Reklama

Lednice s mrazákem CANDY

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anturie
Závislačka 4969 příspěvků 31.01.17 19:54
Lednice s mrazákem CANDY

Získala sem 5 let starou lednici s mrazákem CANDY A+. Zapnula sem ji včera večer, mrazák funguje bezvadně, ale chladnička nic a ani se nevypne.
Tak sem ji ráno odpojila a odpoledne opět zapojila. Vše stejné, mrazák OK, lednice nic.
u původních majitelů vše fungovalo. Máte někdo zkušenost? Zaráží mě, že funguje mrazák, ale chlazení kulo.

Reklama

Reakce:

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 31.01.17 20:00
@Anturie píše:
Získala sem 5 let starou lednici s mrazákem CANDY A+. Zapnula sem ji včera večer, mrazák funguje bezvadně, ale chladnička nic a ani se nevypne.
Tak sem ji ráno odpojila a odpoledne opět zapojila. Vše stejné, mrazák OK, lednice nic.
u původních majitelů vše fungovalo. Máte někdo zkušenost? Zaráží mě, že funguje mrazák, ale chlazení kulo.

podobné jsem to měla já, rok stará lednice - oprava vyčíslená na cca 6000,– tak letěla do šrotu - za mě Candy už ani zdarma, kamarádka měla podobně špatnou zkušenost

Anturie
Závislačka 4969 příspěvků 31.01.17 20:02

@jdukolem jejda, to mě mrzí a já myslela, jak se mám…

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 31.01.17 20:09
@Anturie píše:
@jdukolem jejda, to mě mrzí a já myslela, jak se mám…

uvidíš, třeba to není to samé a bude to nějaká prkotina, ale „příznaky“ byly stejné, končilo to tím, že lednice místo chlazení topila a mrazák mrazil až led čouhal ven.. hrozný, víc bych to nekoupila… :nevim:

Katerina000
Ukecaná baba ;) 1058 příspěvků 31.01.17 20:20

Neporadím, ale mám Candy 17 let. Bez poruchy. A nemáš jen vypnutý termostat? Asi ne ale kdyby náhodnou :mrgreen:.

Anturie
Závislačka 4969 příspěvků 31.01.17 20:21

@jdukolem No, teď mám akorát starost odvézt potvoru, nicméně starou ledničku vydrbu a starý pultový mrazák to samé :mrgreen:

Anturie
Závislačka 4969 příspěvků 31.01.17 20:23
@Katerina000 píše:
Neporadím, ale mám Candy 17 let. Bez poruchy. A nemáš jen vypnutý termostat? Asi ne ale kdyby náhodnou :mrgreen:.

A co je vypnutý termostat?

Katerina000
Ukecaná baba ;) 1058 příspěvků 31.01.17 21:17

No to je to kolečko co s ním regulujes jak moc má chladit. My to máme když otevres dveře lednice tak nahoře ve středu.

Anturie
Závislačka 4969 příspěvků 31.01.17 21:27

@Katerina000 jo s tím sem čarovala od trojky, jsem snížila na dva

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Reklama