Lednice s mrazákem CANDY

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anturie
Závislačka 4969 příspěvků 31.01.17 19:54
Lednice s mrazákem CANDY

Získala sem 5 let starou lednici s mrazákem CANDY A+. Zapnula sem ji včera večer, mrazák funguje bezvadně, ale chladnička nic a ani se nevypne.
Tak sem ji ráno odpojila a odpoledne opět zapojila. Vše stejné, mrazák OK, lednice nic.
u původních majitelů vše fungovalo. Máte někdo zkušenost? Zaráží mě, že funguje mrazák, ale chlazení kulo.

Reakce:

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 31.01.17 20:00
@Anturie píše:
Získala sem 5 let starou lednici s mrazákem CANDY A+. Zapnula sem ji včera večer, mrazák funguje bezvadně, ale chladnička nic a ani se nevypne.
Tak sem ji ráno odpojila a odpoledne opět zapojila. Vše stejné, mrazák OK, lednice nic.
u původních majitelů vše fungovalo. Máte někdo zkušenost? Zaráží mě, že funguje mrazák, ale chlazení kulo.

podobné jsem to měla já, rok stará lednice - oprava vyčíslená na cca 6000,– tak letěla do šrotu - za mě Candy už ani zdarma, kamarádka měla podobně špatnou zkušenost

Anturie
Závislačka 4969 příspěvků 31.01.17 20:02

@jdukolem jejda, to mě mrzí a já myslela, jak se mám…

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 31.01.17 20:09
@Anturie píše:
@jdukolem jejda, to mě mrzí a já myslela, jak se mám…

uvidíš, třeba to není to samé a bude to nějaká prkotina, ale „příznaky“ byly stejné, končilo to tím, že lednice místo chlazení topila a mrazák mrazil až led čouhal ven.. hrozný, víc bych to nekoupila… :nevim:

Katerina000
Ukecaná baba ;) 1058 příspěvků 31.01.17 20:20

Neporadím, ale mám Candy 17 let. Bez poruchy. A nemáš jen vypnutý termostat? Asi ne ale kdyby náhodnou :mrgreen:.

Anturie
Závislačka 4969 příspěvků 31.01.17 20:21

@jdukolem No, teď mám akorát starost odvézt potvoru, nicméně starou ledničku vydrbu a starý pultový mrazák to samé :mrgreen:

Anturie
Závislačka 4969 příspěvků 31.01.17 20:23
@Katerina000 píše:
Neporadím, ale mám Candy 17 let. Bez poruchy. A nemáš jen vypnutý termostat? Asi ne ale kdyby náhodnou :mrgreen:.

A co je vypnutý termostat?

Katerina000
Ukecaná baba ;) 1058 příspěvků 31.01.17 21:17

No to je to kolečko co s ním regulujes jak moc má chladit. My to máme když otevres dveře lednice tak nahoře ve středu.

Anturie
Závislačka 4969 příspěvků 31.01.17 21:27

@Katerina000 jo s tím sem čarovala od trojky, jsem snížila na dva

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Šafářová oslavila Fed Cup s parťačkami i přáteli. Plekanec ale pořád nikde!

Tenisovou kariéru sice pomalu končí, přesto si Lucie Šafářová náramně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >