byli nadšení, akorát je to prý hodně maličké za ty peníze. Nečekejte moc dlouhou zábavu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
862
28.12.19 22:43

Byli jsme. Mě to neokouzlilo, ale děckám se to líbilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Caboverde
28.12.19 22:47

@werakla Byla jsem s dcerou 2×, podruhé jsme šly, jelikož jsme napoprvé dostaly dvě volné vstupenky na příště. Je to menší, než Mořský svět. Byly jsme přesně po týdnu, a za tu dobu pochcípala minimálně 1/3 medúz. Ač jsou chovány v kulatých akváriích s proudící vodou. Znovu už se nechystáme jít ani omylem. Oni se dokonce specializují na prodej medúz a příslušenství potřebné k jejich chovu, koukala jsem na jejich web. Klidně jednou běžte, medúzy předpokládám doplňují.

• Citovat
  • Nahlásit
Caboverde
28.12.19 22:49

@tartaletka Drahé se to určitě může zdát kvůli provozním nákladům. Mně to zase tak drahé nepřijde.

• Citovat
  • Nahlásit
Caboverde
28.12.19 22:53

Na narozeniny byste určitě měli lepší cokoliv jiného, Zemědělské muzeum, Tobogu na Zličíně, my chodíme v zimě i do zoo, ale máme permici.

• Citovat
  • Nahlásit
158
28.12.19 23:25

Nam se tam libilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
862
28.12.19 23:29

Na youtube najdeš i videa. Ale jestli to máš pro děcka, tak by se jim to mohlo líbit. Naše byly nadšení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1279
29.12.19 04:45
@Caboverde píše:
@tartaletka Drahé se to určitě může zdát kvůli provozním nákladům. Mně to zase tak drahé nepřijde.

Ano, od něčeho se výše vstupenky odvíjet musí. Ale zas poměr toho, kolik člověk vidí, jak daleko za tím jede a kolik to ve výsledku stojí, je důležitý. Mně osobně za to těch peněz líto snad nebude, ale na druhou stranu, chce li člověk medúzy, může si zajet i na Zličín do Superzoo zadarmo nebo do Pražské zoo, kde bude mít za stejné peníze celodenní výlet a akvárko s medúzama mají taky. Takže záleží, jak moc chce člověk exkluzivní zážitek. Z fotek to meduzárium vypadá celkem velké, ale je to zážitek na chvilku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5965
29.12.19 10:43

Je to hezké a působivé, vytvořili tam krásnou podmanivou a tajemnou atmosféru. Umím si představit se v tom velkém sále na 20-30 min zastavit a jen tak si relaxovat… ale moc to nejde, řvou tam všude parchanti ;) (ti naši řvali nejvíc :roll: ) je tam bohužel tobogan z galerie dolu…
Jinak je to malinke, půlhodinu pro bedlivého pozorovatele, malé dite tam déle jak 10 min udrží jen ten tobogan :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5965
29.12.19 10:44

Je to hezké a působivé, vytvořili tam krásnou podmanivou a tajemnou atmosféru. Umím si představit se v tom velkém sále na 20-30 min zastavit a jen tak si relaxovat… ale moc to nejde, řvou tam všude parchanti ;) (ti naši řvali nejvíc :roll: ) je tam bohužel tobogan z galerie dolu…
Jinak je to malinke, půlhodinu pro bedlivého pozorovatele, malé dite tam déle jak 10 min udrží jen ten tobogan

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24610
29.12.19 21:16

A co tam presne za ty prachy maji? Jen meduzy? Byla jsem v Morskem svete, ten me extra nenadchl, ale slo to. Mnohem vic se mi libilo akvarium v USA a v berlinske zoo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Il9
664
11.1.20 12:28

Naše návštěva meduzária byla tak trochu zklamáním. Moc jsme se těšíli, ale při naší návštěvě (hned při otvíračce ráno) jsme měli štěstí na ukřičené (pravděpodobně třeťáky) děti. Je to velice malé a při návštěvě dvou tříd a ještě ostatních návštěvníků, dost nepříjemné. Děti pobíhající a ukřičené (zatím co paní učitelka byla úplně v klidu).
Bydlíme blízko a při návštěvě OC o víkendu jsme to jasně zavrhli, nekonečné fronty. Ale ani návštěva v ranních hodinách nijak nepomohla. Jen, že nebyla fronta. Velká reklama, ale zážitek nic moc. Jsou určitě lepší místa na výlet, za ty peníze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21153
12.1.20 11:45

Na FB lidi psali, ze o vikendu se ceka i dve hodiny na vstup… :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu