Odstranění chlupů - sušička

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

SábaW
Kecalka 176 příspěvků 30.01.17 07:22
Odstranění chlupů - sušička

Máte někdo zkušenost s odstraněním chlupů z oblečení pomocí sušičky? Pračka něco málo odstraní, ale není to úplně ono. Četla jsem, že výborná je na to sušička. Zajímala by mě osobní zkušenost.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Aslei
Zasloužilá kecalka 989 příspěvků 30.01.17 07:24

Ano, sušička je krásně odstraní. Vždycky uplne koukám co toho je :)

anivbl
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 30.01.17 07:35

Mame psa, chlupy vsude a susicka je skvele odstrani, vzdycky je toho hromada (kvuli tomu susim i ponozky :) )

Tynkycat2
Extra třída :D 11884 příspěvků 30.01.17 07:38

Ano, mám dvě kočky a psa, chlupy všude a sušička je k nezaplacení. Konec černých fuseklí plných bílých chlupů :mrgreen:

Lindii
Echt Kelišová 7628 příspěvků 30.01.17 07:41

Souhlas, susicka nejen ze odstrani chlupy, ale pradlo je pak krasne mekkoucke :palec:

Helileli
Závislačka 2957 příspěvků 30.01.17 07:57

Jo, rozhodně to funguje, teď jsem byla dva měsíce bez sušičky a ten rozdíl je nebetyčný, nic neodchlupi oblečení jako sušička. Akorát tedy ne všechno tam jde hodit, občas si neprozřetelně koupím kus, který má sušení zakázáno a pokud ho tam hodím, tak to často vyústí ve sražení té věci.

SábaW
Kecalka 176 příspěvků 30.01.17 08:08

Myslíte, že dobře odchlupí i pračka se sušičkou. Koukám po těchto https: 1. www.datart.cz/…7695NWD.html 2. https:www.datart.cz/…9691HWD.html 3. https://www.datart.cz/…A8JDH2N.html

Uživatel je onlinearaw
Neúnavná pisatelka 16607 příspěvků 30.01.17 08:35
@Helileli píše:
Jo, rozhodně to funguje, teď jsem byla dva měsíce bez sušičky a ten rozdíl je nebetyčný, nic neodchlupi oblečení jako sušička. Akorát tedy ne všechno tam jde hodit, občas si neprozřetelně koupím kus, který má sušení zakázáno a pokud ho tam hodím, tak to často vyústí ve sražení té věci.

Já na cedulky nekoukám, ono se nesmí sušit skoro nic. Do sušky jde vše, ještě se nic nezničilo, co by se zničilo, tak nemá v mojí domácnosti stejně co hledat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: sušička je fakt vynález, ji muluju. toho prachu a chlupů co skončí v sítku, fuj, jak jsem bez ni mohla žít :mrgreen: :mrgreen:

Helileli
Závislačka 2957 příspěvků 30.01.17 08:44
@araw píše:
Já na cedulky nekoukám, ono se nesmí sušit skoro nic. Do sušky jde vše, ještě se nic nezničilo, co by se zničilo, tak nemá v mojí domácnosti stejně co hledat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: sušička je fakt vynález, ji muluju. toho prachu a chlupů co skončí v sítku, fuj, jak jsem bez ni mohla žít :mrgreen: :mrgreen:

No mně se tam přimotal třeba takový jemný svetřík a tak se srazil v pruramcich, že nešel oblict :roll: Nebo kalhoty z HM se mi srazili o více jak číslo, jsem si je koupila jako o něco větší pohodlné gate a mám z nich elastaky :zed:

Co mě překvapilo, před Vánoci mi odešla sušička, dohromady dva měsíce jsem byla bez a prudce mi stoupla nemocnost, furt mi něco bylo, nevím, zda náhoda nebo jestli to má vliv na imunitu :think:

lenuska86
Povídálka 25 příspěvků 30.01.17 08:57

Se dvema kockama bych bez susicky uz nemohla existovat, takze za me vyborny pomocnik :palec:

mau-mau
Závislačka 3191 příspěvků 30.01.17 09:00
@araw píše:
Já na cedulky nekoukám, ono se nesmí sušit skoro nic. Do sušky jde vše, ještě se nic nezničilo, co by se zničilo, tak nemá v mojí domácnosti stejně co hledat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: sušička je fakt vynález, ji muluju. toho prachu a chlupů co skončí v sítku, fuj, jak jsem bez ni mohla žít :mrgreen: :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :lol:
Dobrej koment.
Já taky sušičku miluji. Máme LG. Moc bych nechtěla pračku se sušičkou, mám dvě samostatné bedny. Chlupů se tam nachytá hrozně moc a to nemám žádné zvíře s chlupama. Max. manžela :mrgreen:

Tichošlápek
Extra třída :D 10467 příspěvků 30.01.17 09:04

Mame tři kočky a kombinaci pračky se susickou. Miluji ji :palec: funguje skvěle

lenuska86
Povídálka 25 příspěvků 30.01.17 09:05

@mau-mau :lol: :potlesk: :palec:

lillyluv
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 30.01.17 09:30

Na chlupy si nemůžu vynachválit :palec:. Máme jack russela, takže bílé pichlavé chlupy v černém oblečení a ponožkách - za trest. Sušička mě zachraňuje :lol:.

SábaW
Kecalka 176 příspěvků 30.01.17 14:13

@anivbl A máte sušičku nebo 2v1pracku se sušičkou. Kvůli úspoře místa chci 2v1, ale nějakou kvalitnější. Snad chlupy odstraní stejně jako samostatná sušička.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >