Lego stavební kostky

19.11.19 14:54

Lego stavební kostky

Ahoj, nekupovala jste v poslední době některá lego na váhu? Nemůžu najít funkční odkaz a když už, tak je to mix všeho možného. Mě jde hlavně o větší stavební kostky 2×2, 2×4, 2×6, 2×8 atd. - prostě, aby si dítě mohlo podle fantazie stavět domy apod. Malých dílků ze sad, doplňků atd. má hafo, to nepotřebujeme.
Koukala jsem i na oficiální sadu „velký kreativní box“ - ale to vše je plné i těch pidi dílků a doplňků :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

18764
19.11.19 14:58

Na fb jsou skupinky Lego bazar atd. Tam se pohybuje komunita lidí, která Vám tyto kostky prodá. A nebo jednotlivě vybrat na stránce bricklink. Najděte si tam českého dodavatele a nakupte u něho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54511
19.11.19 15:06

@Popokatepetla a kolik toho asi chceš? A kolik tak vlastně stojí kilo lega??
Máme ho mraky…mohla bych ti vybrat, co potřebuješ…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
441
19.11.19 16:13

Odkud jsi? Já teď v Praze 8 objevila Hrabarnu lega. Mají tam lego na váhu a u nich si můžeš z bedny vybrat co chceš. Takhle jsem tam koupila koleje k Duplo vláčku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1050
19.11.19 16:48

Ja kupuju na detiakostky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13484
19.11.19 18:56
@Anny2148 píše:
Odkud jsi? Já teď v Praze 8 objevila Hrabarnu lega. Mají tam lego na váhu a u nich si můžeš z bedny vybrat co chceš. Takhle jsem tam koupila koleje k Duplo vláčku

Můžeš prosím poslat sz adresu, díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8450
19.11.19 19:31

@Popokatepetla
A potřebuješ vyloženě malé Lego (classic) nebo Duplo? U nás je v oblibě udělat velké stavby z Dupla a jen povrchy pokrýt klasickými kostičkami. Stavby jsou to sice tlustostěnné, ale zase není problém udělat i vysoké mnohapatrové stavby (tím Duplem se nažene objem).
Na kombinaci mrkni třeba tady
A k Duplu jsme přikoupili Hubelino sadu 105ks bílé kostky (pozor, sada 102ks barevné kostky nemá tolik těch dlouhých!) - tam jsou super jak ty dlouhé kostky (2×6 a 2×8), tak i kostky 1×2 (které v Duplu jsou jen dvojnásobně vysoké). Já vím, že jsem to před asi třemi lety počítala, a v bazaru by mě stejný počet stejných použitých kostiček vyšel dráž než tato sada - tady je i obrázek, kolik jakých kostek tam je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
441
19.11.19 19:50

@jizvíková Mají víc poboček: Sokolovská 890/125, Plzeňská 990/35, Havličkova 2583,Rakovník. Já byla jen na té Sokolovské, mají tam vysypanou spoustu lega a sama si nabereš do misky co chceš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama