Lednice s mrazákem CANDY

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anturie
Závislačka 4969 příspěvků 31.01.17 19:54
Lednice s mrazákem CANDY

Získala sem 5 let starou lednici s mrazákem CANDY A+. Zapnula sem ji včera večer, mrazák funguje bezvadně, ale chladnička nic a ani se nevypne.
Tak sem ji ráno odpojila a odpoledne opět zapojila. Vše stejné, mrazák OK, lednice nic.
u původních majitelů vše fungovalo. Máte někdo zkušenost? Zaráží mě, že funguje mrazák, ale chlazení kulo.

Reakce:
jdukolem
Hvězda diskuse 49255 příspěvků 31.01.17 20:00
@Anturie píše:
Získala sem 5 let starou lednici s mrazákem CANDY A+. Zapnula sem ji včera večer, mrazák funguje bezvadně, ale chladnička nic a ani se nevypne.
Tak sem ji ráno odpojila a odpoledne opět zapojila. Vše stejné, mrazák OK, lednice nic.
u původních majitelů vše fungovalo. Máte někdo zkušenost? Zaráží mě, že funguje mrazák, ale chlazení kulo.

podobné jsem to měla já, rok stará lednice - oprava vyčíslená na cca 6000,– tak letěla do šrotu - za mě Candy už ani zdarma, kamarádka měla podobně špatnou zkušenost

Anturie
Závislačka 4969 příspěvků 31.01.17 20:02

@jdukolem jejda, to mě mrzí a já myslela, jak se mám…

jdukolem
Hvězda diskuse 49255 příspěvků 31.01.17 20:09
@Anturie píše:
@jdukolem jejda, to mě mrzí a já myslela, jak se mám…

uvidíš, třeba to není to samé a bude to nějaká prkotina, ale „příznaky“ byly stejné, končilo to tím, že lednice místo chlazení topila a mrazák mrazil až led čouhal ven.. hrozný, víc bych to nekoupila… :nevim:

Katerina000
Ukecaná baba ;) 1058 příspěvků 31.01.17 20:20

Neporadím, ale mám Candy 17 let. Bez poruchy. A nemáš jen vypnutý termostat? Asi ne ale kdyby náhodnou :mrgreen:.

Anturie
Závislačka 4969 příspěvků 31.01.17 20:21

@jdukolem No, teď mám akorát starost odvézt potvoru, nicméně starou ledničku vydrbu a starý pultový mrazák to samé :mrgreen:

Anturie
Závislačka 4969 příspěvků 31.01.17 20:23
@Katerina000 píše:
Neporadím, ale mám Candy 17 let. Bez poruchy. A nemáš jen vypnutý termostat? Asi ne ale kdyby náhodnou :mrgreen:.

A co je vypnutý termostat?

Katerina000
Ukecaná baba ;) 1058 příspěvků 31.01.17 21:17

No to je to kolečko co s ním regulujes jak moc má chladit. My to máme když otevres dveře lednice tak nahoře ve středu.

Anturie
Závislačka 4969 příspěvků 31.01.17 21:27

@Katerina000 jo s tím sem čarovala od trojky, jsem snížila na dva

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Soukup rozehrál partii o Hrad, má šanci vystřídat Zemana?

Pecka? Ano, ale určitě ne žádné velké překvapení. Podnikatel, moderátor a... číst dále >

Zdrogovali je a svázali! Reportér tvrdí, že zná pravdu o záchraně thajských fotbalistů

Už půl roku uplynulo od záchranné akce, která měla za cíl dostat dvanáct... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >