Bolest a pálení při čůrání

Anonymní
20.8.21 21:40

Ledviny bolest

Ahojky Holky, chci se zeptat, anonymně, od neděle mám hrozný bolesti když curam, pálení až takový řezání. je mi 17 let a bojím se jí na gyndu :( nikdo mě tam snad nikdy nedostane.. :( už jsem kvůli tomu že sem při těle :( a dneska mě začali bolet záda jakoby dole. Piju čaje a jim brusinky.. :( vůbec nevím co mám dělat prosím zlé komentáře si nechte děkuji :( :( :( :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
17911
20.8.21 21:43

No záněty močových cest neřeš na gynekologii, ale u svého pediatra/y.

Pokud nemáš horečky, tak holt vydrž do pondělka a zajdi za lékařem, jestli se ti to rozjede do ledvinových kolik a horeček, tak nezbude než jet na pohotovost, ale ono tě to bude bolet tak strašně, že ani o ničem jiném uvažovat nebudeš.

A teda řekni rodičům, že jsi nemocná.

To že máš nadváhu v tom nehraje roli a doktorům to je povětšinou jedno, pokud řeší akutní onemocnění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24358
20.8.21 21:46

Na gyndu nemusíš, tam ti nepomůžou. Buď k praktickovi (u tebe asi ještě pediatr) nebo urologie. Zánět ledvin ale není sranda a jestli je to rozjeté, tak to brusinky nezachrání. Můžeš dostat vysoké horečky, bude ti zle od žaludku, ta bolest se bude zhoršovat, fakt to nenech být a nejdýl v pondělí neklusej k tomu Dr, budes muset dostat antibiotika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2318
20.8.21 21:58

Vem ranní moc a bez s tím k doktorce, to vypadá na zánět ledvin. Měla jsem to dvakrát a nedoporučuji. Ona se podívá na moč a nasadí atb. Ale bez dokud je čas, pak to bude horší a s ledvinami bych si nezahravala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
581
20.8.21 22:01

Ty jsi trdlo :hug: zdraví máš jen jedno. Představ si, co za hrůzy chodí k doktorům, na gyndu.. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1794
20.8.21 22:40

Urcite k lekari, to uz chce antibiotika. Ledviny me chytly loni a uf, uz bych to zazit nechtela. Kolika je priserna vec. Neodkladej to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
415
21.8.21 03:51

Tak přesně tohle jsem řešila včera. Já neměla žádné řezání či pálení pri curani atd jen mě strašně bolelo na ledvinach. Na nic jsem nečekala vzala ranní moč a letěla k obvoďákovi.

No a v moči nález Bilkovina a krev. Takže Atb. To je poprvé co mě bolí ledviny a nic příjemného.

Takže raději fakt jdi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat